Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy mam nawrót choroby?


Gość sailorka

Rekomendowane odpowiedzi

Nez,

Mam nadzieję, że przedłużysz umowę o pracę by mieć ubezpieczenie i pójdziesz do lekarza. Bardzo mi na tym zależy. Mimo to, że czuję się oszukana, że przez prawie 2 lata ukrywałeś przede mną co Ci tak na prawdę jest, myślałam że masz stany depresyjne. A nikt mi o niczym nie powiedział. Modlę się o to, byś zaczął się leczyć i brał leki. Łamie mi się serce, nie mogę patrzeć jak z dnia na dzień coraz bardziej tracimy kontakt. Boję się , że zanim Ci się polepszy ja sama zwariuję. Już nie wiem co mogę zrobić. Kocham Cię bardzo i będę z Tobą ale tylko jeśli pójdziesz do lekarza. Wróć do mnie takim chłopakiem jakim byłeś kiedyś.

Tęsknie za Tobą i chce rozmawiać. Długa droga przed Tobą ale jeśli na nią wkroczysz to będę przy Tobie.

Brakuje mi tego prawdziwego Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XD XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

 

 

GTFO!

 

THIS IS SPARTA! THE MAN WAY OF DEALING STUFF!!

 

wiesz co mi jest najbardziej? Że mi nie wierzysz, wolę być sam i robić to co czuję że jest dla mnie dobre niż zajmować się kiepską kobietą która nic w moje życie nie wnosi !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nez,

Mam nadzieję, że przedłużysz umowę o pracę by mieć ubezpieczenie i pójdziesz do lekarza. Bardzo mi na tym zależy. Mimo to, że czuję się oszukana, że przez prawie 2 lata ukrywałeś przede mną co Ci tak na prawdę jest, myślałam że masz stany depresyjne. A nikt mi o niczym nie powiedział. Modlę się o to, byś zaczął się leczyć i brał leki. Łamie mi się serce, nie mogę patrzeć jak z dnia na dzień coraz bardziej tracimy kontakt. Boję się , że zanim Ci się polepszy ja sama zwariuję. Już nie wiem co mogę zrobić. Kocham Cię bardzo i będę z Tobą ale tylko jeśli pójdziesz do lekarza. Wróć do mnie takim chłopakiem jakim byłeś kiedyś.

Tęsknie za Tobą i chce rozmawiać. Długa droga przed Tobą ale jeśli na nią wkroczysz to będę przy Tobie.

Brakuje mi tego prawdziwego Ciebie.

 

Dziewczyno, uciekaj lepiej od takich ludzi jak on, gdzie pieprz rosnie.

Zresztą zobacz co Ci odpisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem dwie dziewczyny które miały coś wspólnego ze schizofrenią (jedna schizofrenia a druga zaburzenie typu schizofrenii) plus znałem jakieś wirtualnie i to co zauważyłem że chyba osoby z tą chorobą są najmilsze wtedy gdy mają lekką depresję, natomiast gdy złapią trochę wiatru w żagle to wtedy jest w nich wiele pogardy dla słabości innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaa, mnie wkurza tylko że moje emocje zawsze mają być zaburzone a fakt że często podlegam negatywnym działaniom jako podmiot może być traktowane ok, kiedyś trzeba odreagować w jakiś sposób wszystkie złe rzeczy których się doznaje jeśli nie potrafią one uciec w inny sposób. A mi się będzie mówiło poddaj się leczeniu, kiedy ludzie mi bliscy wyprawiają bardzo podobne rzeczy. Raingirl, przepraszam za te słowa, staram się nie poddawać temu wulgarnemu językowi i postawie, ale czasem już nie wytrzymuję. Tylko nie pytaj dlaczego tego szybko nie zmienię :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×