Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakbyście mieli możliwość zmiany na świecie jednej rzeczy


Gość TEUFEL

Rekomendowane odpowiedzi

Co by to było??

 

 

Dzisiaj idąc ulicą, widziałem nieszczęśliwą kulejącą dziewczynę i faceta, wraka psychicznego jadącego na wózku.

I wiecie co? Gdybym miał możliwość zmienić jedną rzecz na tym świecie, to było by to to, żeby każdy kochał i był kochany, BO KAŻDY ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ. KAŻDY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zmienia klimat na ciepły. Wszędzie byłoby ciepło, ale padałby śnieg. Ciepły śnieg. No może w Skandynawii nie wprowadzałabym zmian, niech marzną blondyny jedne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał możliwość zmienić jedną rzecz na tym świecie, to było by to to, żeby każdy kochał i był kochany, BO KAŻDY ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ. KAŻDY.

 

:great:

 

Chciałabym, żeby małe dzieci mające przed sobą całe życie, poważnie nie chorowały. To strasznie niesprawiedliwe, że niektóre dzieci znają praktycznie od urodzenia tylko szpitalne mury... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie chciałbym wiele likwidować, mam przeczucie, że wszystko ma jakiś sens, nie jestem aż tak inteligentny żeby konkurować z rzeczywistością.

 

Ale chciałbym przynajmniej, żeby ludzkie cierpienie nie szło na marne. Jeśli ludzie mają być nieszczęśliwi, to niech przynajmniej to ma jakiś wyższy cel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał możliwość zmienić jedną rzecz na tym świecie, to było by to to, żeby każdy kochał i był kochany, BO KAŻDY ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ. KAŻDY.

 

Ja sobie radzę bez ;) Sprawiłabym, żeby nikt nigdy nie chciał zranić drugiej osoby. Ale to taka luźna myśl w luźnym temacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście mieli możliwość zmiany na świecie jednej rzeczy

 

Poprosiłbym o złotą rybkę spełniającą trzy życzenia- dwa wykorzystał do zmiany świata, a przy trzecim życzeniu zażyczył sobie złotą rybkę spełniającą trzy życzenia- dwa bym wykorzystał do zmiany świata, a przy trzecim życzeniu zażyczył sobie złotą rybkę spełniającą trzy życzenia- dwa bym wykorzystał do zmiany świata, a przy trzecim (...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wiecie co? Gdybym miał możliwość zmienić jedną rzecz na tym świecie, to było by to to, żeby każdy kochał i był kochany, BO KAŻDY ZASŁUGUJE NA MIŁOŚĆ. KAŻDY.

Mozna zacząc od tego, zeby siebie samego kochać i lubić ;)

 

Ja bym zlikwidowała wszystkie choroby na świecie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla siebie- cofnąłbym czas o 5 lat, więc i dla świata też, bo co innego miałbym dla niego zrobić, i tak by się dostosował po jakimś czasie, no może mógłbym Arabów wymazac...oh i am so evil!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×