Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzionek miałam dziś w ruchu, sprawy przyjemne, pożyteczne i z obowiązku. I tylko spuścić Was z oczu, a tu jakieś przepychanki... :time:;)

 

Ḍryāgan, A Ty co - zadekowałeś się w tym szpitalu? ;) Dobrze czytałam, że do czwartku sobie tam urzędujesz?

 

platek rozy, Jak dostałam Twojego eska, to wierzyć mi się nie chciało. No po prostu coś musi się u Ciebie zawsze dziać, co by nudą nie wiało... ;) Zdrowiej szybciutko, żebyś na Święta mogła połasować.

 

Purpurowy, Jak nastrój na wieczór? Jest ok? Odstawiłeś na amen to paskudztwo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Spamowej fatum, drygan z wyrostkiem, platek z ością, do tego sailorka sie rozwodzi, carica milica ma nawrót

 

dzingel bens

dzingel bens

dzingel bens ol de łej

 

Ja pitole SALIRKA i się jeszcze nie rozwodzi...papiery wstrzymane..iiwaa nie zarobi :great::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na Spamowej fatum, drygan z wyrostkiem, platek z ością, do tego sailorka sie rozwodzi, carica milica ma nawrót

 

dzingel bens

dzingel bens

dzingel bens ol de łej

 

Ja pitole SALIRKA i się jeszcze nie rozwodzi...papiery wstrzymane..iiwaa nie zarobi :great::twisted:

 

ano sorry, wy macie podobne niki, ty ale zgreda tam trzymaj za jaja twrado w trakcie negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Jak nastrój na wieczór? Jest ok? Odstawiłeś na amen to paskudztwo?

Dziękuję, nastrój w porządku. Już w ogóle tego badziewia nie biorę.

Tymczasem będę leciał spać, bo jutro muszę wcześnie wstać. Kuzyn wrócił z Hiszpanii (w urnie) i jutro z rana pogrzeb.

Chociaż jak znam życie, to jesze wpadnę tutaj w nocy, ale na razie mówię dobranoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, A ojciec założyciel wpada zrobić małe podsumowanie... ;)

 

Ḍryāgan, Tymi kosmitami to się nie martwię, najwyżej Cie spacyfikują ;) , tylko czemu do domu nie chcą puścić... :bezradny: Proszę mi tam zdrowieć!

 

Carica Milica, A Pani to tu niechcący się przyznała, że znów klonika sobie zarzuciła... :nono:

 

salirka, Ojej co za rewelacje mnie ominęły... :105:

 

Purpurowy, To dobrej, przespanej nocki!!!

 

Wykąpałam się i nareszcie odsapuję. A tu czas się do spania zbierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, Uff, to dopsze. A widzisz jakie to badziewie... Ja jak odstawiałam cloranxen, to myślałam, że mi żyłka pęknie, taki miałam wkurw. Okropne.

Co dostałaś, opowiadaj... :105:

 

neon, No widzisz, jaki ten naród niedomyślny, nie potrafi pojąć głębi refleksji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całą noc nie śpię. NIe chciało mi się spać. Koło piątej poszedłem do ubikacji i przypomniałem sobie, że dziś mam terapię grupową. Od razu dostałem silnego lęku, który męczy mnie do tej pory. Boje się tej terapii grupowej. Tego wysłuchiwania o traumach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, tego chyba nikt z nas nie rozumie... Juz kilka osob wielokrotnie wieslawowi o tym pisalo ale jak grochem o sciane.

 

Witajcie :*******

Ja dotarlam do pracy.

Tchawica boli ale ponoc tak jeszcze bedzie. Na sniadanie mam miekka bułe z maslem :P

 

Zabieram sie za prace bo mam duzo rzeczy do ogarniecia przed swietami , zwlaszcza ze dzis nas jest dwie. Reszta juz na urlopach.

 

Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×