Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, no nie rycz Carico, za rok też chyba będą, to sobie popróbujesz... a teraz jak mówisz - soczek i dobre samopoczucie!

 

platek rozy, jutro leniuchujesz na wolnym? Obyś pogodę miała fajną na spacery. :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, No, tylko niekoniecznie tak inne, jak w necie reklamowali... ;)

 

platek rozy, Ano młodego coś podkusiło, żeby mieć świeżą opinię ;) , a mnie żeby się zgodzić. Aż mną wstrząsa na samo wspomnienie.

No to Ty Kochana dziś widzę szafę uzupełniłaś, gratuluję, że się jednak wybrałaś w paszczę bestii. Ale widzę udało się przeżyć bój o ciuch, nawet z trofeum wróciłaś. :D Sweterek świetny!

 

mirunia, Ha, właśnie wróciłam z imbirem i zrobiłam sobie z nim herbatkę! :smile: Mimo wszystko skorzystałaś z dzisiejszego dnia i jesteś następną osobą zadowoloną z nowego nabytku! :great: Super dajesz radę, chyba właśnie tak trzeba, udawać, że wszystko jest ok, aż się w to uwierzy. ;)

 

Carica Milica, No to Kochana już wiesz co Ci mieszanka funduje. Trudno, trzeba się na bezalkoholowe przerzucić. :bezradny:

 

JERZY62, Jak pisze Mirunia, jesteśmy zdecydowanie na dwóch końcach naszej ojczyzny. To chyba obok Platka mieszkasz, pomyliło Ci się. ;) Choć ja mieszkam w jakimś jęzorze klimatycznym, bo moja mama, czy siostra potrafią mieć inną pogodę niż ja. :shock: One miały trochę słońca, ja już nie pamiętam kiedy było, chmurzydła mają się tu dobrze. :bezradny:

 

 

Piekę dynię na puree. Chcę na kolację zrobić placuszki. Znowu muszę wyjść, choć dopiero co przyszłam, bo zapomniałam jajek kupić. Kto nie ma w głowie, ten ma w nogach. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ilu ludzi bylo, i to facetow tez :hide: Kupuja tam wszyscy bo tam sa 4 wielke hangary --- wczoraj nawet nowy otworzyli z wycena po 18 zl sztuka . Tam masa handlar kupuje , pelne wozki ciuchow pchaja zawsze.

A to chyba ta galeria nie bedzie Twoja ulubiona jak taka w srodku nijaka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Ja w ogóle nie lubię centrów handlowych, ale tam moja noga więcej nie postanie. Mam jedno, które akceptuję i w którym się nie gubię ;) i wystarczy, jak trzeba jakiś szopping zrobić. W ogóle nie rozumiem po co kolejna galeria, zwłaszcza że po drugiej stronie torów jest już jedna. Straszne czasy... :roll:

Domyślam się, jaki total jest w tym Twoim lumpku, ale jednak chciałabym taki mieć u siebie. :smile:

 

Kuzynka właśnie się zapowiedziała. Czekam. Jak co wieczór leje... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję bana dla śmiercionauty za niepoprawnego politycznie na forum avka. ;) okropny... :roll:

 

Placuszki z dyni na słodko zrobiłam, polecam, takie dyniowe pancakes'y. :105:

 

Byłam z kuzynką na wieczornym spacerze, bardzo przyjemnie, przestało lać, bezwietrznie, stosunkowo ciepło, morze spokojne jak jezioro. Teraz już herbatka, piżamka i zbieranie energii z kosmosu na kolejny tydzień pracy. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmo, Jak pisze Mirunia, jesteśmy zdecydowanie na dwóch końcach naszej ojczyzny. To chyba obok Platka mieszkasz, pomyliło Ci się. ;) Choć ja mieszkam w jakimś jęzorze klimatycznym, bo moja mama, czy siostra potrafią mieć inną pogodę niż ja. :shock: :

mozna by zrobic mapke ze znacznikami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

 

Spałam niewiele, chyba 2-3 godz. Jestem bardzo zmęczona, nawet obiadu nie gotowałam, bo brak sił, ale i miejsca do jego sporządzenia nie było...

Zamówiłam.

 

Kuchnia odświeżona, jak się okazało malowanie glazury to świetny pomysł...

Wszystko przy okazji umyłam, zajrzałam w kąty. Jest bardzo przyjemnie.

Podejrzewam, że łazienka też będzie poddana renowacji w najbliższym czasie.

 

W czasie malowania prasowałam. Bardzo mi na tym zależało, bo szafa przepełniona była wysuszoną odzieżą.

 

Teraz odpoczywam, zerkam na Ranczo, później obejrzę Belfra i, może /??/, po pachnącej kąpieli, zasnę...?

 

kosmostrada, dynia jest pyszna w przetworach i cieście, ale placuszków nie robiłam, muszę spróbować...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×