Skocz do zawartości
Nerwica.com

I wybory za nami.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie już bawi to,że cześć ludzi uważa,że rządzą nami Ruskie,Żydzi i Niemcy

Myśle że ich agentura u nas siedzi i załatwiają swoje interesy. Wystarczy spojrzeć co się działo z gazem łupkowym. Do tego długa i nieopłacalna umowa na gaz z Rosją. A nawet były mnister MON-u p. Bogdan Klich. Prowadził jakiś instytut badawczy, który dostawał dotację od firmy niemieckiej, a dotacje które z kolei dostawała ta firma pochodziły w 90% od rządu Niemieckiego. Jeśli myślisz, że tak wielkie kraje pozwolą być Polsce niepodległe, to się mylisz. Tu się cały czas rozgrywa jakaś gra. Polska od 1939r jest okupowana i to się nie zmieniło.

Dlatego dzisiejsza sytuacja jest najgorsza, bo gdy panował jawny zamordyzm, to każdy wiedział kim jest wróg i co trzeba robić. Dziś demokracja usypia czujność ludzi, gdy odbiera im się wolność kawałek po kawałeczku. A robią to te czerwone kur.wy ze eurokołchozu, gdzie na najwyższych stanowiskach siedzą ludzie z przeszłością komunistyczną. Np p Ashton za młodu uczestniczyła w spotkaniach komunistycznej młodzieży, to samo Van Rompuy czy Merkel. Niemcy po prostu realizują swoje cele i prowadzą tym razem wojnę ekonomiczną. Nie udało się militarnie, to robią to w inny sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co sie dzieje z tymi wyborami to już dawno przestało być śmieszne. Śmieszne było może przez 2 dni :evil:

Teraz jest tragicznie...

Jak dystansowałem się zawsze od trekstów typu "Polska to kraj kompletnie upadły i to nie tylko gospodarczo" tak po tym numerze z wyborami zgadzam się z tym tekstem w 100%. Głosujcie nadal na PO to nie takie cuda nad urną beda sie zdarzać....

I co komu po wyborach których wiarygodność społeczna jest kompletnie zerowa..... :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, jacy Niemcy? Ten jeden bidulek zasiadający w Sejmie z Mniejszości Niemieckiej to nawet jak by bardzo chciał coś dobrego zrobić, to go reszta debili zaraz zasypie swoimi głupimi pomysłami.

Toż słyszę codziennie,Niemcy nami rządzą.

 

-- 22 lis 2014, 19:39 --

 

Dla Was jest najgorsza,dla mnie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem debatę. Sasin ładnie jechał po Pani Hannie kupiłam tanio żydowską kamienicę przypadkiem Waltz. Choć

mógł ją wypunktować bardzie. Cieżki ma orzech do zgryzienia bo Warszawa to bastion mejnstrimu a mejnstrim z tymi szmatowatymi dziennikarzami jest antypisowski i taką propagandą kłamliwą karmi ludzi.

Ludzie jednak na forum Wp piszą dobrze. Hanka rządzi stolicą już 8 lat i w sumie nie pokazała nic bo inwestycje i tak by były a miasto i tak jest zakorkowane.

Sasin nie rządził, jest dawnym wojewodą, zna się na administracji. Nowy człowiek bez względu na to z jakiej jest partii zawsze byłby lepszy niż stara wyjadaczka wątpliwie polskiego pochodzenia która nie zrobiła nic poza zatrudnieniem armii urzędników-działaczy PO. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem debatę. Sasin ładnie jechał po Pani Hannie kupiłam tanio żydowską kamienicę przypadkiem Waltz. Choć

mógł ją wypunktować bardzie. Cieżki ma orzech do zgryzienia bo Warszawa to bastion mejnstrimu a mejnstrim z tymi szmatowatymi dziennikarzami jest antypisowski i taką propagandą kłamliwą karmi ludzi.

Ludzie jednak na forum Wp piszą dobrze. Hanka rządzi stolicą już 8 lat i w sumie nie pokazała nic bo inwestycje i tak by były a miasto i tak jest zakorkowane.

Sasin nie rządził, jest dawnym wojewodą, zna się na administracji. Nowy człowiek bez względu na to z jakiej jest partii zawsze byłby lepszy niż stara wyjadaczka wątpliwie polskiego pochodzenia która nie zrobiła nic poza zatrudnieniem armii urzędników-działaczy PO. :roll:

 

Serio mam alergię na takich wściekłych przeciwników PO, mimo, ze sama nie popieram ich ani nie lubie. A już te aluzje na temat czyjegoś pochodzenia doprowadzają mnie do białej gorączki :evil:

Może Warszawa to bastion mejnstrimu, ale prowincja to rozsadnik wsciekłych i zaślepionych narodowców i tego typu dewiacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lucy1979, to są moje poglądy a na co ty masz alergię to g.....zik mnie obchodzi.

Idź se do TVN24 i Kuźniarowi w poranku wylewaj swoje żale na tych zlych wściekłych ludzi neofaszystów którzy ważą się wyznawać taką wartość jak "dobro Ojczyzny której na imie Polska".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Warszawa to bastion mejnstrimu, ale prowincja to rozsadnik wsciekłych i zaślepionych narodowców i tego typu dewiacji.

 

Wypraszam sobie, jestem z prowincji i jestem człowiekiem światłym. Poza pogonieniem Wałęsy, banderowców, Kaczyńskiego i jeszcze paru innych z różnych partii nie goniłbym nikogo innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straaaaasznie nienawidzisz TVN, biedaku....

W ogóle dużo masz ludzi do nienawidzenia.

TVNu może nie nie nawidze ale zdecydowane nie lubie. Myśle że ta telewizja bardzo szkodzi Polsce....

Wiecej powodów do nienawidzenia jakoś nie znajduje.

Mam tez alergie na platforme bo widze jak od wielu lat sukcesywnie doprowadza kraj skutecznie do ruiny....

To co sie dzieje z wyborami nasuwa tylko jeden cytat. "Raz zdobytej władzy nie oddamy". Być może platfusy zayważyli że przegrywają z PiSem, że ludzie ich złodziejskich rządów mają już dość to oni zrobią wszystko tylko aby sie od stołków nie odspawać.

Być może dochodzi właśnie do cudów nad urną...kto to wie....

Wszystkie poprzednie wyborey dały sie przyeprowadzić. System działał. 0 zarzutów.

Dopiero jakoś teraz bo wielu latach bez wyborów i po znacznym spadku poparcia PO jakoś dziwnie system nie działa....

Mam alergię też na ludzi którzy prezentują nietolerancję poglądów politycznych taką jak prezentujesz ty.

Detektywmonk na przykład jest zdeklarowanym lewicowcem i ja jego poglądy toleruje choc sie z nimi nie zgadzam, ale dopuszczam pluralizm mysli i pogladów.

Lewica natomiast choć na sztandarach ma hasła tolerancji dla wszystkich i wszystkiego zdecydowanie propaguje Nietolerancje poglądów politycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, jacy Niemcy? Ten jeden bidulek zasiadający w Sejmie z Mniejszości Niemieckiej to nawet jak by bardzo chciał coś dobrego zrobić, to go reszta debili zaraz zasypie swoimi głupimi pomysłami.

Toż słyszę codziennie,Niemcy nami rządzą.

 

-- 22 lis 2014, 19:39 --

 

Dla Was jest najgorsza,dla mnie nie.

 

Niestety nie rządzą jakby rządzili to nasza sytuacja społeczno- ekonomiczna była nieco lepsza a tak co najwyżej jesteśmy dla nich rynkiem zbytu i źródłem taniej siły roboczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Warszawa to bastion mejnstrimu, ale prowincja to rozsadnik wsciekłych i zaślepionych narodowców i tego typu dewiacji.

 

Wypraszam sobie, jestem z prowincji i jestem człowiekiem światłym. Poza pogonieniem Wałęsy, banderowców, Kaczyńskiego i jeszcze paru innych z różnych partii nie goniłbym nikogo innego.

 

To tylko zasada, od której są zapewne wyjątki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja nie jestem za lewicą, nie trawie ich również. Widzisz jak wrzucasz Maciusiu wszystkich do jednego wora. I jeszcze ten monopol na dobre chęci.....ogarnij się, chłopie. Zero dystansu, zero logiki. Może nie jesteś az takim Polakiem jak Ci się zdaje? Może prawie wcale nim nie jesteś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja nie jestem za lewicą, nie trawie ich również. Widzisz jak wrzucasz Maciusiu wszystkich do jednego wora. I jeszcze ten monopol na dobre chęci.....ogarnij się, chłopie. Zero dystansu, zero logiki. Może nie jesteś az takim Polakiem jak Ci się zdaje? Może prawie wcale nim nie jesteś...

Dla mnie możesz nie być ani za lewicą ani za platformą ani za nikim, ani nawet za zjednoczonym Kościłem potwora spaghetti. Guzik mnie to obchodzi.

Ja tam posiadam cos takiego jak tolerancja dla poglądów stąd jak widze błędnie wymagam tolerancji dla moich poglądów.

Nie są one ani faszystowskie ani skrajnie narodowe. Są raczej konserwtywno-liberalne.

Zaro dystansu to wykazałaś w tym poście"

Może Warszawa to bastion mejnstrimu, ale prowincja to rozsadnik wsciekłych i zaślepionych narodowców i tego typu dewiacji.

Natomiast z mojej Polskości czy z jej braku a może z mojej ukrytej opcji innonarodowościowej jaką prezentuje to TY naprewno mnie rozliczać nie będziesz.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci narodowcy to w większości banda przygłupów a najbardziej wkurza mnie ich katolicyzm niech się w końcu decydują czy chcą być niezależnymi Polakami czy podległymi Watykanowi. No i te ich głupawe przyśpiewki typu raz sierpiem raz młotem w czerwoną hołotę chociaż trudno nazwać np PO czerwonymi skoro prowadzą antyspołeczną politykę wyzysku klasy robotniczej. A taki Sasin- prawicowiec chcę darmową komunikację w stolicy taki z niego prawicowiec. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straaaaasznie nienawidzisz TVN, biedaku....

Z tego co pamiętam, to TVN założył Mariusz Walter. Niestety ten pan pracował jako TW ubecji, co go śkreśla. Pan Solorz ( właściciel Polsatu) również pracował dla agentury za czasów komuny. To jest nawet podane na wikipedii, więc żródła długo szukać nie trzeba. Takie to agenturalne telewizja mamy w kraju, które to mają szerzyć dezinformację. I nie chodzi tu o żadną nienawiść, tylko suchy fakt :D

Ci narodowcy to w większości banda przygłupów

No ich to trzeba zaorać na samym początku, co by ten nowotwór sie za bardzo nie rozprzestrzenił. Nie dość że to banda debili, która wierzy w powrót tego przedwojennego patriotyzmu, co banda narodowych socjalistów. Poza tym znalazłem takie hasło pod ich programe wyborczym " WOJNA TO POKÓJ – WOLNOŚĆ TO NIEWOLA – IGNORANCJA TO SIŁA" ... poważnie to było pod ich programem na ich stronie internetowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, oni powiedzą wszystko, byle tylko dopchać się do koryta i napychać kabzę. W sumie to jak tak się zastanowię, to lista tych, których bym pogonił (najlepiej na Ukrainę), byłaby nieco dłuższa - starych dziadów z PKW, starych dziadów z uczelnianych stołków, biurwy. Przydałaby się jakaś rewolucja, żeby można sobie było bezkarnie np. do jakiegoś urzędu miasta wtargnąć i lać urzędasów. Rewolucja pożera swoje dzieci, ale czego się nie robi dla chwili przyjemności. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to TVN założył Mariusz Walter. Niestety ten pan pracował jako TW ubecji, co go śkreśla. Pan Solorz ( właściciel Polsatu) również pracował dla agentury za czasów komuny. To jest nawet podane na wikipedii, więc żródła długo szukać nie trzeba. Takie to agenturalne telewizja mamy w kraju, które to mają szerzyć dezinformację. I nie chodzi tu o żadną nienawiść, tylko suchy fakt :D

Dokładnie. Mejnstriming polega jednak na tym, by nie zauważać pewnych faktów. Nie zauważać dawnej pracy powyzszych Panów. Nie zauważać tego skąd najbogatsi pseudo polskiego pochodzenia Polacy wzieli swój majątek. Nie zauważac afery z Hanka i z kamienicą. Nie zauważacz czegoś co przeszkadza.....

Ważne tylko aby nienawidzić PiS czy innych ludzi którzy mówią o tym że im zależy na Polsce bo to wrogowie narodu. Pytanie tylko wrogowie jakiego narodu czy aby chodzi o naród polski?

Wszystko jest pięknie ładnie. Ciepła woda w Kranie jest, TVN24 w TV jest. A niech rządzacy se kradna jak chcą, a co mi tam, że i mnie podwyzszaja podatki...

To jest właśnie mainsrtream. Trudno sie tym nie brzydzic....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narodowcy generalnie mają śmieszną tendencję do uogólnień. Dla nich słowo lewak to jednocześnie najgorsza obelga jak i określenie każdego kto nie jest po ich stronie. Nie czuję się zadnym lewakiem a już wiele razy usłyszałam taki epitet, na przykład komentując na you tube filmiki z 11 listopada ostatnich lat.

To że osoby demolujące Warszawę co roku czy tez kibole, którzy handlują dragami podpinają się pod ruch narodowy a więc również pod katolicyzm, jest dla mnie grubym nieporozumieniem. Jakimś paradoksem wręcz.

Podobnie jak to, ze tacy ludzie wycierają sobie gęby bohaterami z Armii Krajowej. Jakby mieli cokolwiek wspólnego z ludzmi, którzy zginęli za Polskę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem polskiego pochodzenia( polskie nazwisko miała chyba tylko jakaś jedna moja praprabacia) i co mają mnie deportować. Zresztą w moim regionie chyba połowa osób ma korzenie niemieckie lub holenderskie bo kolonizacja polska rozpoczęła się dopiero po 1918 r.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×