Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

mirunia no zakopcimy spamowa :mrgreen:

Nie wiedzialam, ze tu takie swojskie klimaty panuja :D

 

kosmostrada jesli to wytrawne to na pewno by mi smakowalo. Nie przepadam za slodkim winem jedynie.

 

Polecam po malowaniu paznokci ekspresowy wysuszacz :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lunaa, Mam wysuszacz. I tak zawsze jest coś do poprawki. :smile: Dlatego alleluja za hybrydę. ;)

 

paramparam, No widzisz, przy temacie paznokci potwierdza się, że jesteś moja siostra duchowa. :D

Kawusia jeśli również chcesz posiedzieć do trzeciej. ;)

 

Holik, urocza konwersacja - Ona mrucząco - czy mógłbyś mi wlać swojego olejku do kąpieli? On - a wlej se płynu... :D

 

mirunia, Lubię pudrowy, jak ten pierwszy, ale na innych. Mam bardzo jasną karnację i wygląda, jakbym miała sine łapki. Lubię też taki jakby pył, jak w tym drugim. Taki jak ten trzeci jest fajny na nogach. Różne kolory próbuję i jednak najlepiej się czuję w granacie, wszelkich odmianach wiśni, śliwki, a na lato ewentualnie delikatny róż, gdy łapka jest opalona.

 

Sylwia234, Jeszcze troszkę ... Wydobrzejesz i wrócisz do funkcjonowania. Udało się coś zrobić w temacie porady psychologa, jakiejś terapii, żebyś ze wsparciem ruszyła znów w życie?

 

To ja pójdę sobie zrobić kąpiel w czarnej glince kamczackiej - ma działać pięknościowo i relaksująco. Zobaczymy. Może się okazać, że nie będę mogła się z tego paskudztwa domyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :D

 

Wy sobie miło gawędzicie, a ja działam w kuchni-wszak jutro moje święto :lol:

Spodziewam się gości, trzeba więc się należycie przygotować!

Część zrobiona, trochę zostawiłam na jutro.

Ogólnie czuję się nieźle. Spacery nocne, w czasie opadów śniegu, są cuuudowne. Polecam szczerze. Po prostu radość mnie rozpiera w czasie takiego śnieżnego chodzenia.

 

mirunia, bardzo lubię pudrowy róż. Mam na myśli odzież.

Ale tak jak kosmostrada, paramparam, - do mojej karnacji nie pasuje ;)

Używam jedynie bezbarwnego lakieru...niestety ;)

Pozdrawiam wieczornie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey :)

U mnie bielusko , sniegu dosypalo, maly mrozik trzyma ale szaro , nie ma slonca.

Pozbieralam sie z mojego dolka dosc szybko. Teraz tylko reka mi dokucza bo we srode pojechalam zapisac sie na lekcje hiszpanskiego i wracalam w okrutnej sniezycy. Taka figure wywinelam , coby sie nie przewrocic, ze cos sobie chyba naciagnelam bo od czwartku wlasnie bol tej reki mam. :roll: Jak nie urok to s.... ;) Tudzież może byc to ze starosci :pirate:

 

Zyczę Wam milej i spokojnej niedzieli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zupa z rzodkiewek, oby sie poprawilo po antybiolu!

 

paramparam, wlasnie widac czym sie dla mnie osniezone ulice koncza ;)

 

Ḍryāgan, Hey , witaj . U mnie tez slizgawica.

 

mirunia, Hey Kochana :****** no niestety , cos musialam naciagnac bo mi dretwieje reka od lokcia do dloni :bezradny: i boli. Obsmarowana jestem ketonalem i mialam plaster naklejony... mam termin do ortopedy 3 lutego wiec jesli nie przejdzie to bede sie z nim zastanawiala co dalej.

Tez bylam na spacerku :D oraz na wystawie "Huta z lotu ptaka" . Calkiem fajne zdjecia . Teraz zjadlam talerz rosolu , (bardzo dawno nie gotowalam ) i juz raczej domowo. Jutro praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ale śnieżycowało dzisiaj. :105: Świetne powietrze. Od rana latałam po okolicy, a że jest na plusie, to wróciłam w wersji roztapiający się bałwan. :smile:

Musiałam nawet skarpety zmienić, bo mi napadało do sztybletów.

Śrubki ciąg dalszy, aż mi się rzygać chce z tej ekscytacji, dosłownie. :roll:

 

Dziewczyny jak nie brzydzicie się wleźć do czarnej wody, to polecam kąpiel w tej czarnej glince, fajna skóra po tym jest. Najpierw peeling szczotką, a potem chlup w bajorko. :D

 

Niech niedziela Wam przyjemnie upływa!

 

platek rozy, ****** Dziś mi noga się omskła na ukrytej pod śniegiem muldzie, zrobilam piękny telemark, od razu sobie Ciebie przypomniałam...

Jak mówiłyśmy, z dnia na dzień powinno być lepiej. Ściskam Waszą Obolałość!

 

zupa z rzodkiewek, Dobrze, że coś doktory poradziły. Zupko, ale o siebie też zadbałaś, żeby Ci się nie rozkręcało wirusidło?

 

paramparam, Brawo Ty za basen! :great: To teraz tylko dopieszczanie. :smile:

 

Prakseda, Jak dziś głowa?

 

mirunia, To miłego niedzielnego chillowania ! Co pichcisz?

 

Ḍryāgan, nieboszczyk, Hej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ciężko mi.

Wyspać się nie mogę, bo śpię nerwowo, a jak zasnę to mam koszmary- dzisiaj miałam dotyczącej mojego gipsu, co noc śni mnie się ex, cała ta sytuacja. Dlaczego?

Bo przeżywam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Czytam, że były tu dziś osoby które wyściubiły nos z ciepłego domu :D:D Ja do nich nie należę, wszędzie biało i zimno. Nie mam ochoty mieć zaróżowionych policzków ani ochoty marznąć :bezradny:

Ubrałam nawet grube skarpety bo mimo, że w domu ciepło ja trzęsę się jak galareta. Mogłabym teraz mieszkać na południu Europy albo tam gdzie jeszcze cieplej. Skupiłam się dziś na obiedzie i ugotowałam pyszny rosołek a na drugie mięsko z sosikiem :D

Nie wiem co tam porabiacie teraz drodzy spamowicze ale domyślam się, że mirunia kibicuje naszym skoczkom :yeah:

 

Miłego popołudnia wszystkim :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Zrobiłem dzisiaj mix:

 

4 łyżeczki kurkumy, jedna pieprzu, dwie łyżeczki gałki muszkatałowej, 2 łyćzeki imbiru i 2 łyżeczki cynamonu, zalałem to wodą wymieszałem i wypiłem.

 

Bleeeeeeeeeeeee

 

ale teraz za to czuje się dobrze :] a mówiłem, że moje mixy działają :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już po skokach, oderwijcie się wreszcie od tych telewizorów i chodźcie tutaj bo mam propozycje.

Mianowicie ja już się wyspałem to jak tam polewamy jakieś drineczki? :yeah:

Wy tam pijcie te swoje winka, piwka czy co tam lubicie a ja się ubieram i jadę po sok na stacje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj ze mną...

A, lubię z tych obecnych "nie Polaków" - Ammana. Fajny chłopaczek. ;)

Hurra :D Udało się, mamy trzecią pozycję :yeah::yeah::yeah: W grupie siła..daliśmy radę :D

 

Simon to doskonały szwajcarski skoczek. Nazywają go Harrym Potterem ale podobno lepiej lata ;) Ech..pewnie niedługo przejdzie na sportową emeryturę...

Lecem latać razem z chłopakami :papa:

Teraz możemy odlecieć :P:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę sportowcom tych pozytywnych emocji. Widzimy w tv ich radość i nam też się udziela, to niesamowite. Kiedyś byłam lepiej wysportowana i dosięgnęłam zaszczytu pierwszego miejsca może nie tak prestiżowego jak w konkursie międzynarodowym ale bardziej lokalnym. Pamiętam do dziś zawody i całe "szaleństwo" wewnętrzne z wygrywania, bycia pierwszym i niedowierzania, że to przytrafiło się właśnie mnie. Prawdziwe szczęście...nigdy chyba już nie miałam okazji doznać tak głęboko pozytywnych uczuć :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×