Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przyszłość świata


mark123

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na ten/zbliżony temat zaliczyłam nawet krótką, lecz jakże głęboką wymianę myśli z panią kasjerką w Biedrze. Patrząc raz na ludzi w sklepie, raz na pakowane przez mnie mrożonki, rzuciła gdzieś w dal: "ach, i dokąd ten świat zmierza?". Oczywiście nie potraktowałam tego jako pytania retorycznego i zgodnie z prawdą odrzekłam: "do końca". Chyba nawet ją ta odpowiedź usatysfakcjonowała, bo z większym uśmiechem, niż zazwyczaj, życzyła mi miłego dnia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przyszłość świata osobiście nie dotyczy, bo niewiele mi życia pozostało a jakby miała nastąpić jakaś katastrofa to uprzedziłbym ją samobójstwem.

A co do niedalekiej przyszłości to Polskę czeka upadek systemu emerytalnego i służby zdrowia, społeczeństwo starców bo młodzi albo wyjada na zachód albo się w ogóle nie urodzą. A takie kraje jak Francja, Belgia, UK i Skandynawie czeka postępująca wojna domowa z islamem a za kilkadziesiąt lat oni całkiem przejmą tam władze o ile nie wybuchnie jakiś bardziej masowy konflikt.

całkowicie się zgadzam,idąc dalej jak tak dalej debilna ludzkość będzie pędzić ku autodestrukcji to za jakieś 200 lat już takiego gatunku jak homo sapiens nie będzie.A może nawet szybciej jak odwalą jakiś numer z dupy pt.atomówka

Śmiercionauta, fajny pomysł,tylko pytanie kto będzie za te usługi płacić,a może nie tylko kto tylko z czego jak emerytur nie będzie.Już teraz jest bieda z nędzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ewolucja

ewolucja to dostosowywanie się do warunków zewnętrznych. Żeby było tak jak mówisz to musiało by się coś zmienić we wszechświecie jeśli chodzi o dodatkowe wymiary przestrzenne. Jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić.

A jeśli chodzi o przypadkową mutację - czy jest jakiś organizm na ziemi który widzi więcej niż 3 wymiary?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś coś czytałem, że pierwsze żywe organizmy na Ziemi dostrzegały 2 wymiary, a późniejsze istoty zaczęły dostrzegać 3.

 

-- 12 sty 2015, 15:27:01 --

 

A jeśli chodzi o przypadkową mutację - czy jest jakiś organizm na ziemi który widzi więcej niż 3 wymiary?

Podobno według teorii kwantowej świadomości, dzieci do lat około 3 mogą widzieć "duchy", życie toczące się w innych rzeczywistościach, czyli tak jakby czwarty wymiar. Ale potem zdolność ta znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miałam 13 lat to nosiłam taka broszke okrągłą , na której było napisane jestem przyszłoscia narodu ,wtedy to była prawda, moj wychowaca na zimowisku stwierdził,ze współczuje narodwi na co ja powiedziałam ,ze z faktami sie nie dyskutuje,

teraz na szcescie dla narodu inni juz sa jego przyszłsocia

jak miałam 13 lat to byłam niesmiela, ale bezczelna, teraz nadal jestem niesmiała i bezczelna :P:D;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizyka teoretyczna ostatniego półwiecza musi być fascynująca dla ludzi tej nauki, ale przepaść między nią a praktyką jest przecież ogromna, to w zasadzie jak zderzenie SF typu Star Trek z najnowszymi projektami NASA. Genialni ludzie potrafią za pomocą matematyki stworzyć i rozwijać teorię strun a w rzeczywistości manewry na niskiej orbicie ziemskiej są wciąż skomplikowane i narażone na duże ryzyko, podobno misja załogowa na Marsa mimo, że chyba już przygotowywana to jest koszmarnie trudna i wielokrotnie przewyższa wszystkie dotychczasowe osiągnięcia ludzkości, a to przecież tylko bliska i bardzo gościnna planeta. Wydaje mi się, że mimo tego wykładniczego postępu nauka może się zbliżać do takiej granicy, która będzie naprawdę trudna do przekroczenia bo to co za nią wykracza poza zdolność ludzkiej percepcji, dalszy postęp będzie zależał już tylko od super komputerów wyposażonych w sztuczną inteligencję wiele razy przewyższającą największego geniusza na Ziemii, w tym momencie dojdzie do połączenia człowieka z maszyną (kiedy to Gustaf Brackman stworzy mikroprocesory wszczepiane do mózgu i tak powstanie rasa Cybran z Supreme Commandera :) albo narodzi się Skynet 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiercionauta, na avku masz strażnika Kombinatu? bo ta rurka myląca a Half Lifa 2 mało już pamiętam

 

buka, aha aha to spoko, myślałem, że jesteś takim świrem i pojedziesz ostrzej po sajfajowej bandzie, że niby żeby samotny facet miał z kim pogadać zamiast kota bawić i coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki buka w Half Lifa nie pykał -_-'''''

 

a co buka myślisz o tym, że w starożytności Ziemię odwiedzili kosmici i ci bogowie & demony to są właśnie oni, i słuchając muzyki metalistycznej stajesz się wyznawcą prawdziwych bogów wszechświata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przyszłości świata . ludzie jako jedyny gatunek dąży do autodestrukcji , Ludzie przeciwko ludziom , wojny . ciapate ,Islam,Izrael. Ci ludzie zabijają dzieci ale wpierw ich okopią poobijają kolbami,obleją benzyną spalą na żywca . Nie wiem czy ktoś widział jak w Palestynie złapali 2jke dzieci Izraelskich

 

Jak w Izraleu jędzą na żywca psy,koty .

Jak dzieci oblewają benzyną zwierzęta i dla zabawy je podpalają.

Ludzie to najgorsze zwierzęta. a w Polscę to by się Hitler przydał by nie doszło do Islamizacji.

 

-- 18 sty 2015, 02:30 --

 

A największa władzę mają teraż Żydzi , rządzą światem . sieci handlowe w Polsce Carrefor itd . Banki. Wyciągneli wnioski z Holocaustu i teraz oni rządza.

 

-- 18 sty 2015, 02:31 --

 

ej a co byście zrobili jakby w przyszłości pili ludzie siki z piwa?

Nic kurwa co to za pytanie? lecz się na głowę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×