Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!

 

Wczoraj zasnęłam i ominęły mnie tulasy z Neonem... :lol:

 

Carica Milica, Piękne prezenty!!! :105: Ale jesteś rozpieszczona!

 

platek rozy, Pewnie do świąt się ładnie zagoi! :great: Spokojnej pracy Kochana!

 

Ḍryāgan, No to się jednak zmartwiłam... Mam nadzieję, że Cię tam jednak szybko postawią na nogi. :bezradny: Coś udaje Ci się porobić konstruktywnego, co by się nie zamęczyć w tym szpitalu?

 

JERZY62, Purpurowy, Dobrze słyszeć Chłopaki, że jest u Was ok!

 

Mirunia - odezwij się! Na jakim jesteś etapie, jak tam forma?

 

A ja dziś znów z śrubką w tyłku, no ale takie są teraz dni. Tylko zła jestem, bo z robotą się w tym tygodniu uwinęłam i siedzę w pracy po próżnicy, a roboty mam tyle w chałupie, że nie wiem od czego zacząć.

Jeszcze po pracy lecę zrobić pazury...

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Słoneczko dzisiaj przyświeca, o jak dobrze! A na święta ma lać ponoć...

Zarobiona w pracy jestem dzisiaj, dopiero teraz mogłam zerknąć na Spamową, coby zobaczyć co u Was.

 

kosmostrada, jestem w połowie roboty domowej, jeszcze sporo mnie czeka. Od jutra już mam urlop 2 dni, więc mam nadzieję, że coś podgonię.

Dzisiaj po pracy kupię śledzie i będę robiła takie zwykłe w oleju. Wspiera mnie bardzo Bratanek, który też sprawy rybne ma ogarnąć, więc to mi odpada, ma też inne śledzie przyrządzić. A tak w ogóle wspiera mnie telefonicznie :tel: wczoraj poczynili zakupy rybne i będą z żoną coś tam pitrasić.

Pociesza mnie, że w piątek wieczorkiem przyjdzie rozstawić mi stół (ciężki), wyciągnąć zastawę, itp. Więc bardzo mnie to cieszy, jakby balast ze mnie opadł. :yeah:

Już się cieszy na tę Wigilię u mnie i zapowiada, że będzie wesoło i przyjemnie. :D

A z formą u mnie nie za bardzo, muszę w domu często odpoczywać i nie zadzierać rąk do góry.... powolutku i na raty wszystko robię.

 

A nie mogłaś sobie wziąć urlopu na dzisiaj i jutro, skoro mało roboty? Podgoniłabyś w domu. Ale ze śrubką swoją dasz radę!

 

platek rozy, jeszcze Ci nie gratulowałam zdania egzaminu z kursu, więc :great: bardzo! Jesteś bystrzak komputerowy! :D

Aleś miała niezłego pietra z tą ością, ale dobrze się skończyło na szczęście, będzie coraz mniej bolało.

 

Purpurowy, fajnie, że poczułeś się lepiej i nie bierzesz tego g...!

 

Ḍryāgan, zdrowiej sobie w swoim tempie, jutro do domu, to się wyśpisz. :D Na Kraśnickiej, PSK 4, czy na Staszica jesteś? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, O, profesjonalna diagnoza związku przez neta? ;) Nowy talent? :D

 

mirunia, Na jutro mam wolny dzień zaklepany. Nie mogę przesadzać, bo mam wolne po świętach. :smile:

No to świetnie, że troszkę pomocy będziesz miała. :great: Oczywiście, że podgonisz, dwa pełne dni to dużo, nawet jak się człowiek rusza jak mucha w smole ( tak się też staram siebie uspokoić w panice ;) )Zobaczysz, że napracujesz się, ale będzie fajna ta Wigilia.

Ja wracam po pazurkach i lepimy uszka i piekę mięsa na pasztet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Dzień, tak ogólnie, mija nie za specjalnie. Skaleczony palec, w miejscu uniemożliwiającym normalnie zmywanie, krojenie, itd...

Mam objawy zatrucia, rzadko mi się to zdarza, więc trochę mnie męczy. Podejrzewam, że to leki p/cukrzycowe są winne. Co jakiś czas mam podobne symptomy ;)

 

Przed chwilą dosłownie wróciliśmy od znajomych, którzy w piątek wyjeżdżają na świąteczny "turnusik".

Ludzie samotni, dzieci daleko, więc uważam ich pomysł za idealny. Wypiliśmy pyszne piernikowe cappuccino, zjadłam kawałek szarlotki, którą, obok sernika, uwielbiam zawsze :D , mam nadzieję, że mój stan nie pogorszy się przez to :mhm:

Fajni, ciepli ludzie, wieczór był przyjemny.

 

Wpadliśmy też na chwilkę do Syna, by pożegnać się, bo jutro wyjeżdżają do Rodziców Synowej-daleko, na Podkarpacie.

Ale to było krótkie spotkanie, bo młodzi byli zajęci. Ucałowaliśmy maluszka i ich też :lol: - jakoś ciepło mi się zrobiło na sercu :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×