Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zdeptała mnie


Rekomendowane odpowiedzi

Ładna jest. Bardzo. Choc na poczatku jak zobaczylem ja po raz pierwszy w glowie tlilo mi sie: "taka nie za Bardzo, przerazajace oczy". Potem te oczy bardzo mi sie podobaly.... byly takie sukowate. Szkoda ze sukowate nie tylko oczy...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z szatana to sobie nie żartujmy.

PS. Kiedyś była poddawana egzorcyzmom o uzdrowienie... Stwierdzili, że ciąży na niej klątwa.

PS2. Wobec powyższego PS: jak chcesz się z tego zaśmiać/zażartować, to nie tutaj..

 

Zło w oczach = szatan więc równie dobrze mogłem żartować ale też miałem prawo stwierdzić, że istniało zagrożenie opętania przez szatana :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle wątek gdyby był o kobiecie to o biedactwo jacy ci faceci świnie krzywdzą gość pisz e o kobiecie to już łaaaaaa nietolerancja

i pierniczenie w bambus jak dla mnie ten temat już się do niczego nie nadaje tak facet nie może nawet zawiści czuć czy innych negatywnych emocji

jak dla mnie osoby wypowiadające się w ten sposób -(to nawet nie ma po co z nimi w dyskusję się wdawać bo "jest tylko jedna racja i nawet jak mojsza jest twojsza" i tak wyjdzie jakie te kobietki biedne uciskane

państwo islamskie tu mamy nie Europę) :lol:

nic więcej dodać w temacie nawet czytać niektórych wypocin szkoda i tak odpiszą pseudo inteligencką gatką "nie masz argumentów....... :blabla::blabla::blabla: "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferdynand k, milion razy piszesz to samo - nudne już to jest. Nie jest winą dyskutujących, że akurat pojawiają się tu takie, a nie inne wątki. Pokaż te wątki, w których kobiety jadą na całego po mężczyznach, zakładają blogi o nienawiści do mężczyzn? Oczywiście, że każdy ma prawo nienawidzić, kogo tylko chce. Ale i każdy, komu to przeszkadza, ma prawo to zanegować. Jak sobie ktoś nienawidzi w przestrzeni prywatnej, to jego sprawa. Niech się niszczy sam. Ale jeśli na forum wypisuje takie obrzydliwości o innych ludziach - pisząc, że tak własnie jest, bo każda kobieta jest taka i owaka i nie ma z tym dyskusji, to ktoś inny może sobie tego nie życzyć. Jak nie rozumiesz takiej prostej sprawy, to się nie udzielaj w temacie, bo nawet "pseudointeligenckiej" (ulubione słowo wiecznych krytykantów) argumentacji nie jesteś w stanie podać. :silence:

Zresztą wiecznie się czepiasz tego samego tematu. Jakaś obsesja :roll: Szkoda ci czasu, to nie czytaj. Ale jakie to "mądre" i "inteligentne" napisać, ze się nawet nie czytało, bo to takie wypociny.

Rany, co się z tym forum robi. Nie ma wątku, żeby nie pojawili się hejtersi. I żeby chociaż jeszcze coś mieli do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

F.K. Zresztą nawet pewnie nie zauważyłeś, że tu się wszyscy wypowiadają po stronie Dominika i radzą mu, żeby sobie kobietę odpuścił. A że po drodze wszedł do wątku mizogin z radami z d.. wyjętymi, to niepochlebne komentarze łączą się z nim, a nie z autorem wątku, który wydaje się być fajnym gościem i wszyscy radzą mu, żeby z tej toksycznej relacji wyplątał się jak najszybciej. No ale przecież po co czytać, jak się chce jedynie napisać złośliwy, czepialski komentarz.

 

-- 24 lut 2015, 13:59 --

 

Czytając ten wątek nabieram przekonania, ze Tusk to tez kobieta - ma wilcze oczy i wielu facetom w tym kraju zaszkodził /co prawda kobietom tez, ale nvm - baby dostały to na co zasługują /.

 

:mrgreen: Lepiej nie kontynuuj wątku, bo przecież nie wolno negować prawa do nienawiści :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×