Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

A nastrój??

 

i co to znaczy wyjebka? :D :D

No wyjebka to wyjebka, będziesz miał wyjebane na wszystko, będziesz olewał sprawy, innych ludzi,

będziesz siedział na kompie i będziesz zadowolony, tak mniej więcej działają ssri, wenla jest trochę lepsza w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nastrój??

 

i co to znaczy wyjebka? :D :D

No wyjebka to wyjebka, będziesz miał wyjebane na wszystko, będziesz olewał sprawy, innych ludzi,

będziesz siedział na kompie i będziesz zadowolony, tak mniej więcej działają ssri, wenla jest trochę lepsza w tej kwestii.

 

Nie zauważyłem tego u mnie po 40mg paro...jedyne co że nie mogę się spuścić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące 75mg, miesiąc 150mg, następny miesiąc 225mg i duupa :why:

Cztery miechy stracone. Nic nie odczuwam, zadnej poprawy.

Zwiększam dawkę i zero reakcji, ani pozytywnych ani negatywnych. Jakbym wit C łykał - prawoskrętną

 

W poniedziałek kolejna wizyta, ciekawe co teraz pani doktor wymyśli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Dog, Nie powiedziałbym do końca, że cztery miesiące stracone. U mnie kiedyś wenla pełne swoje działanie rozwinęła dopiero po 6 miesiącach od rozpoczęcia kuracji. Było świetnie. I wystarczyła dawka 150 mg na dobę. Ja na Twoim miejscu jeszcze poczekałbym na tym leku. Teraz od 3 miesięcy znowu biorę wenlę i też jeszcze nic się nie poprawia, ale nauczony doświadczeniem cierpliwie czekam dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam przypływy euforii i zamułę na 150mg wenlafkasyny. Biorę już miesiąc 150mg, a wcześniej 75mg przez 3 tygodnie.po 2-3 tygodniach na pewno poczujesz działanie. Objawiające się między tym, że masz na wszystko wyjebkę (i na swoje problemy też). Wenla zrobiła ze mnie takie lelum polelum. Nie wiem jakie jest pełne działanie, bo biorę od niecałych dwóch miesięcy i mam cholernie niestabilny nastrój, a chyba tak nie powinno być, zresztą ja to się nie znam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Dog, Nie powiedziałbym do końca, że cztery miesiące stracone. U mnie kiedyś wenla pełne swoje działanie rozwinęła dopiero po 6 miesiącach od rozpoczęcia kuracji. Było świetnie. I wystarczyła dawka 150 mg na dobę. Ja na Twoim miejscu jeszcze poczekałbym na tym leku. Teraz od 3 miesięcy znowu biorę wenlę i też jeszcze nic się nie poprawia, ale nauczony doświadczeniem cierpliwie czekam dalej.

 

Ale ja już nie daję rady.

Nie mogę nieraz się zwlec z łóżka, budzę się, zasypiam, budzę i tak w kółko.

Zmuszam się do wstania i jestem totalnie zamulony. Zero efektu aktywizacji, raczej odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Black Dog, Nie powiedziałbym do końca, że cztery miesiące stracone. U mnie kiedyś wenla pełne swoje działanie rozwinęła dopiero po 6 miesiącach od rozpoczęcia kuracji. Było świetnie. I wystarczyła dawka 150 mg na dobę. Ja na Twoim miejscu jeszcze poczekałbym na tym leku. Teraz od 3 miesięcy znowu biorę wenlę i też jeszcze nic się nie poprawia, ale nauczony doświadczeniem cierpliwie czekam dalej.

 

Ale ja już nie daję rady.

Nie mogę nieraz się zwlec z łóżka, budzę się, zasypiam, budzę i tak w kółko.

Zmuszam się do wstania i jestem totalnie zamulony. Zero efektu aktywizacji, raczej odwrotnie.

Ja mam podobnie, ale ja biorę fluoksetyne, jak to czytam, to muszę stwierdzieć, że na mnie coś ta wenla jednak działała, bo nie miałem tak ostro jak ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×