Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Wenla chyba zatrybila,czuje sie bardzo dobrze,bez poddenerwowania :smile:

 

cytrynka a po jakim czasie od zwiększenia dawki na 225mg wenla u ciebie zatrybiła ? ja biorę dawkę zwiększona 225mg 12 dni i jest lipa straszna , czuje nieprzyjemne prądy w głowie jak by noradrenalina buzowała i przeszywające ciało . a ogolnie wenle biorę około z 42-43 dni.

 

i jak długo bierzesz wenle ogolnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzowiec, ja dzialanie wenli poczulem praktycznie od razu jak wskoczylem na 300 mg i dorzucilem mirte. Z dnia na dzien. A tak to wczesniej nic.

 

natretnik ale ja czuje we łbie jak mi noradrenalina buzuje w mózgu i takie sztuczne głupie pobudzenie , i przeszywające przez ciało (nie mylić z brains zapsami ;)) i mi to nie odpowiada , może to się skończy i będzie lepiej . jestem ciekaw właśnie jak u cytrynki bo wiem że ona też czuła jakieś nabuzowanie a teraz się lepiej czuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzowiec, ja dzialanie wenli poczulem praktycznie od razu jak wskoczylem na 300 mg i dorzucilem mirte. Z dnia na dzien. A tak to wczesniej nic.

 

natretnik ale ja czuje we łbie jak mi noradrenalina buzuje w mózgu i takie sztuczne głupie pobudzenie , i przeszywające przez ciało (nie mylić z brains zapsami ;)) i mi to nie odpowiada , może to się skończy i będzie lepiej . jestem ciekaw właśnie jak u cytrynki bo wiem że ona też czuła jakieś nabuzowanie a teraz się lepiej czuje.

 

wiem o czym mówisz:) ja tak mam na klomipramienie, ale jak dodałem triticoo to sie to ustabilizowało,

dlaczego nie dodajesz mirty? bez mirty sama wenla bedzie tak właśnie działać..

 

-- 11 mar 2018, 21:18 --

 

Benzowiec, ja dzialanie wenli poczulem praktycznie od razu jak wskoczylem na 300 mg i dorzucilem mirte. Z dnia na dzien. A tak to wczesniej nic.

 

a jakie działasnie konkretnie? mocno przeciwlekowe? antydepresyjne? bo na natręctwa to lipa? jak długo leciałes na tym mixie z mirta?

a leciałes od razu z mirta w dublu czy tez solo? Może solo nie nakręciło by NN :)

i jeszcze jedno..a dlaczego nie z tritico tylko mirta? trazdon nie nasila NN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzowiec jak dokladasz do wenli mianse to się nie dziw że Ci noradrenalina buzuje :) może zmień mianse na mirte. W przeciwieństwie do miansy mirta nie jest NRI chodź oczywiście na noradrenaline też oddziałuje ale mniej i w inny sposób. Może to pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś tak czuję, że z Wenlą się zaprzyjaźnię, może to będzie moja nowa dziewczyna. Na razie traktuje mnie łagodnie i z najwyższym szacunkiem. Jednak ciągle czekam, aż okaże mi trochę więcej wsparcia i miłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dosc nietypowe pytanie czy przy dawce 150mg wenli moge brac spalacz tluszczu hellfire eph150 i jezezic na rowerku stacjonarnym godzine dziennie? Nie mam jadlowstretu na wenli i biore juz ja 3 tygodnie ale przytylem 3kg juz i chce sie wziasc za siebie. Czy na tym leku mozna brac mocny spalacz tluszczu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na spalaczach tłuszczu, ale wiem, że dobrze jest uważać z suplementami z błonnikiem, które mogą zmniejszać wchłanianie leków. Wydaje mi się, że to mało znana wiedza i wiele osób może mnie wyśmiać, ale tak jest. Dawno temu brałam leki i do tego mnóstwo błonnika w tabletkach i narobiłam sobie niezłe kuku, leki w ogóle nie działały, lekarz potwierdził.

 

-- 12 mar 2018, 10:49 --

 

Orientuje się ktoś, które z zamienników Efektinu mają w kapsułce duże kulki tak jak Venlectin?

Velaxin ER ma wyraźne kulki,

Symfaxin ER też chyba ma kulki, coś szeleści, ale on jest nieprzezroczysty i ich nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyyba mieliście racje z tą miansa a mirtagenem , zresztą sam o tym wiedziałem ze lerivon bardziej kopie po norce , a mirta jest bardziej pluszowa dla mnie i bardziej serotoninowa , wziałem na noc 37,5mg ( 2,5 tabletki 15mg) sen gorszy niż na lerivonie 45mg , ale nie ma dzis aż tak nachalnego rozdrażnienia .

 

co do spalaczy można brać , ja brałem na ssri spalacze , mam teraz kupiony Pure clinical burn + alphaburn . brałem też ECA efedryna,cofeina,aspiryna. ale na wenli nie brałem spalaczy ale będę brał na wiosne już taką pełną wiosne. ciśnienie może bardziej skoczyć .

 

ten helfire to kosa spalacz , jak jest ten mocny co myśle z efedryna i johimbiną. bo są różne wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wersja bez efedryny ale i tak klepie ostro i cisnienie idzie do gory czyli bede bral wenle 150mg i zero kawy tylko jedna tabletke hellfire tak o godz. 18 bo wtedy mam czas na trening. Wenla mnie usypia a hellfire powodowal bezsennosc zobaczymy jak to polaczenie zadziala :D boje sie zebym nie dostal jakiegos wylewu bo bede cwiczyc z godzine ostro az bedzie sie lac ze mnie ale wiadomo boje sie troche bo nigdy niewiadomo jak ostry spalacz plus wenla ktora cisnienie podwyzsza razem zadzialaja :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak jestem strasznie nabuzowany na tym leku , agresywny , czuje jak we mnie krąży noradrenalina ,źle się czuje , niespokojny i wszystkiego sie boje mam lęki , zamieniłem mianseryne na mirtazapine wczoraj , biorę 13 dni dawkę 225 zwiekszoną . czekać czy zmniejszać wenle ? czuje przeszywające przez mózg prądy i przez ciało , to nienormalne.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zawsze mam nadzieje że to się polepszy? :// chyba to nie lek dla mnie . musze zmniejszyć na 150.

 

-- 12 mar 2018, 19:13 --

 

schodze definitywnie na 150mg , bo nie ogarniam tego stanu , za duzo we mnie nerwow i adrenaliny , padła też totalnie koncentracja , czasami nei wiem ktora godzina i co wczoraj robiłem , moge tylko leżeć i nic nie robić . mam nadzieje ze jak zejde z 225 na 150 obędzie się bez skutków ubocznych zejścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami nei wiem ktora godzina i co wczoraj robiłem

Ja tak mam od bardzo dawna. Nie pamiętam co robiłem nawet dzisiaj. Gdybym bardzo chciał to może i mógłbym sobie przypomnieć, ale wymaga to niesamowicie dużo wysiłku. Poza tym od zawsze miałem problem z nauczeniem się odczytywania godziny z zegarka analagowego. W domu były takie zegarki, rodzina ich używała, sam nawet taki miałem, w szkole też uczyli jak nimi się posługiwać, ale ja nigdy tego nie ogarniałem. Dzisiaj mogę odczytać godzinę z takiego zegarka, ale zajmuje mi to więcej czasu niż przeciętnej osobie, która wie, która jest godzina już po chwili. Poza tym zawsze miałem problemy z geometrią na matematyce, nie ogarniałem tej dziedziny, jest to chyba jakoś powiązane z wyobraźnią przestrzenną, bo moja wyobraźnia też nie jest zbyt dobra, tzn. mogę coś sobie wyobrazić, ale wymaga to ode mnie wiele wysiłku i jest to niewyraźne. Nie myślę też słowami tak jak większość osób, które piszą, że mają jakieś dialogi wewnętrzne, ja myślę w trochę inny sposób, którego nie potrafię opisać, dlatego po przeczytaniu książki czy oglądnięciu filmu, aby to komuś streścić, muszę włożyć w to spory wysiłek, bo muszę to wszystko czego doświadczyłem przełożyć na słowa. Mam też problem z zapamiętywaniem imion i twarzy. Zawsze na szkoleniach do pracy miałem wielki problem, nigdy nie pamiętałem kto jak się nazywa, bo zapominałem, myliły mi się twarze. Starałem się ludzi rozpoznawać po innych znakach jak, np. fryzura, ubiór lub jakieś charakterystyczne elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zawsze mam nadzieje że to się polepszy? :// chyba to nie lek dla mnie . musze zmniejszyć na 150.

 

-- 12 mar 2018, 19:13 --

 

schodze definitywnie na 150mg , bo nie ogarniam tego stanu , za duzo we mnie nerwow i adrenaliny , padła też totalnie koncentracja , czasami nei wiem ktora godzina i co wczoraj robiłem , moge tylko leżeć i nic nie robić . mam nadzieje ze jak zejde z 225 na 150 obędzie się bez skutków ubocznych zejścia.

ja mam tak samo adekwatnie przy klomipraminie, identycznie sie czułem, kopało w nordrenaline, rozdrażnienie leki, masakra, i tez z 225 zszedłem na 150.. dodałem triticoo jako stabilizator i jest dużo lepiej

 

pomkombinij mix z mirta i zejdz do 150 skoro 225 tak kopie w norkę, po co sie męczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkuuporr jeśli to co piszesz to prawda to mega Ci współczuję. Ja mam wyobraźnię wręcz kosmiczną i nawet sam sobie w głowie filmy tworzę. Gdy zasypiam gdy gdzieś idę gdy słucham muzyki. Nie mam też żadnych problemów z wyrażaniem swoich myśli czasem nawet gadam za dużo. Do twarzy pamięć mam świetną ale akurat do imion już niekoniecznie. Może spróbuj ćwiczyć umysł nie wiem jakieś gry logiczne albo coś. Chyba że Ci Twój stan w ogóle nie przeszkadza. Tak czy siak trzymam za Ciebie kciuki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo zawsze mam nadzieje że to się polepszy? :// chyba to nie lek dla mnie . musze zmniejszyć na 150.

 

-- 12 mar 2018, 19:13 --

 

schodze definitywnie na 150mg , bo nie ogarniam tego stanu , za duzo we mnie nerwow i adrenaliny , padła też totalnie koncentracja , czasami nei wiem ktora godzina i co wczoraj robiłem , moge tylko leżeć i nic nie robić . mam nadzieje ze jak zejde z 225 na 150 obędzie się bez skutków ubocznych zejścia.

ja mam tak samo adekwatnie przy klomipraminie, identycznie sie czułem, kopało w nordrenaline, rozdrażnienie leki, masakra, i tez z 225 zszedłem na 150.. dodałem triticoo jako stabilizator i jest dużo lepiej

 

pomkombinij mix z mirta i zejdz do 150 skoro 225 tak kopie w norkę, po co sie męczyc

 

dzięki , bo mi nerwice nasiliła dawka 225mg :/ tak jak pisałem , no jutro schodzę na 150 i zamiast lerivonu już biorę mirte .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkuuporr jeśli to co piszesz to prawda to mega Ci współczuję. Ja mam wyobraźnię wręcz kosmiczną i nawet sam sobie w głowie filmy tworzę. Gdy zasypiam gdy gdzieś idę gdy słucham muzyki.

Ja mam chwile gdy moja wyobraźnia ożywa, szczególnie w nocy. Nie zawsze, ale czasami. Wtedy wpatruję się z otwartymi oczami w czerń nocy i odpływam myślami w krainę wyobraźni. Problem z moją wyobraźnią na co dzień wynika być może z lęku, wtedy jest taka przymglona. Natomiast po różnych używkach moja wyobraźnia staje się według mnie normalna, np. po marihuanie lub metylofenidacie - wtedy tworzę filmy podobnie do Ciebie.

 

Nie mam też żadnych problemów z wyrażaniem swoich myśli czasem nawet gadam za dużo.

Problem mam głównie wtedy, gdy muszę coś streścić, np. opowiedzieć o serialu, który ostatnio oglądałem. Wynika to ze słabej pamięci krótkotrwałej, mało co we mnie zostaje, większość ulatuje. Aby coś zapamiętać, to muszę powtarzać to wiele razy.

 

Do twarzy pamięć mam świetną ale akurat do imion już niekoniecznie. Może spróbuj ćwiczyć umysł nie wiem jakieś gry logiczne albo coś. Chyba że Ci Twój stan w ogóle nie przeszkadza. Tak czy siak trzymam za Ciebie kciuki :)

Trochę przeszkadza, zajmę się nim dopiero wtedy, gdy inne problemy psychiczne zaleczę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ponad 6 tygodni i gowno jest , tylko ze ja juz w ciagu miesiaca weszlem na 225mg i za szybko , tera schodze na dół na 150 , jak wejdziesz na 225mg zobaczysz jak noradrenaliny daje aż nie idzie wytrzymać , dlatego schodzę .

 

Powiem tak , to kurewsko mocny lek , ale nieskuteczny :) wali po norce aż strach z domu wyjść po bułki .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×