Skocz do zawartości
Nerwica.com

I wybory za nami.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też nie jestem polskiego pochodzenia( polskie nazwisko miała chyba tylko jakaś jedna moja praprabacia) i co mają mnie deportować. Zresztą w moim regionie chyba połowa osób ma korzenie niemieckie lub holenderskie bo kolonizacja polska rozpoczęła się dopiero po 1918 r.

A co za różnica jakie kto ma pochodzenie. Ważne jednak kim jest i co w życiu robi, czy jest uczciwy i czy czasem swoim działaniem nie działa na szkode innych bezwiednie lub umyślnie. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem polskiego pochodzenia( polskie nazwisko miała chyba tylko jakaś jedna moja praprabacia) i co mają mnie deportować. Zresztą w moim regionie chyba połowa osób ma korzenie niemieckie lub holenderskie bo kolonizacja polska rozpoczęła się dopiero po 1918 r.

A co za różnica jakie kto ma pochodzenie. Ważne jednak kim jest i co w życiu robi, czy jest uczciwy i czy czasem swoim działaniem nie działa na szkode innych bezwiednie lub umyślnie. :roll:

No ale przed chwilą miałeś pretensję że ludzie mediów i politycy w Polsce są obcego pochodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bohaterami z Armii Krajowej
tja przecież taki Okulicki i bór Komorowski to zbrodniarze gorsi od stalinowskich morderców skazali na śmierć niewinne dzieci i zniszczyli Warszawę. Dobrze że Okulickiego wykończyli w Moskwie( kto wie może był ich szpiclem) takich bohaterów nam nie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krul kuców, ja to się zastanawiam co JKM i Wipler widzą w tych narodowcach że się z nimi bratają no ale od jakiegoś czasu Nowa prawica idzie bardziej w konserwatyzm i nacjonalizm niźli liberalizm ale widać słupki poparcia od tego rosną.

 

Wipler jest tak żałosny, ze myśli iż przysporzy mu poparcia to, ze został pobity przez policję ( słusznie zresztą)

Jest to tzw. lans pt." policja mi wp.erdoliła". Znany dotychczas wśród osiedlowych dresów i w pierdlu. Teraz zobaczymy czy sprawdzi się w polityce. Ż A Ł O Ś Ć! :roll::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to się zastanawiam co JKM i Wipler widzą w tych narodowcach że się z nimi bratają no ale od jakiegoś czasu Nowa prawica idzie bardziej w konserwatyzm i nacjonalizm niźli liberalizm ale widać słupki poparcia od tego rosną.

oby odeszli od tego kierunku. Chociaż i tak wątpię w jakąś większą koalicję, bo ich programy wyborcze za bardzo się gryzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem debatę. Sasin ładnie jechał po Pani Hannie kupiłam tanio żydowską kamienicę przypadkiem Waltz. Choć

mógł ją wypunktować bardzie. Cieżki ma orzech do zgryzienia bo Warszawa to bastion mejnstrimu a mejnstrim z tymi szmatowatymi dziennikarzami jest antypisowski i taką propagandą kłamliwą karmi ludzi.

Ludzie jednak na forum Wp piszą dobrze. Hanka rządzi stolicą już 8 lat i w sumie nie pokazała nic bo inwestycje i tak by były a miasto i tak jest zakorkowane.

Sasin nie rządził, jest dawnym wojewodą, zna się na administracji. Nowy człowiek bez względu na to z jakiej jest partii zawsze byłby lepszy niż stara wyjadaczka wątpliwie polskiego pochodzenia która nie zrobiła nic poza zatrudnieniem armii urzędników-działaczy PO. :roll:

A ja nie obejrzałem,ani sekundy.I jestem z tego dumny.

 

-- 23 lis 2014, 10:39 --

 

Ja mam taką nadzieję,że Czarek lat 44.Radny z PSL,mąż Urszulki lat 41.Okaże się dobrym radnym.Że nie zawiedzie ludzi,którzy na niego głosowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie ten wielki triumf PiS okazało się że mandatów do sejmików więcej zdobyło PO a PiS rządzić będzie tylko na Podkarpaciu. Dla mnie i tak wszyscy do jedna hucpa korytowa ale może jakaś rewolucja się skroi przynajmniej coś by się zaczęło dziać a dla mnie i tak już gorzej być nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pomorskim PO miało tradycyjnie najwięcej ma tu silne struktury i większość ludzi głosuje na danych ludzi bo ich zna a nie bo sa w PO podobnie jest pewnie w innych regionach z PSL. U mnie w okolicy na ludzi z PO głosują nawet kościelne babcie i mieszkańcy najbardziej zapyziałych wsi w innych wiem że to prawie nie występuje, lewica tu w ogóle się nie liczy a Kaczyński razi swym patriotyzmem i antyniemieckoscią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie ten wielki triumf PiS okazało się że mandatów do sejmików więcej zdobyło PO a PiS rządzić będzie tylko na Podkarpaciu. Dla mnie i tak wszyscy do jedna hucpa korytowa ale może jakaś rewolucja się skroi przynajmniej coś by się zaczęło dziać a dla mnie i tak już gorzej być nie może.

Carlos PIS chce rządzić,nudzi im się w opozycji.

 

-- 23 lis 2014, 15:25 --

 

mandatów do sejmików więcej zdobyło PO
I dzięki Bogu. :D

Jeśli za Boga bierze się gościa z tego emota -> :twisted: to może i tak :mrgreen:

PO Prostu Maciek-wszyscy ludzie,których znam w realu,a którzy są za PO.To ludzie wierzący :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znam paru antyklerykałów, niewierzących co są za PiS no ale oni są przeciwnikami układu okrągłostołowego i towarzysza Tuska i katolicyzm PiSu jest dla nich sprawą drugorzędną. To że za PiS są konserwatyści, katolicy a za PO świeccy liberałowie to mocno naciągane medialne kalki u mnie lokalni "politycy" wspierani prze PO ciągle odwoływali się do wartości religijnych i tradycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie lokalni "politycy" wspierani prze PO ciągle odwoływali się do wartości religijnych i tradycji.

Oni zawsze odwołują się do tradycyjnych katolickich prawicowych wartości jak przychodzą wybory. Jak wybory miną to głosują za in vitro, konwencją genderową czy po cichu opracowują projekt związków partnerskich.

Moim zdaniem tak obłudnej i fałszywej partii jak platforma na scenie politycznej w Polsce jeszcze nie było....to ukryta opcja lewacka odziewająca się od czasu do czasu w prawicową skórę jak im to potrzebne. Inne patie podobne np w Niemczech CDU/CSU czy konserwatyści w Angli to coś to samo w ten deseń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni zawsze odwołują się do tradycyjnych katolickich prawicowych wartości jak przychodzą wybory. Jak wybory miną to głosują za in vitro, konwencją genderową czy po cichu opracowują projekt związków partnerskich.
raczej lokalni politycy nie mają na to wpływu a PO stara się być jak większość społeczeństwa czyli miękkimi wybiórczymi katolikami którzy biorą z religii co im potrzebne a wyrzucają co nie. A rzekomi konserwatyści za granicą to islamodupowłazy którzy nie ustępują w tym lewicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie platforma nie jest ani prawicowa, ani lewicowa.

Jest zwyczajnie nijaka. Z jednej strony, będą coś przebąkiwać o in vitro, czy związkach partnerskich, a z drugiej będą robić dobrze klerowi :P

Ogólnie to chcą przyciągnąć wyborców wszystkich opcji, tylko że próbując się dostosować do każdego wyborcy, tak naprawdę nie działają po myśli, żadnego z nich.

Prawica będzie mówiła, że Platforma lewicowa, a lewica, że prawicowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie platforma nie jest ani prawicowa, ani lewicowa.

Jest zwyczajnie nijaka. Z jednej strony, będą coś przebąkiwać o in vitro, czy związkach partnerskich, a z drugiej będą robić dobrze klerowi :P

Ogólnie to chcą przyciągnąć wyborców wszystkich opcji, tylko że próbując się dostosować do każdego wyborcy, tak naprawdę nie działają po myśli, żadnego z nich.

Prawica będzie mówiła, że Platforma lewicowa, a lewica, że prawicowa.

Ja bym chętnie poparł te lewicowe postulaty.

 

-- 23 lis 2014, 19:40 --

 

detektywmonk, wierzący słyną z tego że błądzą :mrgreen:

To taki stereotyp,że na PIS głosuje się świadomie,a na PO nie świadomie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,

Ja bym chętnie poparł te lewicowe postulaty.

Ale chyba pamiętasz jak to było ze związkami partnerskimi? Część posłów platformy odrzuciła własny projekt i nie przeszło. Jeśli chodzi o kwestię in vitro to są duże szanse. Ale co do związków partnerskich, dopuszczenia aborcji, opodatkowania kleru czy zniesienia finansowania kościoła, to nie ma co liczyć na jakąkolwiek zmianę póki Platforma rządzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk,
Ja bym chętnie poparł te lewicowe postulaty.

Ale chyba pamiętasz jak to było ze związkami partnerskimi? Część posłów platformy odrzuciła własny projekt i nie przeszło. Jeśli chodzi o kwestię in vitro to są duże szanse. Ale co do związków partnerskich, dopuszczenia aborcji, opodatkowania kleru czy zniesienia finansowania kościoła, to nie ma co liczyć na jakąkolwiek zmianę póki Platforma rządzi.

Aż za dobrze,brakuje jaj i strach przed opinią publiczną ? Ja się pytam jaką ? Ja znam ludzi,którzy nie chcą finansowania kleru i chcą związków partnerskich.Może gdyby nie było w PO Radziszewskiej ( baby nie znoszę) to by było lepiej.Tacy jak Bieńkowska byli by lepsi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To taki stereotyp,że na PIS głosuje się świadomie,a na PO nie świadomie :mrgreen:

Były czasy jak głosowanie na PIS było obciachem, bo na PIS to głosują "mohery". Wszyscy młodzi i postępowi głosowali na PO i można powiedzieć, że to było modne.

Obecnie mówi się, że na PO głosują "lemingi", a młodzi choć już niekoniecznie postępowi głosują na PIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×