Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Angie89

Wizyta u psychologa / psychiatry

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, blackwolftr napisał:

Mam takie pytanie. Czy można przyjść do psychologa z kartką na której są wypisane moje problemy? Czy mogę mu ją dać albo chociaż z niej czytać? Bo Niewiem czy poradzę sobie bez kartki :(

Myślę że jak najbardziej, ja bardzo często chodzę do różnych lekarzy z kartkami. Z listą "co jest ze mną nie tak" też raz byłam, chociaż najczęściej to jest lista ważnych rzeczy, o które mam zapytać albo lekow, które biorę. Raz tez prowadzilam sobie dzienniczek, gdzie pisalam z grubsza jak sie czułam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, blackwolftr napisał:

Mam takie pytanie. Czy można przyjść do psychologa z kartką na której są wypisane moje problemy? Czy mogę mu ją dać albo chociaż z niej czytać? Bo Niewiem czy poradzę sobie bez kartki :(

Oczywiście. Wizyta ma Ci pomóc, a jeśli zapamiętanie swoich problemów lub opowiedzenie o nich jest dla Ciebie trudne, nie widzę przeszkód by przekazać je w inny sposób.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nigdy nie lubiłam chodzić do psychologów, ale oni się mną interesowali od dawien dawna i musiałam do nich chodzić, oni zazwyczaj prawią komplementy a ja w nie nie wierzę, bo myślę że wmawiają mi kłamstwa, ostatnio jedna psycholog mi powiedziała, że młodo wyglądam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj byłem pierwszy raz u psychologa i było całkiem fajnie 🙂 Pani była bardzo miła i fajna i jestem umówiony na kolejne wizyty :D!!!!!

Edytowane przez blackwolftr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię wizyty u mojej psycholog. Zawsze powie coś na temat. Ma w sobie pozytywną energię, chyba lubi to co robi, nawet jest trochę ładna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi