Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry! :papa:

 

Pochmurno, czarno i depresyjnie. Niby spałam całą noc dobrze, a mimo to wstałam zmęczona. Muszę się rozruszać i powoli rozpędzać dzień i moją aktywność.

Widzę, że jest bardzo ślisko, ludziom rozjeżdżają się nogi i idą krokiem posuwistym raczej... jakaś mgła, mżawka przymarza i robi się lodowisko. :shock:

 

Umyłam głowę i muszę trochę odsiedzieć w chałupie, kawkuję. Dzisiaj w planie ubieranie choinki... trochę się zejdzie na tym tworzeniu świątecznego drzewka, ale będę miała z głowy w przyszłym tygodniu. :D

 

tosia_j, bezsenność się zaczęła? może dzisiaj dasz radę pospać...

 

A co u Was, co będziecie dzisiaj porabiać i jak samopoczucie?

 

Miłej i dobrej niedzieli! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

Ja tez niewyspana , znow mam bol glowy , trafi mnie juz z tym :>U mnie tez pochmurno i na plusie ale wczoraj bylo wielkie slonce i minus 8.

 

Z Ania bardzo zle , dostala od lekarza porade zeby isc do hospicjum --- ma klopot z oddychaniem bo guzy w plucach sie tak rozrosly. W strasznie szybkim tempie ten rak postepuje :cry::cry: raczej nie ma szans na doczekanie na chemie z Londynu. Tak mnie to wczoraj przytloczylo ze sie poplakalam i w nocy myslalam jak to czlowiek jest bezsilny wobec takich chorob.

 

mirunia, Kochana ja na dzis planow za wielu nie mam. Mialam na te targi ubraniwowo jedzeniowe jechac ale nie mam kompletnie nastroju. :bezradny: do marketu musze skoczyc po kilka rzeczy na swieta i chyba tylko to zrobie.

Jutro mam egzamin wiec jeszcze chcialam chwilke przysiasc i przygotowac sobie zdjecia o tematyce swiat bo taka strone mamy robic na egzaminie.

 

tosia_j, witaj Kochana :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

No cóż nie ukrywam, że mam chyba małego kaca po wczorajszym... :bezradny: Jak ktoś w ogóle nie pije, to niewiele mu trzeba.

Jako że jestem z serca i z hobby Tfurcom, to z przyjemnością przebywam w takim towarzystwie i czerpię z tego dobrą energię.

Wczoraj po dwóch piwach z sokiem gożdzikowym powiedziałam, że bastuję, wezmę tylko łyka od mensza, to chłopaki mówią - a to my Ci też ciut odlejemy. No... To jak każdy mi tak odlał, to zrobił mi się znów pełny kufel. :D

Dziś też idziemy, ostatni dzień festiwalu.

Chcę oprócz tego obejrzeć jedną wystawę, bo jest tylko do dzisiaj, ale koniecznie muszę upiec pierniki, bo mi nie zmiękną do świąt...

 

A tak to czarno, po wczorajszym mrozie, dziś znów na plusie.

 

mirunia, A to dziś masz bardzo przyjemne zajęcie. :105: Niech Ci się dzionek rozkręci!

 

platek rozy, Kochana nie dziwne, że nastroju nie masz i pozwól sobie na to, bo wiadomości są naprawdę bardzo smutne... :( Mocno ściskam!

 

tosia_j, Przykro że Cię bezsenność dopadła, jedno pocieszenie, że będziesz miała teraz trochę wolnego i w razie co, nie będzie to takie dotkliwe. Czy jest szansa, że powód jednak minie?

 

cyklopka, No i pozamiatane! Teraz kibicuję w szukaniu nowej roboty. :great:

 

wieloraki, Kolorowych snów. ;)

 

Miłej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to pewnie pogodowy ból głowy, a dokłada się jeszcze nastrój z powodu Ani... smutna wiadomość, ech. Weź procha i wyjdź na powietrze do tego marketu, odwróć uwagę od tych myśli. Buziaki!

 

kosmostrada, Kosmuniu, witaj z kacykiem! :D Ale co tam, ważne, że było fajnie wczoraj i dzisiaj widzę zapowiada się ciąg dalszy towarzyskiego maratonu! :great: Dobra passa niech trwa...

Zapierniczaj w takim razie w tych piernikach, niech rozkręcą przedświąteczny nastrój. :D

 

Przyniosłam choinkę i ozdoby z piwnicy, znowu nabałaganię... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na minutkę wyszło słońce (to się ucieszyłam, że będzie fajnie się pracowało), no ale niestety tylko po to, żeby się za chwilę zrobiło zupełnie czarno. Muszę palić światło. :(

 

nieboszczyk, JERZY62, Hej Chłopaki!

 

mirunia, Właśnie sobie przygotowałam miejsce pracy, foremki i wałek wyciągnięte, teraz piję mocną kawę w nadziei, że mi się szerzej oczy otworzą... :roll:

Nie ma nastroju, wszyscy zaaferowani innymi sprawami, śniegu nie ma, może zapach pierników nie pomóc... :bezradny:

 

tosia_j, Nie usypiają go prochy? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadam, fabryka pierników na dziś zamknięta! Rozpoczyna pracę dział dekoracji. :D

Mam pięć puszek pierników ( grubsze, cieńsze, nadziane), cztery piernikowe ludki i blat do zrobienia piernika przekładanego. Będzie do pożerania i na słodkie prezenty. :smile:

Pięknie pachnie w domu.

Plecy bolą.

 

cyklopka, jak przyjdzie czas, to się zbierzesz. Póki co tulkam z tym bólem głowy.

 

tosia_j, To czemu się budzi?

 

I co tam Kochani porabiacie w tej ciemnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada, dzieki Dziewczyny za slowa otuchy :********* Ciezko mi jak diabli po tych rewelacjach ktore sa u Ani...

 

Ja dzis bylam na malych zakupach swiatecznych , teraz przygotowywalam zdjecia na jutro na egzamin ,zgram je na pendrive ,wrzuce do kompa zeby ne tracic czasu . Mozemy tak zrobic zeby nie szukac gdzies po necie zdjec tylko miec gotowe do umieszczenia na stronie.

 

mirunia, pokaz choinke :uklon::uklon:

Ja mam taka :)

 

kosmostrada super ze taki fajny , kulturalny weekend masz :105: korzystaj ile sie da !

 

cyklopka chyba w Krakowie taka pogoda na bol glowy :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, śliczną masz tę choinkę, oryginalna z tym grubym esem-floresem zielonym (trudno nazwać to łańcuchem).

Ja Ci swoją wysłałam na maila :D jest tradycyjna, czerwono-złota, niezbyt duża. Spalił mi się jeden komplet światełek, więc jest tylko jeden rozłożony.

 

Płatuś, to trzymam jutro kciukasy za powodzenie www. - jestem pewna, że sobie pięknie poradzisz Pracusiu. :D

 

kosmostrada, he, he... to "odpierniczyłaś" niezłą robotę, pięć puszek + przekładaniec. :105::105: Wiem, że jesteś w tym dobra i na pewno będą smakowały wszystkim. Zapachu narobiłaś, że aż ja tutaj czuję. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, dziekuje za kciukasy :)

Bardzo ladna choinka :) lubie czerwien , zloto i zielen :) A lampki mozna zawsze dokupic jeszcze. Chociaz moim zdaniem jest ok :great:

Troche sie stresuje jutrem a raczej tym czy nie wstane znow z migrena bo wtedy ciezko mi bedzie na egzaminie a to koncowy , po nim sa wydawane zaswiadczenia o ukonczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×