Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, po co byś tam jechał? Przecież gejem nie jesteś.

Niby nie, ale wyjść się rozerwać czasem trzeba. A w okolicy są tylko kluby dla rycerzy ortalionu (na wejściu "dawaj portfel i telefon") i jeden klub gejowski. Co prawda nie identyfikuję się ani z jedną, ani z drugą opcją, ale myślę że ta druga jest o wiele lepsza niż ta pierwsza. Może poznam jakiś znajomych. Wiesz, z gejem można się kolegować, nie trzeba być od razu jego chłopakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam ;)

 

Po miesięcznym zamknięciu w IPiNie w Warszawie wypuścili mnie na przepustkę do niedzieli, także jestem na chwile w domku :mrgreen:

Co do pobytu tam....bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Częściej niestety gorzej ;)

Co do terapii to WOW :shock: bije szczere pokłony całemu zespołowi, a przede wszystkim pani profesor za stworzenie takich warunków do pracy nad sobą. Jeśli chodzi o ilość zajęć terapeutycznych to w sumie całe dnie są zajęte od rana do wieczora. Indywidualna, grupowa 3x w tygodniu, muzykoterapia z elementami psychodramy, choreoterapia i praca z ciałem, trening społecznego poznania, trening neuropoznania, psychorysunek, mindfullness, zebranie społeczności terapeutycznej, body image i pierdyliard innych :105:

przy tym wszystkim farmakoterapie ograniczają do minimum. Jedyne co można dostać z leków doraźnych to hydroxyzyna albo diphergan.... o niczym silniejszym nie ma nawet mowy. Większość pacjentów ma konsylium, na które jest zapraszany pacjent, którego dotyczy konsylium i przeprowadzana jest rozmowa w obecności wszystkich lekarzy, psychoterapeutów, dietetyka i w ogóle całego zespołu, a prowadzi je pani profesor po czym wspólnie decydują co dalej.

 

Dobra, koniec mojego smęcenia, co tam u Was? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, no tak można się kolegować... ale czy to dla geja nie jest trudne? O kolegowaniu myślę.

Właściwie to nie wiem, bo nie jestem gejem, ale myślę że to jest tak, że skoro chłopak może się kolegować z dziewczyną i nie muszą od razu parą, to myślę że tak samo facet może się kolegować z gejem i nie muszą być parą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam ;)

 

Po miesięcznym zamknięciu w IPiNie w Warszawie wypuścili mnie na przepustkę do niedzieli, także jestem na chwile w domku :mrgreen:

Co do pobytu tam....bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej. Częściej niestety gorzej ;)

Co do terapii to WOW :shock: bije szczere pokłony całemu zespołowi, a przede wszystkim pani profesor za stworzenie takich warunków do pracy nad sobą. Jeśli chodzi o ilość zajęć terapeutycznych to w sumie całe dnie są zajęte od rana do wieczora. Indywidualna, grupowa 3x w tygodniu, muzykoterapia z elementami psychodramy, choreoterapia i praca z ciałem, trening społecznego poznania, trening neuropoznania, psychorysunek, mindfullness, zebranie społeczności terapeutycznej, body image i pierdyliard innych :105:

przy tym wszystkim farmakoterapie ograniczają do minimum. Jedyne co można dostać z leków doraźnych to hydroxyzyna albo diphergan.... o niczym silniejszym nie ma nawet mowy. Większość pacjentów ma konsylium, na które jest zapraszany pacjent, którego dotyczy konsylium i przeprowadzana jest rozmowa w obecności wszystkich lekarzy, psychoterapeutów, dietetyka i w ogóle całego zespołu, a prowadzi je pani profesor po czym wspólnie decydują co dalej.

 

Dobra, koniec mojego smęcenia, co tam u Was? ;)

 

o łał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest tu jakieś zatwierdzanie postów czy nie lecz napiszę to znowu,

A więc żyję jak widać, prowadzę własną firmę zoolo-terarrystyczną i od roku nie mam czasu aby przesiadywać na forum itd.

bluzgi obelgi po prostu sobie ulżyjcie kierować tu albo na FB (i tak każdy go posiada)

na osłodę łez wrzucam zdj. dorosłej sztuki phelsuma madagascaris grandis https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/14113918_1281928841840586_1777739680_o.jpg?oh=a21d09454b141e94a14480263f35c62d&oe=580D3C3E

Więc trzymajcie się tam i przepraszam jeszcze raz za to jakim cwokiem byłem (lepiej później niż wcale)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest tu jakieś zatwierdzanie postów czy nie lecz napiszę to znowu,

A więc żyję jak widać, prowadzę własną firmę zoolo-terarrystyczną i od roku nie mam czasu aby przesiadywać na forum itd.

bluzgi obelgi po prostu sobie ulżyjcie kierować tu albo na FB (i tak każdy go posiada)

na osłodę łez wrzucam zdj. dorosłej sztuki phelsuma madagascaris grandis https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/14113918_1281928841840586_1777739680_o.jpg?oh=a21d09454b141e94a14480263f35c62d&oe=580D3C3E

Więc trzymajcie się tam i przepraszam jeszcze raz za to jakim cwokiem byłem (lepiej później niż wcale)

 

Nie znam Cię, ale zwierzątko przepiękne *-*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy jest tu jakieś zatwierdzanie postów czy nie lecz napiszę to znowu,

A więc żyję jak widać, prowadzę własną firmę zoolo-terarrystyczną i od roku nie mam czasu aby przesiadywać na forum itd.

bluzgi obelgi po prostu sobie ulżyjcie kierować tu albo na FB (i tak każdy go posiada)

na osłodę łez wrzucam zdj. dorosłej sztuki phelsuma madagascaris grandis https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.net/v/t35.0-12/14113918_1281928841840586_1777739680_o.jpg?oh=a21d09454b141e94a14480263f35c62d&oe=580D3C3E

Więc trzymajcie się tam i przepraszam jeszcze raz za to jakim cwokiem byłem (lepiej później niż wcale)

 

Nie znam Cię, ale zwierzątko przepiękne *-*

 

przychodzi mi na myśl jedna kwestia- Ciesz się (reszta ludzi ci powie jakim chujem byłem)

ps. dziękuję nie będę tu robił reklamy ale powiem że felsumki są tanie lecz najlepiej brać harem lepiej się czują (zwierzęta stadne jak wszystkie geki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×