Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Monster6, dobry plan
przy okazji przetlumacz mi swoja sygnature?

Który jej ulubiony składnik konkretnie?

 

Karkulowsiał zwartusiał ratuwsianko Bożywsio.

 

Kalkulator zwariował, ratunku Bożydar

Podróż jedenasta - Dzienniki Gwiazdowe

Staś L.

 

Wolf - długo tu nie zabawię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, Chomiczka mojej siostry ma depresję. :shock:

 

tosia_j, Dzięki Tosia, że spytałaś Marwila, też mnie ta sygnatura zastanawiała... ;)

 

Monster6, Carica chwali sobie kwetę, nie narzeka na udupienie. :bezradny:

 

JERZY62, A weterynarz kropelek kici żadnych nie zapisał?

 

Potrzebuję porady i spojrzenia zdroworozsądkowego, bo nie mogę aktualnie sobie ufać jeśli chodzi o zakupy... Czy ma sens kupno zamszowych muszkieterek na nasze warunki pogodowe? Urocze i sexi, ale po domu nie będę w nich chodzić przecież...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, kicia jedno oko ma całkiem zamglone a drugie oko to ma takie czerwone, brak tego oka, takie jakby mięso na wierzchu aż nie chce patrzeć bo mi nieprzyjemnie. Kicia jest bardzo stara babuleńka, chodzić chodzi dobrze tylko żeby te oczy miała sprawne. Żeby to oko czerwone ją nie bolało bo tak myślę że może ją boleć. Tu już chyba nic nie pomoże ani weterynarz, chyba że opieka codzienna przez weterynarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naemo, Nie no serio... :smile: Weterynarz nie widzi żadnych fizycznych powodów jej dolegliwości. Rozdzielono ją z partnerem, który ją tłukł i pożarł połowę dzieci. Tęskni chyba za tym zwyrodnialcem. :pirate:

 

JERZY62, Myślę, że oko boli, tak jak człowieka, jako jedno z najbardziej unerwionych miejsc... Może trzeba je usunąć. :bezradny: A może wystarczy maść, żeby przynieść ulgę. Ja bym dała procha ( psy mogą brać hydroksyzynę, nie wiem jak koty), wpakowała do kosza jak Tosia i pokazała wetowi.

 

Monster6, A może będzie sucha zima... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Kochana, jeśli jesteś posiadaczką długich, zgrabnych nóg...nie zastanawiaj się - kup. Doskonale wiesz, że kobiety wyglądają w nich super!!! Wyjście na wystawę, z koleżanką na kawkę, do galerii, teatru, nawet kina, to świetna okazja, by się w nich zaprezentować. Zwłaszcza, gdy ktoś podwiezie Cię :D Ja uwielbiam w ogóle zamszowe obuwie, zimą przeważnie właśnie w takich chodzę. Mam zapasowe na roztopy :D

 

Zebrec, witam Cię serdecznie bardzo :D

 

Dzisiaj byłam na pierwszym spacerze od czwartku. Niby już lepiej się czuję, nie chciałam więc zasiedzieć się w domu. Pokonałam lekkie lęki, dotleniłam się, naprawdę to polepszyło moje samopoczucie :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×