Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja siebie w s zpitalu nie wyobrazam , w tutejszym zreszta malo nie uciukali lekami kuzyna mojego kolegi :shock: mial nskie cisnienie a po lekach ejszcze bardziej mu sie obnizylo i dostal zapasci , ledwo go odtratowali ... jego zona sie ze szpitalem sadzila.

 

A ja zaraz ide dow anny , nie mam sil myc glowy , moze wlosy jakos zepne jutro? Zaraz ide do lozka i bede czytala czy gapila sie na tv... Sama nie wiem.

 

Jutro o 6 pobudka i 7 godzin w pracy.Trzeba zregenerowac moj zryty beret.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana wiem ze powinnam prosic o pomoc ale w poprzedniej pracy musialam byc alfa i omega bo to bylo zle widziane zebym czegos nie wiedziala i chyba musze sie przyzwyczaic ze tutaj jest inaczej.Przeszedl Ci bol glowy????

 

Ja to sie czuje jakbym pojechala na Madagaskar i sie urabala tam po pachy w jakies pracy fizycznej ... nie wiem czemu ale boli mnie doslownie cale cialo..... :bezradny:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Milego odpoczynku Kochana :******** ja dzis chodzilam z plastrem rozgrzewajacym na karku , bo jednak wstalam i tak mnie spielo ze od azu bolec zaczal i balam sie zeby mi zawroty nie wrocily. To mialam dzis zawroty ale inne z nerwow takie jakby bujania. Pozegnalam tak moja T ' niech sie pani nie martwi , ja sie zabijac nie zabije ide sie bujac dalej po Krakowie --- teraz warsztaty" no i sie uspokoila bo powiedziala ze to znow ja zaczynam przebijac przez ten dol.A bujalam sie calyd zien i na warsztatach tak samo. Jakie to nieprzyjemne.

Spokojnej nocki , wypocznij!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, niestety ale reakcji na leki nie jest w stanie nikt przewidzieć. Sama miałam sytuację, że podawałam pacjentce antybiotyk a ona mi się po podaniu zatrzymała i musieliśmy ją reanimować. Także to akurat słaby argument na sądzenie się ze szpitalem, bo to nie jest niczyj błąd, zwłaszcza jeśli pacjent nie miał pojęcia, że jest np. uczulony na lek bo po raz pierwszy go dostawał. A 99% leków ma w skutkach ubocznych możliwość wystąpienia wstrząsu anafilaktycznego :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z "dobrych programów" już w życiu nic nie ściągnę :roll: A zawirusowałam sobie oprogramowaniem z portalu pod patronatem jakiegoś znanego czasopisma komputerowego :roll:

 

Zaraz mnie co trafi.

 

Jak zaczęłam ściągać ten program, to przeglądarka już się trochę uspokoiła. Ha ha, terror psychiczny.

 

Też powinnam sobie przygotować coś dla uczniów na jutro i nie mogę pojąć, czemu już jest tak późno, jak myślałam, że mam tak dużo czasu, że się jeszcze dzisiaj zabawię :roll: W ogóle muszę obejrzeć całe Gwiezdne Wojny jeszcze raz, żeby sobie przypomnieć różne fajne szczegóły przed premierą, a to już niecałe dwa tygodnie :zonk: Będę odważna, zaproszę, będę odważna, zaproszę :zonk: W czwartek albo w piątek napiszę albo puszczę sygnała...

 

Kolędy zgrać, głowę umyć, za jakie grzechy :hide:

 

woop-woop-woop-zoidberg.gif

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, można ściągać z dobrych programów tylko nie przez menedzera pobierania tylko przez pobieranie bezpośrednie. Ten program może pomóc Malwarebytes Anti-Malware lub ten AdwCleaner

 

http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html

 

http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html

 

Akurat oba programy można pobrać bezpośrednio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×