Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Tojaaa, jestem fair...przecież piszę, że nie udaję... Czuję się czasem jak pierdolony starszy brat i stąd (choć nie tylko) pluszowy w kosmosie

 

Candy, powiedz coś o swoim naturalnym kolorze włosów, zanim zaczniesz sugerować, że oszukuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troll albo zdrowo szurnięta albo właśnie się dostała do gimanzjum

czyli mamy prawdopodobieństwo 33 coma 333333333333...3%, że wiem co z nim/nią nie tak

jestem Pluszowa, zachowuj się jak gentleman. Na takie zaczepki w zrozumiały dla ciebie sposób zareagowałby Pluszowy :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troll albo zdrowo szurnięta albo właśnie się dostała do gimanzjum

czyli mamy prawdopodobieństwo 33 coma 333333333333...3%, że wiem co z nim/nią nie tak

jestem Pluszowa, zachowuj się jak gentleman. Na takie zaczepki w zrozumiały dla ciebie sposób zareagowałby Pluszowy :mrgreen:

 

chcesz nam wmówić teraz, że masz teraz zaburzenia struktury osobowości?

słabe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bosze jacy tu wszyscy poważni! :shock: Dajcie już spokój Pluszowej, co niby takiego zrobiła? ja to potraktowałem jako śmieszny kawał. W życiu też tacy jesteście wiecznie poważni? dajcie sobie trochę na luz bo zwariować można...

A co z tymi userami co nie mają w profilu uwarstwionej płci?! kim oni są? genersy? ja pier*le masakra ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pffffhrt....

 

powiedziała Wam, że ma zaburzenia osobowości, więc można chyba zrozumieć, że gdzie jak gdzie, ale na TAKIM forum chciała pofolgować swojej męskiej części jestestwa. nikomu tym krzywdy de facto nie robiąc. chodzi o treść, o przekaz, co was to boli, jaką kto tu ma płeć?

 

wchodząc z kimś w mniej powierzchowną relację na pe wu przyznawała się do tego kim jest, nie robiąc ludzi w balona, więc w czym problem?

 

najdziwniejsza jest nagonka ze strony ludzi, którzy nie mieli z nią pewnie za wiele do czynienia na forum, a którzy mają ciśnienie przyjść i upuszczać frustracji. może róbcie to gdzie indziej?

 

reasumując, 'ktoś w sieci okazał się nie być kimś, za kogo się podawał?' - oh God, welcome to the internet, i'll be your guide

to tylko awatary, rzeczywistość wirtualna, o kant dupy to wszystko roztrzaść, bo świat się dzieje za oknem(?), dajcie se na wstrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

harlancoben, pewnie masz rację.

 

Jedno co zauważyłam, że jak się w internecie jest facetem (albo się za takiego uchodzi, bo np. imię postaci w grze), to wygłupianie się jest lepiej tolerowane, opinie częściej potakiwane, krytyka lepiej przyjmowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pluszowa, nie ma dla mnie znaczenia płec forumowych osób, nie przychodzę tu na randki. Aczkolwiek wierzę, że częśc osób mogła się poczuc wystrychnięta na dudka.

Twoja prawdziwa tożsamośc specjalnie mnie nie zdziwiła, biorąc pod uwagę twój wątek i te posty które widziałam. Zawsze uważałam, że pluszowy ma w sobie jakąś kobiecą nutę. ;) Na pewno zdrowiej dla nas i dla ciebie, że się ujawniłaś. Życzę odnalezienia siebie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×