Skocz do zawartości
Nerwica.com

Obsesyjne myślenie o zwolnieniu...


Follow_

Rekomendowane odpowiedzi

Jest ok, mam pracę, pensję na czas, wyzwania które lubię i obowiązki, które są moją pasją...

 

i wtedy się zaczyna...

zaczyna się od drobnostki...

jest jakaś konfliktowa sytuacja...drobna...

dzisiaj skumulowały się 4...

 

pierwsza: szef stacjonarnej sprzedaży czepia się mnie o rożne rzeczy i zamiast powiedzieć o co mu chodzi wysyła mejle i wiadomości do innych a nie do mnie...

druga: kolega się na mnie sfochował bo chciałam by coś dla mnie zrobił, on powiedział że nie a ja mu że "jak nie to nie, zrobię to sobie sama" i potem cały dzień utyskiwał mi, że go podpuszczam...

to jest do przeżycia, gwoździem do trumny była

trzecia: e-mail: "będziesz w środę? musimy porozmawiać" od szefowej HRu...

a musiałam wziąć dzisiaj L4 bo nie mogę mówić (mam zapalenie krtani)

 

nakręciło mnie to strasznie, nie jestem w stanie o niczym innym myśleć, tylko o tym że mnie zwolnią... za miesiąc kończy mi się umowa... więc to znak że mi jej nie przedłużą...

 

gdyby taka sytuacja miała miejsce raz to bym jakoś to wytrzymała...

ale to kolejna praca w której się tak czuję...

zaczyna się od niepokoju o pracę a potem świruję, jestem pełna niepokoju i myślę o tym non stop, że mnie zwolnią aż nie wytrzymuję napięcia i sama zmieniam pracę...

czuję że zaraz eksploduje mi głowa i mam ochotę rzucić się z okna żeby przestać się tym zadręczać kolejny raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pozostaje starać się tym nie przejmować, założyć, że jak zwolnią to zwolnią, to najwyżej będzie szukanie następnej pracy, albo wyjazd za granicę (ja tak zakładam w przypadku zwolnienia mnie nie z mojej woli). Generalnie nie ma co się stresować czymś, na co wpływu jako takiego nie mamy. Jeśli chcą Cię zwolnić, to i tak to zrobią, żaden stres i przejmowanie się tego nie zmieni, najwyżej jeszcze pogorszy sytuację... Trzeba sobie wbić do głowy "przestań się tym przejmować, to nic nie zmieni".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fallow, czy masz nie miłe doświadczenia z jakimś nieuzasadnionym zwolnieniem u innego pracodawcy?

Jeżeli tak to Twoje reakcje są normalne. Natomiast jeżeli nie, to Twoje reakcje też są normalne. Tyle , że Ty o tym mówisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×