Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

Melduję, że na nogach jestem od rana i właśnie siorbię drugą kawkę. Stan wyspania - marny.

Trochę mnie ćmi głowa, ale niekoniecznie od wina - u mnie czasem słońce, czasem deszcz...Rapid cykling....

Ubieram się dzisiaj i coś mi nie gra z dżinsami, jakieś takie luźne są. Zdałam sobie sprawę, że słabo ostatnio jem i chyba po prostu schudłam. Muszę naprawić wagę i sprawdzić, bo przecież nie chcę utraty piękności w postaci zapadniętej twarzy i opadnięcia pewnych strategicznych części ciała. :D

 

A tak to dziś ruszam do urzędu miejskiego załatwiać sobie nowy dowód. Wbrew założeniom nie umawiam się z nikim na kawkowanie, nie za bardzo mam siłę skupiać w realu uwagi na kimś innym.

 

mirunia, Dziś mój dzień snucia się, nie ja z psem rano tuptałam. Jeszcze sobie powychodzę. :smile:

No weekendzik już macha do Ciebie. :smile:

 

Monster6, Bardzo mi się śniło, ale nie pamiętam co. :smile: Też lubię prószenie. :105:

 

niecały, Jak się rozpiszesz na zjeździe z braku snu, możesz stracić rangę Pluszaka Wszechczasów, a tego byśmy nie chcieli. ;) Troszkę spróbuj pospać.

 

Carica Milica, Mam to samo, rano przełykam ewentualnie banana... :bezradny: Niech praca Ci dziś zleci bez większego ziewania. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada,

niecały, Jak się rozpiszesz na zjeździe z braku snu, możesz stracić rangę Pluszaka Wszechczasów, a tego byśmy nie chcieli.

 

Hej, moment moment :D

Najpierw Monster6, mi napisał, że jestem miły, teraz Ty piszesz o randze Pluszaka Wszechczasów... nasuwa mi się pytanie, czy ja przypadkiem niechcący nie wykreowałem się tu na poczciwinkę?

 

Owszem jestem raczej bezkonfliktowy, życzliwy (choć też nie dla wszystkich), lubię zrobić coś dobrego, chciałbym żeby na świecie nie było cierpienia... ALE daleko mi do @misty-eyed, @Praksedy, czy też @Jerzego 62 (@Jerzy 62 jest dla mnie tutaj takim wzorem poczciwego faceta, być może się mylę, ale tak to postrzegam).

 

Ktoś kiedyś napisał mądre słowa: "nie trzeba być dobrym aby być silnym, ale trzeba być silnym aby być dobrym".

 

I to jest akurat prawda, siłę interpretuje tu jako samodyscyplinę, mi niestety tego brak, jestem zbyt hedonistyczny i takimi "dobrymi" jak ja, to piekło jest wybrukowane :twisted: Jestem raczej letni, a Bóg takich wypluwa :-|

 

Może to przez ten awatar sprawiam wrażenie "pluszaka"? Chyba będę musiał zmienić na coś mniej pluszowego, żeby nie stwarzać pozorów niewiniątka ;)

 

Odnośnie snu to oczywiście racja, pozamykam sprawy i znokautuję się Olanzapiną :?

 

Ciebie za to wyślę do top postów - "Bardzo mi się śniło, ale nie pamiętam co" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica,

 

Ja do przytulania? :o Jestem niedotykalski :P

 

Kosmostrada

 

Wracając jeszcze do wczorajszego tematu, napisałaś, że kupujesz swojemu mężczyźnie perfumy, możesz zdradzić jakie?

 

Ostatnio zamówiłem sobie z internetu, super recenzje, cena dobra, no to się skusiłem, choć wiem, że takich rzeczy się nie kupuje przez neta i bardzo żałuje bo kompletnie mi się nie spodobał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica,

 

Może trochę po pijaku :smile:

 

A Ty przecież jesteś urodzona oficerka, która każe pompki innym robić, a nie rozpieszczać i przytulać :mrgreen:

Jak to z Tobą jest :P

 

paramparam,

niecały, nieładnie tak prawdę traktować :nono: Więc jednak przyłączasz się do teorii Schrodingera? ;)

 

Niekoniecznie, tzn. gdzież bym śmiał polemizować z jego równaniami, ale jego ich interpretacja (nawet nie wiem jaka ona jest) to już zupełnie inna kwestia. Tak jak napisałem podchodzę do sprawy bardziej skromnie, nie chcę się łapać wygodnych mi gotowców tak jak wcześniej, a za głupi jestem by ułożyć coś swojego, taka prawda :bezradny:

Swoją drogą czy przypadkiem jego eksperyment myślowy nie miał pokazać absurdu dosłownej interpretacji, a ludzie tego nie przeinaczyli i nie włożyli mu w usta czegoś pod czym on by się nie podpisał?

 

Nie wiem tego, tylko pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"nie trzeba być dobrym aby być silnym, ale trzeba być silnym aby być dobrym".

Bardzo mądre słowa. Nie jest to takie proste bycie tym silnym, chociaż sądzę, że każdy z nas próbuje, bo dobro tkwi w każdym. Jeno trzeba je wydobyć.

 

Jestem raczej letni, a Bóg takich wypluwa :-|

Całe życie uczymy się być zimnym lub gorącym. Nie jesteś w tym odosobniony. Czasami wybory są bardzo trudne.

Tak-tak, nie-nie.

 

A tak poza tym to poczciwinka nie jest jeszcze Matką Teresą z Kalkuty, więc spokojnie można nim być. :D:angel:

 

niecały, nie zmieniaj awatara, bo jest uroczy. A jeśli tak bardzo chcesz, to znalazłam fajny: :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, pomyślę jeszcze nad tym awkiem bo widzę, że teraz to się mnie boicie :P

Trzeba to jakoś wyważyć :bezradny:

 

Reghum

 

Hej, zrób sobie może jakąś gimnastykę, pajacyki czy coś tam, żeby się zmęczyć, endorfiny dadzą Ci power.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica,

 

Zagoń do pompek Reghuma, przyda mu się gimnastyka :idea:

a ja sobie pompki w swoim tempie poćwicze :P

 

Wiesz przecież, że kobietom tulasków nie odmawiam, ale nie rób mi już wstydu bo się czuje jak ciepła kluska :oops:

 

mirunia,

No ciekawe. Oj widzę, że w piątunio bardzo Ci wesoło :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh jaka zamuła, po 5 latach chyba złapało mnie to:

https://en.wikipedia.org/wiki/Neuroleptic-Induced_Deficit_Syndrome

 

Jeszcze nie wziąłem leku który mam wziąć o 7, zwykle biorę 8-15, ledwo mam siły by pisać na klawiaturze... Następny najwyżej wezmę o 17-18 (a powinienem o 15). No ale zawsze biorę.

Cały czas ziewam i ledwo ogarniam co się dzieje.

 

#EDIT:

Nie zauważyłem że na tej wiki jest nawet podany amisulpryd. No to prze*ebane :P Ale 15 grudnia mam wizytę u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojcu przez pomyłkę kupiłem fajki w miękkim, a nie w twardym opakowaniu. Myślałem że różnią się tylko opakowaniem :|

 

No nic, jakoś się wymieni czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba skoczę do serwisu jak będę u lekarza z tym telefonem, ten kumpel jednak nie potrafi zrobić tego przycisku (nie obrażając go), wk*rwiam się niemiłosiernie, zapłacę stówę i będę miał z głowy.

 

Pomimo że nie lubię chodzić "na usługi" to chyba się przejdę z przymusu :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie wieczornie! :papa:

 

Chyba mam już dość na dzisiaj jakiejkolwiek pracy i aktywności. Machnęłam znowu dwie szafki i szufladę w kuchni, coby już mieć z głowy te kuchenne zakamarki. Miałam trochę powera, to wykorzystałam.

Dobry jest taki ruch w domu, po siedzeniu w pracy to dobre ćwiczenia na kręgosłup, a i dla głowy niezły relaks.

 

kosmostrada, co tam dzisiaj porabiasz, masz piątkowe goszczenie? Dałaś radę?

 

zupa z rzodkiewek, może @Niecały będzie taki łaskawy i zmieni na jakiś bardziej ludzki, coby nas nie strachać... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niecały, mam nadzieję, że odsypiasz. :smile:

A co Ciebie opętało z tym wypytywaniem mnie? Nie odpowiem na żadne pytanie, dopóki nie wyjaśnisz swoich niecnych celów. ;)

Perfumy to temat rzeka, przynajmniej dla mnie.

Ale że znów mnie do top postów? :shock: Ja się tylko bawię słowami...

 

Carica Milica, :105: Ale słodziaki!

 

Można też radować się perfumami, dzięki ich nazwom. Jest też trochę dla niegrzecznych, nie wiem, czy wiedzieliście taką ciekawostkę -Mmmm, czym pachniesz? A dziś to Star Fucker... albo - Fucking Fabulous... ( gorzej, jak ktoś to nosi na poważnie ;) ) A dla kobiet - Putain des Palaces (w tłumaczeniu - pałacowa k...a). Zawsze mnie korciło, ach zobaczyć minę pytającego, musi być bezcenne... ;) I nie są to wypusty ze sklepów dla dorosłych, jak najbardziej poważane marki, w dodatku podobno świetne zapachy. :smile:

 

Powiem krótko, leżę pod kołdrą, mam dreszcze jak cholera, mogę pisać, ale już z mówieniem trudno. Nie mogę jeść, bo mnie na rzyg bierze. I tak jest już lepiej. Albo mnie coś rozkłada, albo coś ze mnie wyłazi emocjonalnie. :bezradny: Dobrze, że tak mnie na wieczór złapało, zdążyłam dowód załatwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, skasowałem awek Shadow, chciałem Was trochę postraszyć, cel osiągnąłem i wystarczy :mrgreen:

Nie mam sił ustawić nic nowego, to poczeka...

 

Carica Milica, fajne śpiochy, chyba się lubią ;)

 

Zupka dzisiaj w nocy nie poluje, mam wolne na własny sen, co będzie jutro? Tego niestety nie mogę obiecać :P

 

kosmostrada,

 

A bo masz takie ciekawe szczególiki, a to podpis, a to awek, wino też takie nietypowe, więc drąże dalej w poszukiwaniu kolejnych ciekawostek :mrgreen:

Spokojnie, nie będę Cię stalkował jeśli o to pytasz ;)

Zdrowiej pod kołderką i nic się nie bój :)

 

Reghum No ciekawe co Ci lekarz zaproponuje, pewnie zejście z dawki albo zamianę leku.

 

Monster Wyspiarki to raczej na ciężary nie namówisz, prędzej hantelki napełnione piaskiem takim plażowym z muszelkami ;)

 

 

Dobrej nocy Państwu Wyspowiańskim :papa:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Pisałyśmy prawie razem. Gości dziś nie mam. Mama była tylko na herbatę, już się słabo czułam, ale na szczęście jeszcze byłam zdolna usiedzieć przy stole.

To zacnie wykorzystałaś piątkową energię. Jutro mam nadzieję plan wypoczynkowy?

 

Monster6, " Dom Latających Sztyletów" ? ... ech, wiem, nie jest śmiesznie.... :( Chciałam tylko dać znać, że Cię widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, o, to już wiem co u Ciebie, nieciekawie raczej... To wygrzewaj się pod kołdrą i kuruj, żeby nic się nie wykluło wirusowego. Wracaj szybko do formy!

Z tym Twoim apetytem to może na tle emocjonalnym, jakiś zacisk wpustu, fiksacje żołądkowe... tak se dywaguję. :bezradny:

 

Miałam dzisiaj nad ranem bóle brzucha, aż mnie obudziły. W ciągu dnia nieco mniejsze, takie falami, oraz mdliło mnie. Dopiero w domu, jak przyszłam wypiłam przed obiadem Melisanę, parę łyków ciepłej ziołowej herbatki na trawienie i dopiero mi przeszło. Niemiłe uczucie.

 

A to ciekawostka z tymi perfumami i ich nazwami, he he. :lol:

 

Monster6, a coś Ty robił z takim sztyletem? :shock: Zaopatrzyłeś sobie ranę?

 

Edit:, Kosmo, a teraz to na pewno znowu pisałyśmy razem!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Panie dbają o siebie profilaktycznie? Pytam, bo ja odkąd zażywam tran to nie choruje.

 

Kosmostrada, odnośnie pytań jeszcze, to zupełnie szczerze zadał bym Wam ich mnóstwo, np. jaki macie styl ubioru, ile macie lat, jak wyglądacie, gdzie pracujecie, jakie macie wykształcenie, gdzie mieszkacie, jaki macie głos, czy macie prawko, co czytacie, w co wierzycie, na kogo głosujecie itd.

 

Chcę Was poznawać i poznawał Was będę, czy Wam się to podoba czy nie, w sposób taki czy inny :twisted: przyczyna jest prosta - nie przychodzę tu po to by dyskutować z wytworami własnej wyobraźni tylko z Wami, takimi jakimi jesteście.

 

To tak na odchodne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

 

Odchodzę do swojej komnaty trochę pospać :zzz: Oczywiście przejaskrawiłem trochę, obędzie się bez przesłuchań, nie chcę być niegrzeczny, poza tym proces poznawania warto smakować bo jest smaczny sam w sobie :mrgreen:

 

Żegnam się już trzeci raz, wszystko przez Was, nie dajecie mi spokoju, tak bardzo mnie intrygujecie :D

 

:papa::zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×