Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba pójdę, jesli mi nie przejdzie, za tydzień do szpitala, odpocząć od tego wszystkiego ;c Nie chcę też sobie krzywdy juz robić, bo jak juz zrobięk to wolałabym jednak nie robic... A za tydzień, bo 31.10 ma do mnie przyjść pani urzędniczka. I przy okazji zrobiłabym badania krwi tam i ekg (może?), bo muszę...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę pogody było, pojechałam do znajomej po lekarstwa dla kota, bo jej wyzdrowiał, a moja to już stale zażywa. To było bardzo miłe.

 

Za tydzień się wybieram na warsztaty twórczo-terapeutyczne, będzie śpiew tradycyjny, artoterapia, performance :o

Motywem przewodnim będzie taka legenda: https://biegnaczwilkami.wordpress.com/2013/03/08/odcinek-10-la-loba-o-kosciach-wilkach-i-rzece-pod-rzeka/

Mam nadzieję, że są jeszcze miejsca i się zapiszę. Bardzo to do mnie przemawia. T.S. Eliot też pisał o kościach na pustyni, ciekawe czy to celowy związek. Spytam się go następnym razem, jak mi się przyśni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś chcę wziełem 50 szt xd (ten na zdj jest prywatny)

https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/13891977_321962231473866_4241867552818561400_n.jpg?oh=20bd320db6adfd6889c49bd2e801c5da&oe=58A494A1 - Chamaeleo calyptratus głównie samce (na zdj samiec)

giełda udana ale w ciul męcząca xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, ładny, dziwna faktura.

Mnie się marzy pyton królewski, ale to tak na dalszą przyszłość odkładam.

na tą chwile

-cinnamon

-pastel

-banana spider

-coral glow

-pinstripe

i maluchy z tamtego roku (własne rozmnożenie) a te tu podane to są mrau odmiany nie wiem czy je sprzedam bo mam do nich plany na ten sezon

przed wpisaniem odmiany wpisz Python regius (i nazwa) ex. python regius coral glow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, A co się Fizliku miało tu zmienić... ;) Widzę zapracowany, ale zadowolony, w swoim żywiole. A nowy synuś cudny! :smile:

Trzymaj się!

 

cyklopka, Czytałam "Biegnącą w z wilkami". A takich warsztatów zazdroszczę, sama bym się wybrała.

 

rolosz, Też zagrałabym w siatkówkę plażową... :105: Tylko niestety ja tego nie zrobię już zapewne nigdy w życiu, ze względu na moje chore łapki. Ot, to już chyba lepiej nie móc robić tego ze względu na pogodę, choć wiem, że pewnie Cię nie pocieszyłam... :bezradny:

A wisielczy humor lepszy niż jego brak... ;)

 

Carica Milica, Też lubię jesienne ciuchy. :smile:

 

Powiem Wam, że lubię czarny humor i staram się łapać dystans i humor do naszych przypadłości, ale jakoś na mnie smętnie działa jednak ten avek Smiercionauty ( choć doceniam jego grafikę ;) ). No ale widocznie taki mam dziś dzień, to pewnie ten brak słońca od tak dawna, ech...

 

Znowu deszcz stuka mi o parapet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizli, A co się Fizliku miało tu zmienić... ;) Widzę zapracowany, ale zadowolony, w swoim żywiole. A nowy synuś cudny! :smile:

Trzymaj się!

 

cyklopka, Czytałam "Biegnącą w z wilkami". A takich warsztatów zazdroszczę, sama bym się wybrała.

 

rolosz, Też zagrałabym w siatkówkę plażową... :105: Tylko niestety ja tego nie zrobię już zapewne nigdy w życiu, ze względu na moje chore łapki. Ot, to już chyba lepiej nie móc robić tego ze względu na pogodę, choć wiem, że pewnie Cię nie pocieszyłam... :bezradny:

A wisielczy humor lepszy niż jego brak... ;)

 

Carica Milica, Też lubię jesienne ciuchy. :smile:

 

Powiem Wam, że lubię czarny humor i staram się łapać dystans i humor do naszych przypadłości, ale jakoś na mnie smętnie działa jednak ten avek Smiercionauty ( choć doceniam jego grafikę ;) ). No ale widocznie taki mam dziś dzień, to pewnie ten brak słońca od tak dawna, ech...

 

Znowu deszcz stuka mi o parapet.

słyszałem że ktoś twierdził że nie żyje albo coś w ten deseń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×