Skocz do zawartości
Nerwica.com

ot


devnull

Rekomendowane odpowiedzi

dream*, zgadzam się z Tobą.

khaleesi, jak na osobę która nigdy nie miała odwagi wrzucić swojego zdjęcia na forum to ciągłe oceniasz innych krytycznie.

 

No właśnie khaleesi mogłabyś błysnąć chociaż w ,,Ludziach z forum,,

Za dużo jadu moi mili :-)

Ja jeszcze nie głosowałem bo miałem przyjemniejsze sprawy na głowie,ale do 6 lutego na pewno wybiorę>

:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jakakolwiek kłótnia,awantura to jej prowodyr wyłapie bana na 24h i ustawię mu rangę "czujesz że coś Cię ciśnie (na srakę) i dusi (z powodu smrodu sraki)- twojej de facto."

geniusz i administrator w jednym :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie jakakolwiek kłótnia,awantura to jej prowodyr wyłapie bana na 24h i ustawię mu rangę "czujesz że coś Cię ciśnie (na srakę) i dusi (z powodu smrodu sraki)- twojej de facto."

 

Drogi Dariuszu. Ten niezrozumiały post jest drugim już dzisiaj Twoim wybrykiem (po wyedytowaniu posta na_leśnika). Proszę, nie pisz po 8 piwach.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcesz być najpiękniejsza w gustach czubków, a jak tu jacyś socjopaci napaleni siedzą, i byś wygrała konkurs, to taki psychopata czy socjopata mógłby cię zgwałcić a potem poćwiartować , spójrz na to z tej strony .

 

-- 01 lut 2015, 00:21 --

 

cyklopka, daj fotkę ocenie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, konkurs to tylko pretekst.

Brzydka nie jesteś
oo, prawie komplement. Chcesz być jednym z moich wieeeelu wielbicieli? Wystarczy mnie bezwarunkowo uwielbiać, dasz radę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzowiec84, konkurs to tylko pretekst.
Brzydka nie jesteś
oo, prawie komplement. Chcesz być jednym z moich wieeeelu wielbicieli? Wystarczy mnie bezwarunkowo uwielbiać, dasz radę?

 

nie podołam , ale możemy się umówić na sex tylko , jak to cię pocieszy :) ale bez zobowiązań i uwielbiania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, chciałem tylko pomóc :)

 

-- 01 lut 2015, 00:29 --

 

benzowiec84, mmm, wiesz, jak podejść kobietę! Myślę, że nie przestaniesz nadążać za odczytywaniem PW. :D

 

Powoli nie nadążam :)

 

-- 01 lut 2015, 00:29 --

 

benzowiec84, co jeśli zajdę w ciążę bliźniaczą?

 

Sa te tabletki PO , bo ze mną to tylko bez gumy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×