Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak pokonac traume po molestowaniu seksualnym?


margaritka1985

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadlam mi jakis czas temu swietna ksiazka jest ona zestawem cwiczen, treningiem dla osob molestowanych sksualnie w dziecinstwie.Ksiazka zawiera 200 stron cwiczen jak przepracowac traume, cwiczenia polegaja na odpowiadaniu na pytania, opisywaniu uczuc.Dzis pierwszy raz dzieki tej ksiazce udalo mi sie poczuc dlugo skrywany gniew, ksiazka pomaga uporac sie ze skutkami jak niska samoocena, zachowania ryzykowne wszystko to w prostych cwiczeniach.Tyle ile dala mi ta ksiazka nie udalo mi sie osiagnac dzieki terapi u dwoch psychologow, a temat walkowalam dosc dlugo jak widac bezskutecznie.Nie mam zamiaru robic nikomu reklamy, chce tylko wam oodsunac tytul zebyscie sami mogli sie przekonac.Duzo osob po molestowaniu seksualnym leczy sie psychiatrycznie wiem po sobie i po kolezance.Ksiazka nosi tytul Jak pokonac traume po molestowaniu seksualnym? Autora William Lee Carter jest on amerykanskim psychologiem ktory pracuje z osobami wykorzystywanymi seksualnie.Ksiazka pomaga takze ze skutaki molestowania czyli tym, ze sie akurat ktos leczy.Wiele problemow psychicznych ma zrodlo wlasnie w takich doswiadczeniach.Ksiazka pomaga sie otworzyc gdyz skrywany problem manifestuje sie chorobami psychicznymi.Mam nadzieje, ze troche wam tym postem pomoge przynajmniej podajac tytul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×