Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To sobie Dziewczyny oczka nacieszcie chłopakami w obcisłych kombiznezonach. ;)

( choć to chudzinki są okrutne :D )

 

Nie wiem jak mirunia ale ja od zawsze bylam fanka Martina Schmitta :oops::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek,

intymnie to ty się lepiej po jajkach podrap. Miałeś zucić przecież nie palisz jak ja nałogowo

 

 

hahahaha, w pierwszym odruchu chciałem wstawić do top postów, ale pomyślałem, że nie będę przecież uwieczniał jak mi dowaliłaś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Holik, Ja się zgadzam, to chwile intymne. :smile: I chyba trudniej z nich zrezygnować, niż z palenia towarzyskiego.

Ja się bojam tych plastrów, że jakiegoś herzklekotu dostanę, czy coś, w końcu palę najsłabsze fajki, a w takim plastrze, to nie wiem ile tej nikotyny jest. :bezradny:

 

zupa z rzodkiewek, Ty też Zupka w klubie nikotynowym? :hide:

 

paramparam, Chyba motylkiem jest bardziej męcząco. :smile: Basen jest super - praca wszystkich mięśni, bez obciążeń, odstresowujące. :105:

Jak Cię wciągnie, a może będziesz chciała coś sobie dodać w temacie, to polecam metodę pływania ( każdym stylem) Total Immersion. Moim zdaniem oprócz poprawienia techniki i zmniejszenia męczliwości, świetne dla głowy. Takie trochę mindfulness, bo skupiasz się na każdym ruchu.

 

Lunaa, Tak, ma coś chłopak w sobie. Chudziaszczyk, ale chociaż wysoki. :smile:

 

mirunia, No fakt, że trochę kicha tak się ubierać, wychodzić... Ale za bardzo bym się rozbrykała, gdybym nie musiała tej całej akcji z wychodzeniem robić.

Mam jeszcze glinkę kamczacką, gdybym już chciała sobie spa robić. ;)

Jaki kolorek zrobisz na pazurki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa,

 

A to ten co Adam Małysz z nim rywalizował... I za kogo trzymałaś kciuki za Adama czy za Martina? :D

 

Zupa,

 

Ja wiem ja wiem, ostatnio miałem taki okres, że zacząłem, ale plasterki już są i będzie dobrze.

 

mirunia,

 

Ty palisz? :shock: Niszczysz mi moje marzenia :-|

 

Kosmo

 

Są różnej mocy plastry, ja sobie ten co kupiłem nie nakleje cały tak jak to się robi, tylko podziele go na 10 części i taką minimalną zdrową dawkę będę przyjmował. Bo nikotyna jest zdrowa. Dodatkowo DXM kupiłem właśnie tylko po to by tolerancja się nie wyrabiała na nikotynę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to żeśmy się dobrali... Chyba Paramka tylko nie pali z dzisiejszego wieczornego towarzystwa. :bezradny:

 

Holik, Mi tam musi coś w głowie pyknąć, żadne tam plastry, tabletki. :bezradny:

Jakoś się z tym pogodzisz, że Mirunia pali. :D Zawsze to bardziej bratnia dusza. ;)

 

mirunia, A popatrz, ja odwrotnie, na jasne kolorki przechodzę ewentualnie, gdy już robi się wiosenniej. Teraz mam glęboką wiśnię.

No i widzisz co zrobiłaś Holikowi, teraz musisz z tym żyć. :D

 

paramparam, Znaczy nie będziesz fukać na nas, że Ci smrodzimy. ;)

 

AnissemSirch, Hej! Palisz? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz..od zawsze fanka polakow jestem, oczywiscie Adasia, Kamila i Piotrka takze :mrgreen: ale kilka lat wstecz lubilam tez niemieckiego skoczka Schmitta. A to dlatego, ze sympatyczny z niego chlopak jest i wielki talent choc wagowo zupelnie nie w moim typie :P

W rywalizacji z Adamem zawsze na pierwszym miejscu byl Adam ale dobre lokaty Martina nie smucily mnie zbytnio ;)

Heh jakos naszlo mnie na wspominki.

 

Skoro czytam o paleniu to mnie wlasnie naszlo :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema :D

 

Cześć, pamiętam jak pisałeś w wątku o Olsztynie, może się znamy.

Interesuję się IT co w jakiś sposób widać (na 100%) i przezywali mnie większość edukacji "Szczepan".

A jak nie, no cóż, trudno.

 

Ja jakoś spędzam ten wieczór i zastanawiam się co mam ze sobą zrobić. Miałem pójść po energetyka na stację ale jakoś nie idę.

Mam colę, i chyba powoli wpadam w jakąś pustkę. Szukam zajęć, ale chyba wyjdę z domu na świeże powietrze, nie jestem pewien tylko jak jest ciepło.

 

Co do kopcenia- bardzo lubię zapach papierosów

 

Nie lubię, ale lubię za to zapach benzyny. Nie wiem na ile ma to powiązanie z lubieniem energetyków, które podobno mają podobny zapach.

 

Ty palisz? Niszczysz mi moje marzenia

 

Niektórzy tak mają, jedni mają psychozę, drudzy dragi, trzeci kawę, a czwarci przeżywają życie w spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia,

ale takie leciutkie, cieniutkie LD różowe

 

No jak takie to pół bidy ;)

 

Ja już się nie odnosze do wszystkich wypowiedzi bo mam młynek w głowie, tyle godzin bez snu, jeszcze z dwie godzinki i out :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię, ale lubię za to zapach benzyny.

Ja tak samo, zarówno jeśli chodzi o papierosy, jak i benzynę. Do tej pory lubię zapach korektora w płynie. Kiedyś lubiłam też zapach lakieru do paznokci, ale teraz mnie drażni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Mam też dobre wino. :D

 

zupa z rzodkiewek, Damy radę... czego to człowiek przez neta nie robił... ;)

 

AnissemSirch, I kolejny przez wirusa trafiony...

 

 

A propos lubienia zapachów typu benzyna - jedne z moich ulubionych perfum otwierają się wg niektórych zapachem spalonej gumy... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, korektor, którym się zamazuje błędy np. w zeszycie, owszem ma zapach ;)

 

Takie zapachy u dentysty albo w innych placówkach medycznych też są spoko, chociaż z drugiej strony czasem wywołują lęk z uwagi na skojarzenia z całym zdenerwowaniem, które czuję przed i w trakcie wizyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada jakie winko pijesz?

Slodkie, polslodkie czy wytrawne bo ja najbardziej lubie polslodkie i lekkie :D

 

Wypilam dzis szklaneczke piwa...podwedzilam komus w domu ale wiecej nie moge bo czas na leki :-|

 

monachopsis uzywam paskowe korektory..nie maja zapachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Pijam z reguły czerwone wytrawne, ale mam otwartą Rioję, więc mogłaby Ci podejść, ma bardzo delikatny smak. :smile: Zostawię więc na nastepny raz, jak będziesz mogła. ;)

 

Holik, zupa z rzodkiewek, Przepychanki, przepychanki, a potem jedno i drugie będzie siedziało do trzeciej w nocy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek,

 

Srutututu majtki z drutu, zostaje! :yeah: Jestem tak zmęczony, że nie chce mi się spać, więc będę musiał najpierw coś zjeść, zapalić, zrobić sobie drinka, zapalić, drugiego drinka i wtedy może zasnę. Tak łatwo się mnie nie pozbędziesz 8)

 

mirunia,

 

Ja kupiłem 3 opakowania, więc nie ma problemu, dobrą wolę chętnie wesprę :great:

A do tego acodin też Ci dać? DXM, żeby tolerka się nie wyrabiała :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, a masz tak, że jak pomalujesz paznokcie to natychmiast masz ogromną potrzebę zrobienia czegoś - napicia się herbaty, zapalenia, zrobienia siku, zadzwonienia... ;) I zawsze wtedy jakiś pazur się zepsuje. :P

 

paramparam, To ciekawe, gdzie odbijamy swój nastrój... Ty w pazurkach, ja w ciuchach. Czasami w perfumach, choć one częściej maskują moje samopoczucie.

Intensywna malina - też ładnie. :105:

 

zupa z rzodkiewek, No ale dziś sobota, to po legalu jest się zasiedzieć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×