Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, to już za kropkowaną biedronkę nie robisz? ;) To niech ci się nowy lek przyjmie!

 

paramparam, Słońce już niedługo ruszasz do domku, może dobrze Ci to zrobi. Trzymaj się!

 

mirunia, A jak ciapa, to niefajnie... :bezradny: Kolega mi właśnie powiedział, że u nas zapowiadają też na wieczór prószenie, zobaczymy.

Dziękuję Kochana za wsparcie, to dobrze robi...Rozkmina nie jest natury problematyczno-zewnętrznej, po prostu trzeba mi się ogarnąć z pewnymi emocjami, które trudno mi ujarzmić, a spadły z kosmosu. :roll:

 

Monster6, już zaraz śmigam na miasto, popytam ludzi, może ktoś mi zrobi masaż... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiejskifilozof, zakrztusiłam się kawą... :lol:

 

Miałam nadzieję, że młody powie, że chce iść na pizzę, a tu nic z tego. ;) Schaboszczaki wydały mi się dobrym pomysłem ( to rozbijanie mięsa :twisted: ), ale tak się rozpędziłam z tłuczkiem, że chyba będzie wiener schnitzel. :D

 

Chciałam wyrzucić parę tematów z siebie i spotkać się z przyjaciółką tym razem nie na kawkę tylko na drinka ;) , ale zanim uruchomiłam sprytny plan to zadzwoniła, że jej mama miała udar... No wiadomo, że raczej teraz to ona potrzebuje mojej atencji. :bezradny:

A że nie mam ochoty spotkać się z kimś innym, to pozostaje zajrzeć do "piwniczki" - hmm Kosmo, czy może być Tournelles Voluptabilis z 2010, o tak jak najbardziej, sprawdzimy czy faktycznie czuć w nim ten posmak gałki muszkatołowej.... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jadę do tego kumpla na 20 zrobić przycisk, i jeżeli się uda (a nawet jeżeli nie, po prostu chcę spróbować usunąć defekt który powoduje lekką tandetę) to myślę, że wrócę do PokemonGO.

Brakuje mi tej gry... Miałem dwa, trzy miesiące przerwy (depresja poschizofreniczna, wkurzenie na telefon, problemy ze snem, jesienna/zimowa pogoda).

Jak załatwię legitymację to niewykluczone że będę sam jeździł po to, żeby pochodzić po mieście. W sumie miałem zadzwonić, ciekawe czy jest jeszcze czynne, to może bym się spytał (wątpię).

Często na studiach żeby nie siedzieć z ludźmi wychodziłem na PokemonGO albo chowałem się po kątach tak, żeby próbować z nimi wcale nie rozmawiać. Nie było mnie na 1/3 zajęć ale i tak jakoś rok zaliczyłem (pomimo że poziom jest wyjątkowo kiepski). No i z powodu logofobii i nietypowej wady wymowy prawie nic nie mówiłem (ale jakoś potrafiłem załatwiać sprawy czy zaliczenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie te reklame pod napisem forum psychologiczne? Mignęły mi ale niezbyt dobrze zauważyłem dwie 2K+1M. Ta po lewej bodajże w koronie, z twarzy bardzo ładna. Poczekam jeszcze by sprawdzić jeszcze raz, mam nadzieję, że się zmieni.

 

Jakąś mam, ale chyba czasem się nie pojawiają bo powinny, w sumie nauczyłem się je skutecznie ignorować. Mam adblocka, a teraz się wyświetliła, więc nie jestem "pewien".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, fajnie sobie radzisz... piwniczka i te sprawy :lol: na rozluźnienie podziała. ;)

Przykra wiadomość dla Ciebie z powodu mamy przyjaciółki, tak, teraz ona potrzebuje dobrego słowa wsparcia.

 

Dobry obiad wykombinowałaś mimo niechęci stania w kuchni. Ale dałaś do wiwatu z tym tłuczkiem. Dobry sposób na rozładowanie napięcia. :D

 

U mnie leniuchowania ciąg dalszy. Zdjęłam jedynie pościel i nastawiłam pralkę. Jeszcze muszę świeżą założyć, a to już wysiłek i gimnastyka. ;)

 

Carica Milica, dwa leki do odstawki... sposobem, sposobem i może się uda bezboleśnie z nich zejść, Oby!

 

Monster6, te dziewczynki wpadły Ci w oko? Obie ładne, ta po lewej ma taką hinduską urodę, orientalną.

 

link do finalistek w Krynicy http://misspolski.pl/finalistki/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Masz już doswiadczenie w różnych wchodzeniach, schodzeniach, grunt, że Cię to nie przeraża.

 

mirunia, A mi się podoba ta z prawej. :105: A facet mi się nie podoba. O. :smile:

Jakoś to tak jest z tą zmianą pościeli, że na finiszu jakoś to tak słabo idzie. ;) . Ale i tak gratuluję mocy na taką czynność wieczorem. :smile:

No mówię Ci, tłuczek to jest to. :D

 

Melduję, że wino przednie. :smile: Gadałam chyba z godzinę przez telefon, co mi się bardzo rzadko zdarza. Niewiele osób mnie na tyle oswoiło. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obie ładne, ale nie zakochałem się w nich jakoś specjalnie.

 

C&S, skasowałeś konto, w dodatku bez uprzedzenia :/

 

Ja zawsze uprzedzam jak odchodze, żeby forumowiczki się nie martwiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, te usteczka w dzióbek, nosek też i śniada cera przemawiają za urodą z orientu, być może z Indii, nie wiem.

To jest Miss Supranational z ubiegłego roku - trzeba odszukać w necie i będziemy wiedzieć.

 

kosmostrada, mnie też bardziej podoba się ta z prawej, a jeszcze tym bardziej, że to Miss Polski 2016 z moich okolic - niedaleko! Nawet nie wiedziałam, bo nie oglądałam.

Podałam link do tegorocznych kandydatek, to wyszukaj ze swojej okolicy, są dwie. :D

 

Cha, cha, winko przednie mówisz? O, to i ta długa rozmowa tel. też Ci pomogła rozluźnić się. A długość gadki to chyba Twój rekord? :D:great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Nic mnie dziś nie rozluźnia, chyba tylko jak dr Monster zalecał - masaż by pomógł. ;)

 

Ja zawsze uprzedzam jak odchodze, żeby forumowiczki się nie martwiły.

 

Nikt tu nie dba o moje życie i zdrowie, bo o mało nie zadławiłam się winem tym razem... :D Przepraszam Niecały, nie było Twoim celem mnie rozbawić, ale jakoś tak wyszło i jest to dziś zacne działanie. Nie zwracaj na mnie uwagi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monster6, to już mamy dwóch doktorów na Spamowej. Tylko nie wiemy- jakiej jesteś specjalności... bo wiejski już sobie wybrał! :mrgreen:

 

kosmostrada, no widzisz, masz opiekuna na Wyspie, masaż proponuje, dba o bezpieczeństwo Twoje.

Jednym słowem integracja w pełni się zadziała. :brawo:

Dzisiaj od rana Chłopaki aktywne na forum i rozrabiają. :D

 

Alem się sforsowała, już mam założoną czyściutką pościel, teraz mykam do wanny. Miałaś rację Kosmuniu, to nie robota na wieczór. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Zalecał masaż, nie proponował... :lol: Ale to by było, gdybyś poszła do lekarza, a ten z błyskiem w oku, by powiedział - może zrobię pani masaż ... :D

Miłego wylegiwania w ciepełku!

 

Carica Milica, Dziękuję za rozwiązanie tajemnicy skarpetek! :D Przemyślę sprawę długopisów przy kolejnej lampce wina. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

 

Wino Andrzejkowe? :) A jaki gatunek?

 

mirunia,

 

Niby ładne te Twoje dziewczyny, ale brak im tego czegoś. Zaraz wkleje dla porównania takie, które działają na mnie jak magnes :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały, Ojej dziś Andrzejki? No popacz, nie powróżyłam sobie wczoraj. ;)

W jakim sensie gatunek? jeśli chodzi o barwę - czerwone, jesli chodzi o zawartość cukru - wytrawne - jeśli chodzi o szczep - Malbec, Cabernet Sauvignon, cabernet Franc i Merlot. :smile:

Ciekawy gust masz do kobiet. :105:

 

Carica Milica, Może mi się przyśnią długopisy - jest szansa, że będę dziś miała odjechane sny. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

 

Wyższa półka widzę ;) Ja czasami pijam czerwoną Kadarkę :P

 

sailorka,

 

Cześć, ja sobie nie wróżę, codziennie jakaś wróżka wysyła mi sms, że mam wielbicielkę, czekają mnie wielkie pieniądze itp., tak więc już mi starczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×