Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Bez kasy to też kłopot. No zapadał cisza. W sumie jestem na forym chyba od 20, a mam wrażenie ze sie nienasiedzalem. Ale wczoraj w nocy siedzalem do pozna na nocnych darkach. Problem polega na tym ze tam ostatnio tez malo sie dzieke. A za jakies pol godziny bede lecial na parking, pogadac z Grzegorzem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, my będziemy się rozpylać :D Żadnych trumien nie będzie ;)

 

-- 19 sty 2014, 23:02 --

 

wieslawpas, a ja zacząłem swoją pasję spełniać, którą kiedyś zaniedbałem strasznie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

neon, Z Edkiem byla wczoraj przesympatyczna rozmowa. Przegadałem z nim 2,5 godziny. Z Edkiem fajnie sie rozmawia bo on poswiace mi i naszej rozmowie cala swoja uwage, nawet jak rozmawiamy o pierdołach. A Grzegorz to odlada telewizje czesto. Mimo to i tak warto sie spotkac i przez chwile pogadac. Niesety prze objawy pole manewru nie jest takie jakby sie chcialo, aby zycie bylo ciekawsze.

 

-- 20 sty 2014, 00:07 --

 

Marcosm, A co to za pasja???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ostatniej woli poprosze o kremacje.

Ja w ostatniej woli poproszę o spalenie moich złok i o to, żeby moje prochy wsypali do Wisły... całe życie lubiłem chlać, więc i po śmierci sobie "popłynę"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani :****images?q=tbn:ANd9GcT_PAO2d64OFb0Qnzb_KOGXNtNIuA0bH-_rvbJoAu_eFmk0mzN4Yg

Ja wstalam z migrena ale nie dziwne bo 1 dzien @ :comone::comone:

Wzielam tabletki i staram sie troche ogarnac. Na dworze leje i wieje i leje i wieje...I do tego minus 2 wiec deszcz przymarza i jest slizgawica.Az sie boje wyjsc zeby nie gruchnac gdzies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×