Skocz do zawartości
Nerwica.com

Chłopak młodszy o 6lat czy to źle?


Rekomendowane odpowiedzi

spoko, nie czuję się zaszczuta czy coś, daję sobie radę z typem, za każdym razem mu mówię o zmyślonym facecie i go szlag trafia że czemu z tamtym chcę a z nim nie chcę :)

Podaj mi numer to go tak zjeb....ze popusci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

veganka, mialam takiego starego dziada w pracy. Przylazil i opowiadal sprosne dowcipy o blondynkach a potem glupio sie smial. W koncu wkurzylam sie i powiedzialam mu, ze nie zycze sobie takich dowcipow, bo ja mu nie opowiadam kawalow o starzejacych sie mezczyznach. Wkurzyl sie i bylo po temacie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyluzujcie, on mi w żaden sposób nie zagraża, w sensie jego pozycja w firmie, to tylko głupie żartobliwe podrywanie, on ma problem bo lata jak pies z wywalonym jęzorem a ja to zlewam. kiedyś wyciągnął portfel z firmowymi pieniędzmi tak ze 3tys na oko i się chwalił że z tym chodzi po ulicy :mrgreen: ja tylko patrzę na niego z politowaniem i nie czuję się molestowana, może raczej podrywana. ale jaki człowiek taki podryw :/

teraz już trochę odpuścił bo od paru tygodni konsekwentnie wylewam mu kubeł zimnej wody na głowę. myślę, że on się tym bawi czy próbuje droczyć ze mną. jest w każdym razie nieszkodliwy, tylko bywa żenujący no i traci się wiarę w ludzi jak się słucha takich rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie starsze dziady co to myslą ,ze są super są najgorsze a najgorsze to ,ze zawsze znajdzie sie jakas co poleci na takiego i w sumie to nie mam watpliwosci,ze mowytwy sa inne bo nie sadze zeby w miare łądna, młoda laska czuła cos do takiego starszego ,zenującego podrywacza fe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comatom,

nio można,chociaz w prawdziwą miłosć z pożadaniem fizycznym do faceta starszego 20 lat to ciężko mi uwierzyć hihi

 

-- 17 sty 2014, 02:27 --

 

łatwiej mi uwierzyć,ze starszy facet moze naprawde stracic głowe dla 20 lat młodszej kobiety i moze to jest i szczere ,ale to tez nie jest miłosc ,miłosc to trochę wiecej niz stracenie głowy a ze strony laski wyrachowanie, ale jak taki głowe straci to tez nie widzi wiec sam jest sobie winny i moze miec pretensje tylko do siebie,

jak juz musisz to nie zachowuj sie jak podstarzały podrywacz, bo to załosne jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu byscie sie zdziwili (zaznaczam, ze mowie nie z wlasnych doswiadczen bo mimo iz wolalam starszych mezczyzn - mnie woleli mlodsi albo rowiesnicy ;) ) - mam dwie kolezanki ktore zwiazaly sie z partnerami starszymi kolejno - 16 lat i 21 lat. Byly wowczas okolo trzydziestki obydwie (jedna chyba 29 a druga 30 albo 31).

Z tego co opowiadaly to mlodzieniaszki sie moga schowac ;) Nie tylko w seksie ale podejsciu do zycia.

Ci mezczyzni nie byli bogaci, alimenciarze ze stala praca. Zarobki srednie. Czyli nie kasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aardvark3, coś w tym jest. ja też zawsze wolałam starszych facetów, 10 lat to tak średnio, ale spotykałam się też z prawie rówieśnikiem, myślę, że dużo zależy od człowieka, niektórzy młodzi są dojrzali jak na swój wiek, a niektórzy starzy są zblazowani i nie ma w nich życia. chyba bardziej chodzi o stan umysłu, być dojrzałym, ale też młodym duchem. nie wyobrażam sobie być ze starym dziadem, który już wszystko widział i nic go nie interesuje.

poza tym, życie bywa przewrotne, podobają Ci się wysocy bruneci a pokochasz niskiego blondyna i można się z tego tylko śmiać. wiek i wygląd to nie wszystko. jak się trafi diament to trzeba szlifować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest względne więc te wywody nie mają większego sensu :smile::D

kiedys powiedziałam takiemu jednemu po 50 -tce nie chodziło o mnie tylko sie zalił na młodą laske a ty myslisz ,że jesteś jakis Gustaw Holoubek czy Jan Englert, jak to powiedziała żona Englerta dzieki niemu moge przebywać w elicie intelektualnej Polski, nie zawsze chodzi o kase drogie panie,ale zawsze młodsza laska jak leci na starszego faceta to nie jest to miłosc, tylko ciezko sie pogodzic jak ktos mowi prawde, po prostu patrzą na korzysci jakie moga wyciagnąć z duzo strszego faceta, są to rózne korzysci róznego typu,ale tak to juz jest, choćby nie wiem jak to tłumaczyć, prawda moze boleć a korzyscia nie koniecznie jest kasa tylko traktowanie,zachowanie sie klasą i one to zobaczyły w tych starszych facetach,ale jak ktos mi tu mowi o super miłosci tych pań to mi kaktus wyrosnie predzej na ręce, tyle lat róznicy to stary dziadek , jak ktos ma 30 lat a facet 50 to ten facet jest stary po prostu, nawet jak zadbany to dobry dla 40 ,ale tych drugich 10 lat nie da sie oszukac , romnas krótkotrwały z takim starszym panem wchodzi w grę ,ale nic wiecej a jak wiecej to kalkulacja juz jest, jak ja bym miała miec teraz faceta pod 60-tke to no sorki, to dziadek

no i nie mylic mi tu miłosci z zakochanie a zdrowy zwiazek to do 6 lat młodszy do 10 starszy a później to juz w relacji róznie jest z intenscjami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I statystycznie mi wychodzi ze teraz spotykam sie z najstarszym bo 8 lat roznicy ale lepiej mi sie trafic pod tym wzgledem nie moglo. Na swoj wiek nie wyglada zreszta. Glupio by mi zreszta bylo w wieku, kiedy najlepsze lata pod katem wygladu mam juz za soba - z jakims mlodszym sie prowadzac ;) jakby mame na spacer wzial. Idz z takim do wyra po ciemku bo obciach i krepacja ;):roll: . Merci beaucoup. :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0Rh+,

ty wiesz mało, żadna moja kolezanka nie jest z facetem starszym o 20 lat, za to mojego kolege dziewczyna rzuciła dwa lata po slubie dla faceta, który miał leksusa i wielka miłosc okazało sie ze facet ma firme z długami, wyladowali na pokoju z kuchnią i wielka miłosc sie posypła szybko,zaczeły sie kłotnie, jej wytykanie,ze jest beznadziejny ,ze wpadł w takie długi itp., ona rzekomo zakochana była bardzo tylko to bardzo sie okazało mniej bardzo jak zaczęły być problemy, facet był wielce zakochany też,przyjeżdzał i woził ja na motorze,który top motor tez poszedł papatki, 20 kilka lat od niej starszy, gdyby mu sie nie posypałą firma to zyłby w przekonaniu ,ze ona go kocha i jest tak super, a ona nie miałą ochoty zapierdzielać z nim na jego długi tylko sie wymiksowała z tego zwiazku szybciorem, facet fakt burakiem nie był, podekrzewam ,ze gdyby był w jej wieku to była by z nim , pomyślałą by ze facet fajny , spoko, oczytany ona kocha zostaje, ale ze był tyle starszy zaczęłą sie znowu rozgladać za kolesiem mniej wiecej w swoim wieku, JA TAKICH PRZYKĄŁDÓW WIELKIEJ TZW. MIŁOSCI ZNAM NA PECZKI, i mi nie pierdziel o miłosci bo miłosc to odpowiedzialnosc za druga osobę, akceptacja jej wad ,kompromisy, dawanie siebie i branie od kogos emocji, wspieranie się, wspolne patrzenie na swiat, emocje zainteresowania,ale wiek niestety tez jest ważny po przekroczeniu pewnej granicy moze być przyjaźń a pójscie do łożka z dziadkiem nie jest normalne, bo musi ciągnąć, miłosc to przyjaźn plu seks a seks niestety jest zależny od wieku i idźie w wiekiem w parze bardzo,każda normalan kobieta nie pójdize do łzoka ze starym i niestety to jest normalne a zeby sie przełamać cóz za wszystkie wybory sie pąłci emocjami tez, jak stary facet chce dymać młoa dupe to musi sie niestety liczyc z pewnymi konsekwencjami, Englert jest na tyle inteligentny,ze zdaje sobie sprawe,ze wie ze jakby był kimś innym to nie miałby 25 lat młodszej zony a czy ona z nim nieszczesliwa, pewnie szczesliwa daje jej pewne rzeczy, których nie dałby jej ktos inny i sobie tez zdaje ona z tego sprawe wiec zdecydowała sie , niestety o zyciu i miłosci to ja wiem wiecej niz wszyscy, którzy wierza w cuda miłosci

wiesz Czesław Miłosz miał 30 lat młodsza zone ,ale to był czesław miłosz, i tez tam była kalkulacja on był juz starszy facet jak ja poznał ona młodalaska, która przyszła z nim zrobic wywiad po tym jak dostał nobla, na pewno było tam kupe szcunku ,zycia na poziomie wysokim emocjonalnym i intelektualnym, pewnie cos sie zadziało po pewnym czasie,ale czy ona by z nim była jakby nie był Czesłąwem Miłoszem z noblem? o innych jego przymiotach nie bede sie wypowiadac bo na pewno miał ich duzo, ale to juz inna sprawa

 

-- 17 sty 2014, 16:18 --

 

aardvark3,

ale 8 lat to w sam raz zeby byał miłosc i zeby było naprawde fajnie z pociagiem fizycznym i ogladem swiata gdzie róznica wieku tez daje o sobie znać,inaczej sie patrzy na swiat jak sie ma koło 40 inaczej jak sie ma 25 , jednak inne potrzeby, inne oczekiwania, 8 jest w porzadku jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×