Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zjednoczone Stany Lękowe


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze czemu to jest tak ze jak nie ma sie do kogo odezwać to nie ma, a sa takie dni, jak dziś ze gęba sie nie zamyka. Chyba czuje jak mnie boli żuchwa...

Pojechałem do tego kolegi o którym pisałem wcześniej. Najbardziej obawiałem sie tej jego relacji z wycieczki do Las Vegas. No tutaj gościu mnie nie oszczedzil, filmyzdjecia opowiesci wszytko, najbardziej utkiwky mi w pamieci te filmy z Hollywood ze sceneriami z filmów i zdjecia z kanionu Colorado. Mysalem ze jakos mocno mnie

to poruszy bo wiadomo jak jest z wyjazdami wsrod nerwicowców, ale okazało sie po po jakims czasie zapomniałem o sprawie. Pozniej zawiozłem go na stacje gdzie kupil sobie hotdogi i odwizlem go spowrotem do hotelu. Na stacji zartowałem, śmialem sie jak jechałem autem z Maćkiem poczułem sie jak kiedyś jak zdrowy człowiek. Pozniej pojechałem na parking i pogadałem Grzegorzem. Fajnie sie dzis gadało... poźniej powrot i tak zlecial dzień.

 

Jak Wam zleciał wieczorek?

 

-- 27 lis 2013, 03:25 --

 

nerwa, Wypiłem mleko jak zwykle, ale na tym nowym wątku poczułem wstyd i napisałem ze wypiłem, ale było tradycyjne mleko i chałwa.

 

-- 27 lis 2013, 03:32 --

 

no przezywa dzieli się odczuciami swoimi , w końcu to taki dział :)

 

No dziale sie bo kto lepiej zrozumie, to wszytko minelo bo to zawsze mija przecież to naturalne emocje.

Wlasnie one pokazują gdzie iść. Przezylem też i korzystne emocje dzisiaj było trochę radości też.

Najwięcej to właśnie z tym kolegą Macikem.

 

-- 27 lis 2013, 03:41 --

 

nerwosol-men, Oni o tym mowia ale na samym początku, pozniej nie mowia o problemach bo sa konkretne zajecia na jakis temat. Ale byłem dopiero na dwóch sesjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enii, ja dokładnie tak samo! o 17 miałam taki kryzys ze nie mogłam nic zrobic, musiałam sie polozyc. Co prawda nie zasnełam ale polezałam do 19,wstałam i o 21 znowu kryzys.

 

Ale sie rozpisaliście...nie nadazam czytac.

Ja mam mega kryzys...znowu mam ataki paniki, robi mi sie słabo...Brak mi juz sił. Biore leki od ponad tygodnia pełną dawkę a znowu jest zle...najgorsze ze wszyscy wymagaja ode mnie ze juz powinnam czuc sie wysmienicie i jak mowie ze czuje sie zle to twierdza ze juz nie mam prawa! :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w domu cały czas mówię, ze dopiero po miesiącu tabletka zaczyna działać :mrgreen: No a leczenie trwa kilka miesięcy więc mam na razie spokój.

 

patibell, ja po piatkowej wizycie u psychiatry na drugi dzień dostałam tych kłuc i mrowień i trzymały mnie tak dobre 4 dni. A dzis powtórka, ale słabsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, u mnie wyczytali w ulotce ze efekty sa po 2 tygodniach i koniec :( A ja tez wpedzam sie w poczucie winy ze nie czuje sie lepiej, ze to moja wina, ze użalam sie nad soba. Mojej mamie najbardziej zalezy zebym wyszła juz do pracy, zebym nie siedziałam w domu bo nic dobrego z tego nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba bede musiala zmienic lek, bo za chiny nie dojde do trzech tabletek :

 

-- 27 lis 2013, 10:27 --

 

Megi_, wyjdziesz do pracy jak bedziesz gotowa a nie na sile jak sie zle czujesz, praca jest dobra jesli oczywiscie ja lubisz bo jesli jest tam tak jak w mojej czy w pracy Enii to do zdrowia w takiej nie dojdziesz na pewno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, własnie! u mnie w pracy jest ok, ale to w pracy zaczeły sie ataki paniki :bezradny: takze idac tam jestem w ciaglym napieciu ze cos sie stanie ze mna...

Nie wiem co mam robic... musze wrocic juz do pracy bo ja strace i to bedzie jeszcze wiekszy stres. A powrót mnie przeraza...

Ja ponad 3 lata bylam w domu z dzieckiem i powiem szczerze ze wole byc w domu, taka prawda. Czuje sie bezpiecznie, ze mam kontrole nad wszystkim... Ale przeciz ludzie musza pracowac i moze wlasnie powinnam stawic temu czoło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×