Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak rozpoznac, ze kobieta jest Tobą zainteresowana :D


Rekomendowane odpowiedzi

gdy kobieta siedzi, jej nogi skierowane są w twoim kierunku, tak, że gdyby przypiąć do jej kolan strzałkę, to wskazywała by ciebie
Przypomniało mi się, gdzieś wyczytałam (poradniki, cospomolitan lub bravo girl - nie pamiętam) że osoby zainteresowane sobą zazwyczaj w towarzystwie stają naprzeciw siebie, albo przynajmniej tak, żeby klatka piersiowa była ustawiona w kierunku "obiektu"

 

-- 08 gru 2013, 20:39 --

 

W moim przypadku chyba trudno byłoby rozpoznać, że jestem zainteresowana. Bawienie się włosami, poprawianie bluzki, silenie się na żarty to fałszywe tropy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawienie się włosami, poprawianie bluzki, silenie się na żarty to fałszywe tropy.

Tzn. robisz to na co dzień bez podtekstu podrywu, czy w ogóle tego nie robisz? :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, robię, choć wolałabym być oazą spokoju o kamiennej twarzy. Bawię się włosami w celu: ukrycia (hue hue) zdenerwowania i zajęcia czymś rąk lub żeby sprawdzić, czy kobiety w zasięgu mojego wzroku zaczną poprawiać włosy widząc, że ja to robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lub żeby sprawdzić, czy kobiety w zasięgu mojego wzroku zaczną poprawiać włosy widząc, że ja to robię.

:shock:

to zaraźliwe, jak ziewanie? :pirate: czemu to może służyć? nie zauważyłem tego, ale akurat gesty damsko-damskie, to dla mnie czysta ezoteryka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NieznanySprawca, eksperyment taki. Bywa zaraźliwe, choć może to przypadek, że parę osób niemal jednocześnie podnosi dłoń i dotyka włosów. Nie wiem czemu to służy, ale jest zabawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat rzeka , mniej więcej wygląda to tak (przynajmniej u mnie )

- ciągle się uśmiecham do nowej zdobyczy

- utrzymuje kontakt wzrokowy

- interesuje się rozmówcą

-pytam o różne zainteresowania

- bawię się włosami

- przytulam się

- całuje

- spędzam dużo czasu z danym osobnikiem

- Jeżeli coś zaskoczy to jestem wniebowzięta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówię, że mi się podoba.

Obecnemu dość dostanie zakomunikowałam, że miałabym ochotę obedrzeć go z odzienia (na co i tak trzeba było poczekać zanim się wsio wyklarowało) bo zabawa w podchody nie jest dla mnie.

Nie wiem do końca jak to jest z tymi podrywami, okazywaniem zainteresowania, bawieniem się włosami (np. ja to robię jak jestem śpiąca, nie jak chcę kogoś poderwać). Nie łapię tego, tylko komunikacja werbalna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoznac, ze kobieta jest Tobą zainteresowana :D

U mnie z rozpoznawaniem "sygnałów" ciężko jest. Jak mnie łapie za krocze to zaczynam coś podejrzewać :P

 

-- 10 gru 2013, 12:32 --

 

Po 3 unika z tobą kontaktu wzrokowego bys czasem nie rozwikłał jej "myśli" lub czasem odwrotnie nie moze powstrzymac wzroku by sie na ciebie nie gapic, Złoty sposób jak odchodzisz i ona sie odwraca by cie jeszcze raz zobaczyc "to wiedz że coś sie dzieje" :)

Czyli albo się na ciebie gapi albo się na ciebie nie gapi :D dobre, przydatne ;)

 

-- 10 gru 2013, 12:32 --

 

Po 4 jesli jest w miare odwazna szuka dotyku, granica prywatnosci 40 cm jest czesto naruszana
To chyba tylko u murzyna.

 

-- 10 gru 2013, 12:34 --

 

W gimbazie podobałem się ponoć jednej dziewczynie z klasy przez 3 lata, dowiedziałem się o tym już po skończeniu gim od jej przyjaciółki. Nie zauważyłem nic. Inna sprawa, że była b. skryta, nieśmiała, nie dążyła bezpośrednio do nawiązania kontaktu.

e tam to chyba normalne, mi się w liceum podobało wiele dziewczyn i się z tym nie zdradziłem nigdy.

 

-- 10 gru 2013, 12:38 --

 

- całuje

hę? jak już całujesz to chyba oczywiste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu maciek, i co seks był?

Nie nie było. Olałem ją całkowicie może z tego względu ze sie w niej zabujałem wtedy....dawno to było :)

[videoyoutube=gb9WLZ_vr2s][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×