Skocz do zawartości
Nerwica.com

INTUICJA.. CZY ISTNIEJE?


Minhoi

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiada mi niesamowite historie.

Kieruje mnie irracjonalnie a potem próbuję sobie wszytko tłumaczyć logicznie.

Czasem ją zagłuszam a potem żałuję.

A czasem kierują się nią po prostu i...

czy ona istnieje, a może to tylko wyobrażnia, która sugeruje bieg wydarzeń??

Intuicja - niezbadany sojusznik, zmysłowy szept, złożeszcze oko...

 

Wierzycie?? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz w życiu miałam proroczy sen.Spełnił się w najdrobniejszych szczegółach.

Wierzę w intuicję.Nie wiem z czego to wynika,może po prostu nasza podświadomość rejestruje różne rzeczy,których normalnie nie zauważamy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie posiadam czegoś takiego jak intuicja(...) Za to,czasem mam sny prorocze.
Ale dałaś popis atrucha... prorocze sny to przecież także prekognicja :D:D:D

 

Ale ściemniasz,reiu ;) Nie mam intuicji i basta. Sny prorocze to inna sprawa. Poczytaj uważnie.. Nie odniosłam się ogólnie do prekognicji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiada mi niesamowite historie.

Kieruje mnie irracjonalnie a potem próbuję sobie wszytko tłumaczyć logicznie.

Czasem ją zagłuszam a potem żałuję.

A czasem kierują się nią po prostu i...

czy ona istnieje, a może to tylko wyobrażnia, która sugeruje bieg wydarzeń??

Intuicja - niezbadany sojusznik, zmysłowy szept, złożeszcze oko...

 

Wierzycie?? :roll:

 

jasne-sama tak mam ;) myslalam kiedys, ze moze to rodzaj prorokowania... prorocy poslugiwali sie wizjami i intuicja...

 

zawsze mam wyrzuty sumienia, jezeli nie poslucham podpowiedzi intuicji... wtedy wszystko obraca sie przeciw mnie... :roll: wiec staram sie nie ryzykowac... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze przeczuwam ,kiedy ma się coś złego stać.Przeważnie mam rację.Nie chodzi o jakieś wielkie tragedie w stylu wypadek samochodowy pod moim domem,śmierć w rodzinie...chodzi o rzeczy ,które dotyczą mnie i moich codziennych spraw.Zawsze przeczuwam,że coś mi nie wyjdzie.Zawsze wiem kiedy będe pytana na ćwiczeniach.

Pytanie brzmi,czy faktycznie jest to jakaś niezależna od człowieka siła (może 6 zmysł),czy po prostu swoim negatywnym myśleniem ściągam "porażkę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie - nie wiemy z czym mamy tak na prawdę do czynienia :!: Biorąc pod uwagę obecny stan wiedzy ludzkiej wszystko jest fizycznie możliwe, intuicja, prekognicja, a nawet telepatia. Przecież od kilku lat znane są np cząteczki które cofają się w czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jest i zgadzam się ze Snaefidur, że pewnie istnieje jakaś rejestracja podświadoma. Sama kieruję się w życiu rozsądkiem plus intuicją. Intuicja bardziej pochodzi od emocji , od odczuwania i trzeba ją popierać rozsądnym wywodem, ale nierzadko sama w sobie podpowiada prawidłowe decyzje. Co do ludzi - tutaj zupełnie działa intuicja. Złym szybko schodzę z drogi, wystarczy jedno spojrzenie ( czuję jakby ich energię), stad mam szczęście, spotykam fajnych i kochanych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja do sytuacji intuicji nie mam.bym powiedziała wręcz odwrotnie .jak mi sie wydaję, że coś nie wyjdzie to z regóły wychodzi i odwrotnie.natomiast mam nosa do ludzi zawsze jak kogoś poznam to mniej wiecej wiem co sie mogę po nim spodziewać.jedyny raz się pomyliłam ,co do mojej macochy. może dlatego że bardzo chciałam żeby mi matkę zastąpiła i nie widziałam co powinnam widzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×