Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A ja napisze jedno w konwencji obrzucania Spamowej gownem na innych watkach....

Zawsze Spamowa byla traktowana jako cos gorszego na forum i wlasnie chyba dlatego tak bylo i jest ze na Spamowej jest milo i pisze sie o codziennych sprawach bo wlasnie z tych spraw codziennych sklada sie nasze zycie. Ja nie wchodze tu by belkotac pseudointelektualnie i sie popisywac , robic z siebie w ciul madra osobe ., bo to nie forum od tego . To ze interesuje sie neurobiologia , robie taki kurs czy taki jest dla mnie i nie musze nic nikomu udowadniac. I wlasnie Spamowa lubie za mila atmosfere bo nie wchodze tu zeby generowac sobi wwiecej stresow. Te mam w zyciu realnym i sobie z nimi musze radzic. Tu mam odpoczac.

 

A co do zachowania nalesnika to coz ,... chyba sam zapomnial jak byl na obczyznie i tu wchodzil pisac bo wtedy Wrony juz byly martwym watkiem a teraz to spamowa dla niego jak i dla innych jest beee...I jesli to mial byc zart to coz mnie zarty tego typu nie bawia a jako admin nie powinien dzielic watkow na lepsze i gorsze.

Zreszta na tamtym watku nie tylko on po Spamowej jedzie.... Zalosne to jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja napisze jedno w konwencji obrzucania Spamowej gownem na innych watkach....

Zawsze Spamowa byla traktowana jako cos gorszego na forum i wlasnie chyba dlatego tak bylo i jest ze na Spamowej jest milo i pisze sie o codziennych sprawach bo wlasnie z tych spraw codziennych sklada sie nasze zycie. Ja nie wchodze tu by belkotac pseudointelektualnie i sie popisywac , robic z siebie w ciul madra osobe ., bo to nie forum od tego . To ze interesuje sie neurobiologia , robie taki kurs czy taki jest dla mnie i nie musze nic nikomu udowadniac. I wlasnie Spamowa lubie za mila atmosfere bo nie wchodze tu zeby generowac sobi wwiecej stresow. Te mam w zyciu realnym i sobie z nimi musze radzic. Tu mam odpoczac.

 

A co do zachowania nalesnika to coz ,... chyba sam zapomnial jak byl na obczyznie i tu wchodzil pisac bo wtedy Wrony juz byly martwym watkiem a teraz to spamowa dla niego jak i dla innych jest beee...I jesli to mial byc zart to coz mnie zarty tego typu nie bawia a jako admin nie powinien dzielic watkow na lepsze i gorsze.

Zreszta na tamtym watku nie tylko on po Spamowej jedzie.... Zalosne to jednak.

Cóż... myślę że w 100% mogę się podpisać pod tą wypowiedzią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, niech odchodza i pisza gdzie chca tyle ze po olere wysmiewac ten watek gdzie indziej. Takie zachowanie jest rodem z przedszkola. Bo ja pisze tu gdzie chce a reszta mnie watkow nie obchodzi. Nie udzielam sie i o nich nawet nie mysle.

 

Chokolade wciagnelam --- 2 kostki 70 % ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy ja to mysle, ze uwaga nalesnika byla skierowna jako przytyk w kierunku iiwyy. Mysle, ze wszystkim wiadomo, ze iiwaa nie sympatyzuje z klimatem panujacym w spamowej i czesto to zaznacza. Jednak iiwaa czasami nie widzi drugiej strony medalu i sama wprowadza swoimi wpisami podobny klimat w oberzy np dzis dotyczacy jej sniadania :twisted: Caly zartobliwy komentarz nalesnika byl tylko malutka zlosiwoscia w kierunku iiwyy a nie bylo jego celem uderzenie w spamowa wyspe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, wiesz to on jako admin wlasnie jej osta powinien dac za jechanie gownem po spamowej a nie stroic sobie rownie durne zarty. Ale coz Wy chyba ja lubicie skoro tak szumnie siedzicie z nia na watku i lubicie jak sie wami pomiata. Kazdy sobie dobiera takich znajomych jacy mu pasuja wiec widac pasuje .... Tyle w temacie.

Arasha za mniejsze przewinienie zostala zbanowana na zawsze a tu .. coz tolerancja nie ma granic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można w obecnych czasach dość łatwo dbać o fryzurę nie chodząc co tydzień do fryzjera ? Jeśli szukacie skutecznych sposobów to osobiście polecam, olejowanie włosów *** które w dzisiejszych czasach daje chyba najlepsze rezultaty z wszystkich możliwych sposobów i kosztuje naprawę nie wiele !

Dzięki ziom, ale nie skorzystam. ;)

Ja to tylko maszynka w łapę i jedziemy z koksem, to całe moje dbanie o fryzurę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Och jak fajnie, że miałam co poczytać na Spamowej... :105:

 

No i kurka ja jedyna słońca nie mam. Czarno , czarno, czarno...

 

Byłam na kawkowaniu z koleżanką , ściskaniu przedświątecznym i towarzyszyłam jej w upiększaniu u lekarza. Co te bidne kobitki znoszą ku piękności. :roll:

Chyba faktycznie coś jest z ciśnieniem, łapałam dereale takie, że dawno tam nie miałam, aż mi się wzrok zamglił, ostrość straciłam i tradycyjna myśl w tej sytuacji - fiknę, nie fiknę... :pirate: No ale nic, mdli mnie, ale żyję, zupę gotuję i se myślę jak tu się zebrać na dzisiaj zaplanowany wernisaż.

 

No właśnie, co z Dryaganem... :bezradny:

 

Carica Milica, Och, jaki uroczy prezent. :105: Pozdrów ode mnie Nihila gorąco!

 

platek rozy, Pięknie napisałaś o Spamowej! A przecież każdy tu może odsapnąć, ale lepiej wydrwić, nie rozumiem tego... :bezradny:

 

na_leśnik, Aż sobie poszukałam, o co dziewczętom chodzi z Twoim wpisem. Żywię nadzieję, że nikogo nie chciałeś zdeprecjonować, ot bardziej nawet przytyk w stronę oberży, gdzie podobno miało być intelektualnie, a co poniektórzy nawet pogardliwie się wypowiadali o pisaniu o codzienności ( mniemam takie małe wycieczki w stronę Spamowej), a tu ups! brak konsekwencji. ;)

 

Purpurowy, Tu jest tolerancja, możesz kochać kogo kcesz...:smile:

 

mirunia, Aż boję się spytać, co dziś będziesz znów robić... Nie umęcz się Kochana! :time:

 

Pozdrawiam piąteczkowo Wszystkich!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, coz moze niektórym sie wydaje ze s a niczym Einstein i na co dzien szukaja kuzwa drugiej teorii wzglednosci :bezradny::bezradny::bezradny: a co tam nasze kawy , wyjscia do pracy i czytanie ksiazek :pirate::mrgreen: chociaz zakladam ze Einstein tez jadl i przeżywał w zyciu rozne inne codzienne sprawy ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, wiesz to on jako admin wlasnie jej osta powinien dac za jechanie gownem po spamowej a nie stroic sobie rownie durne zarty. Ale coz Wy chyba ja lubicie skoro tak szumnie siedzicie z nia na watku i lubicie jak sie wami pomiata. Kazdy sobie dobiera takich znajomych jacy mu pasuja wiec widac pasuje .... Tyle w temacie.

Arasha za mniejsze przewinienie zostala zbanowana na zawsze a tu .. coz tolerancja nie ma granic.

 

Płatku, nic dodać, nic ująć. :brawo::brawo:

 

Nie rozumiem tylko tej osóbki :bezradny: po cholerę wchodzi na Spamową i czyta, skoro nie lubi takich klimatów i jak pisze: "nie może na to patrzeć i nie szanuje takiego podejścia" - to niech nie patrzy!!!

My nie komentujemy wpisów na Oberży, ani zachowań piszących tam osób. Trzeba mieć trochę taktu, kultury i klasy - a nie tylko mniemanie, że się je ma.

 

Carica Milica, ale masz super Mikołaja od Nihila - miła niespodzianka i obyło się bez rękawiczek. :lol:

 

kosmostrada, dużo dobrych wrażeń na wernisażu i dobrego samopoczucia. :D Fajny masz dziś dzionek.

 

A ja w domu chyba trochę coś ogarnąć muszę, pozaglądać w kąty i może zmienię pościel - więc trochę gimnastyki będzie po tym siedzeniu w pracy, na oczy nie widzę od literek i cyferek. A teraz jeszcze po zakupy.

 

Purpurowy, no co Ty, czuj się tutaj tak, jak do tej pory. :D;)

 

Miłego popołudnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy chyba ja lubicie skoro tak szumnie siedzicie z nia na watku i lubicie jak sie wami pomiata.

 

My to znamy iiwee na wylot i jesteśmy w stanie przewidzieć każdy jej ruch ;) A co do pomiatania już dawno przestałam to tak odbierać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, ja osoby ktorych towarzystwo mi nie sluzy eliminuje z mojego zycia a nie z nimi dyskutuje i pozniej sie dziwie czemu taki a nie inny jest nastroj na watku , czemu sa stale spiecia. Ale kazdemu wedle woli.

 

salirka, wiesz to on jako admin wlasnie jej osta powinien dac za jechanie gownem po spamowej a nie stroic sobie rownie durne zarty. Ale coz Wy chyba ja lubicie skoro tak szumnie siedzicie z nia na watku i lubicie jak sie wami pomiata. Kazdy sobie dobiera takich znajomych jacy mu pasuja wiec widac pasuje .... Tyle w temacie.

Arasha za mniejsze przewinienie zostala zbanowana na zawsze a tu .. coz tolerancja nie ma granic.

 

Płatku, nic dodać, nic ująć. :brawo::brawo:

 

Nie rozumiem tylko tej osóbki :bezradny: po cholerę wchodzi na Spamową i czyta, skoro nie lubi takich klimatów i jak pisze: "nie może na to patrzeć i nie szanuje takiego podejścia" - to niech nie patrzy!!!

My nie komentujemy wpisów na Oberży, ani zachowań piszących tam osób. Trzeba mieć trochę taktu, kultury i klasy - a nie tylko mniemanie, że się je ma.

 

Carica Milica, ale masz super Mikołaja od Nihila - miła niespodzianka i obyło się bez rękawiczek. :lol:

 

kosmostrada, dużo dobrych wrażeń na wernisażu i dobrego samopoczucia. :D Fajny masz dziś dzionek.

 

A ja w domu chyba trochę coś ogarnąć muszę, pozaglądać w kąty i może zmienię pościel - więc trochę gimnastyki będzie po tym siedzeniu w pracy, na oczy nie widzę od literek i cyferek. A teraz jeszcze po zakupy.

 

Purpurowy, no co Ty, czuj się tutaj tak, jak do tej pory. :D;)

 

Miłego popołudnia!

 

Kochana bardzo dobrze to podsumowalas.

 

Wlasnie sobie zrobilam zimowa herbate z pomarancza i imbirem :105: pranie wywiesilam , pozniej poczytam . W pon mam egzamin , dzis na zajeciach troche powtarzalismy zagadnienia na niego i w sumie raczej nie bede miala klopotow. Strone powinnam stworzyc :D skrypty poinstalowac .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu mleko sie rozlało.. dla mnie takie rozmowy jakie tutaj przebiegaja są normalne, sam lubie w ten sposób zamienic kilka zdań, i ludzie tutaj są przyjacielscy i ja ich osobiscie lubie, zreszta byłem jednym z ojców założycieli tego wątku, czesto sobie tu wpadam i jak nie pisze to sobie poczytam :D . a iiwaa troche przesadziła swoja wypowiedzią, ale ja tez lubie i w nikogo kamieniem nie bede zucał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×