Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wiejskifilozof, chyba tak, ale po co miód, wystarczy cukier, dodawać miodu to by drogo taki piernik wyszedł. Nie piekłem z miodem.

 

Zresztą mama będzie piekła,a ja będę tylko pomagał.

Witam ;)

 

wiejskifilozof, nie, nie daje miodu, słodzę cukrem.

Miód do piernika nie daje się tylko do słodzenia, ale dla koloru, konsystencji, aromatu, poza tym kiedyś piernik nazywano miodnikiem. Miód to podstawa piernika.

 

Ja mam w domu miód gryczany,nada się ?

Nie robiłam nigdy z gryczanym, ale może wyjść super :great:

 

Mam przepis na ciasto z dżemorem i w tym roku chyba zrobimy piernik na bazie tego przepisu. Będzie i dżemor, i trochę miodu, przyprawy.

 

Purpurowy, co to za lek? Może warto przeczekać 2 tygodnie, aż zejdą uboki i zobaczysz jak działa?

 

Natla_Miness, bardzo mi się spodobał wierszyk, który wrzuciłeś na fb :brawo:

 

Wczoraj zasnęłam przed 19:00 i jestem jak nowa.

 

Oprócz piernika,robimy też makowiec.Skromnie,ale będziemy tylko ja,mama i brat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

wiejskifilozof, Ja też robię 2 ciasta - piernik i babkę pomarańczową. Jeśli zajdzie potrzeba, zrobię prosty deser z mascarpone i brzoskwiniami z puszkami. Jednak zauważyłam, że moi bliscy i znajomi jedzą mniej słodyczy niż kiedyś...wystarczy więc to, co zaplanowałam.

 

W czasie bezsennej nocy, spisałam listę zakupów, już taką bardzo szczegółową...czas ruszyć do sklepów :)

 

Miłego dnia życzę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej JERZY62, tak, nie miałam ochoty ani na tv, ani na książkę, dlatego błądziłam myślami w świątecznych klimatach :D Trochę spałam w ciągu dnia, bo nie czułam się najlepiej-lekkie przeziębienie chyba /?/ złapałam, dlatego ta bezsenność była uzasadniona jakby, choć dla mnie to nic nowego niestety ;) Będę bronić się przed zaśnięciem teraz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :D

 

wiejskifilozof, Ja też robię 2 ciasta - piernik i babkę pomarańczową. Jeśli zajdzie potrzeba, zrobię prosty deser z mascarpone i brzoskwiniami z puszkami. Jednak zauważyłam, że moi bliscy i znajomi jedzą mniej słodyczy niż kiedyś...wystarczy więc to, co zaplanowałam.

 

W czasie bezsennej nocy, spisałam listę zakupów, już taką bardzo szczegółową...czas ruszyć do sklepów :)

 

Miłego dnia życzę!

Ja już dziś kupiłem śledzie matiasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie mam takie same odczucia...ciało się ozdabia tatuażami, kolczykami itp itd ale żeby szpecić :roll:

Swoją drogą mam ochotę na tatuaż ale tuneli na przykład nigdy bym sobie nie zrobiła. No nie podoba mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popek w Krakowie schronił sie podobno w centrum handlowym, bo kibole wisły kraków chcieli mu tą jego facjatę jeszcze doprawić.

 

ja też sie zastanawiałem nad tatuażem, ale sobie raczej nie zrobie, zrobiła sie z tego masówka i moda, a ja nie lubie ulegać modzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ulegam modzie ale dlatego, że od dawna sobie chciałam zrobić. Po za tym miejsce o którym myślę nie eksponuje zbyt często...więc myślę, że nie byłby raczej na pokaz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, widzę o tatuażach mowa?

U mnie cztery niewielkie na ten moment, głównie chodziło o zakrycie blizn. W międzyczasie pojawiły się kolejne blizny, a wraz z nimi chęć posiadania większej ilości tatuaży, ale jedyny Janusz Tatuażu w tej okolicy poszedł siedzieć, a żadnego studia (ani niczego innego) w promieniu 100km oczywiście nie ma. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×