Skocz do zawartości
Nerwica.com

Skierowanie na terapie


Gość lemon1

Rekomendowane odpowiedzi

Oj to nie wiesz bo do szpitala psychiatrycznego 14 dni plus okres oczekiwania.

Tylko nie wiem ile na psychoterapie indywidualną i grupową i na pewno nie do momentu wykorzystania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczarowana dzięki za info też coś słyszałem tylko nie miałem pewności dobrze prawisz :smile:

 

-- 17 sie 2014, 14:29 --

 

aha i cos mi się obiło o uszy że co roku musi być nowe ale to są zagmatwane sprawy urzędowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, zaczarowana dobrze mówi bo moja lekarska też coś bąkła i nie wiedziałem czy żle zrozumiałem czy się pomyliła.

Pytanie było nie ile się czeka na psychoterapie tylko ile jest ważne czyli np na psychoterapie indywidualną jest to miesiąc tzn jeżeli do miesiąca nie przyniesie się tegoż papierka do rejestracji w celu oczekiwania w kolejce na termin który może trwać i trwać można sobie otóż ten papierek wsadzić wiadomo gdzie :lol: .

 

-- 18 sie 2014, 09:28 --

 

Chodziłam prawie trzy lata na psychoterapię i nie wymagali przynoszenia nowego skierowania. Może to jednak być zależne od umowy, jaką dana placówka ma podpisaną z NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak długo ważne jest skierowanie na psychoterapie indywidualną? Ponoć miesiąc plus okres oczekiwania.

Do szpitala chyba 14 dni a na oddział dzienny ?

 

Ja rejestrowałam się telefonicznie na terapię indywidualna na NFZ w przeciągu miesiąca od otrzymania skierowania. na pierwsze spotkanie czekałam jakieś niecałe 3 miesiące. Psychoterapeutka powiedziała (to ona minie zapisywała) że najlepiej będzie jak przyjdę z nowym skierowaniem, żeby było jak najbardziej aktualne, więc powiedziałam psychiatrze żeby dała mi nowe na wizycie która poprzedzała spotkanie z terapeutką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×