Skocz do zawartości
Nerwica.com

Komentarze do zdjęć w "Ludzie z forum"


gusia

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem 118 stron ze zdjęciami, zajęło mi to 47 minut. :pirate: Rozpoczęcie przeglądania 18:23, zakończenie o 19:10. Na screenie widać ile średnio oglądałem jedną stronę. Wiele osób ma bana, pousuwane konta, albo zdjęcia na hostingach wygasły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wypada komentować czyichś zdjęć, nie dając swojego, więc nie będę tego robił. Ale mogę powiedzieć, że schudłem ze 110 do 79 i wróciłem do dawnej formy, adama z bicepsem na pewno nie przebiję, moja ręka to połowa jego reki, zresztą nikt go nie przebija :)

 

Ale może chociaż do tvn-u pójdę? :pirate: Zgłoszę się jako człowiek sukcesu, który wgrał z otyłością i zrobią o mnie reportaż. Może nawet dostanę parę groszy, tak jak ci idioci z seriali paradokumentalnych? :pirate:

 

Proszę o połączenie posta. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to chyba mniejsze zagrożenie nawet niż podawanie swoich danych na FB z dokładnością do: miejsca pracy, zainteresowań, ukończonej szkoły itd.

 

Ja nie odczuwam obecnie potrzeby bycia widzianej, kiedyś wrzucałam fotki do sieci licząc na to, że usłyszę, że jestem ładna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sisterofnight, zastanawiałam się, gdzie na forum się pochwalić, że już nie mam profilu na fb i trafiłam na Twój post :mrgreen: chyba zgłoszę zbieg okoliczności w odpowiednim wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy nie zły tucznik z cb ;) pozdrawiam! :D

niezly uposledzony cygan z ciebie

 

 

nie uposledzony a chory . a cyganow mam w rodzinie tylko 2 razy takie dziki jak ten do ktorego to napisalem mozesz chcesz z nimi pogadac o swoich kompleksach chetnie cie wysluchaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uposledzony a chory . a cyganow mam w rodzinie tylko 2 razy takie dziki jak ten do ktorego to napisalem mozesz chcesz z nimi pogadac o swoich kompleksach chetnie cie wysluchaja :)

comment_5S8epfmSWBJMCtlJhc5aZrBUhf3qtX9i.jpg

 

idź być prymitywem gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy nie zły tucznik z cb ;) pozdrawiam! :D

niezly uposledzony cygan z ciebie

 

 

nie uposledzony a chory . a cyganow mam w rodzinie tylko 2 razy takie dziki jak ten do ktorego to napisalem mozesz chcesz z nimi pogadac o swoich kompleksach chetnie cie wysluchaja :)

 

ten solian jest na ortografię? nie działa chyba ;//

ha, wiedziałem, że masz cyganów w rodzinie, uważaj na mieście, ciężkie czasy dla ludzi twojego pokroju nadeszły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×