Skocz do zawartości
Nerwica.com

witajcie :)


duszołap

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, dopiero zaczynam walkę z depresją i powiem szczerze, że mam o niej małe pojęcie :) Jestem kobitą i mam 28 lat. Zastanawiam się czy niektóre moje zachowania są winą zrypanego charakteru czy depresji. Może wy mi pomożecie :)

Jestem nieudolna życiowo i nie potrafię tego zmienić. I to jest prawdopodobnie powód mojej depresji. Gromadzą mi się problemy, a zamiast je usuwać udaję, że ich nie ma. Nie umiem ruszyć się z miejsca.

Nie lubię ludzi, a jednocześnie garnę się do nich (po to pewnie się tu wepchnęłam), szukam akceptacji i polubienia mnie, a jak już to dostanę od kogoś, odpycham tę osobę od siebie. I to skutecznie. Nie chce mi się rozmawiać, a zwłaszcza słuchać kogoś. Większość ludzi mnie drażni. W ogóle to wszystko mnie drażni ;) Wściekam się z byle powodu, nieraz tak, że muszę w coś przywalić, żeby się zluzować. Nic co sobie zaplanuję w życiu mi nie wychodzi, czego się nie podejmę okazuje się klapą. Próbuję więc na nowo odnaleźć się w tym durnym świecie tym razem z antydepresantami ;)

Nooo to sobie strzeliłam ładną prezentację :D Pozdrawiam Was serdecznie i liczę na wsparcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×