Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co sądzicie o eurosocjaliźmie


adrianoos966

Rekomendowane odpowiedzi

Tusk to socjalista ? Socjalista i wróg wolnego rynku to pan Duda i prezes Kaczyński.

 

Jeśli popierasz PO to zapraszam do spokojnej dyskusji na argumenty, zawsze ciekawiło mnie ich myślenie. Wracając do cytatu pisałem już że cały syf w sejmie to praktycznie "socjaliści". Od PIS przez ... po koronę feudalizmu PO... w d... mam wszystkich preferencje polityczne trzeba ich "wysprzątać" z elit

Już mi się nie podoba tak bardzo PO.

 

-- 06 lis 2013, 15:48 --

 

PIS też nie,ale nie podoba mi się dzielenie Polaków na tych Prawdziwych za Kaczyńskim i tych Zdrajców za Tuska.

 

Kaczysta dzieli, donald nie musi bo ma legiony ludzi od dzielenia i mącenia. Wypełnia rolę "spokojnego premierzyny" który wszystko ma w d... czyli to na jeden sejmowy syf wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypełnia rolę "spokojnego premierzyny" który wszystko ma w d... czyli to na jeden sejmowy syf wychodzi

To chyba dobrze jak dla sympatyka Korwina on przecież chcę aby rządziła niewidzialna ręka rynku a mini rząd ma się zajmować głównie służbami siłowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, niewidzialna ręka rynku jest spoko, bo przynajmniej nie wyciąga mi pieniędzy z portfela ;)

Też kiedyś byłem Korwinistom, nadal czasami myślę że to dobra opcja przynajmniej w części, ale najbardziej marzy mi się powrót komuny najlepiej do czasów Gierka, to coś w sam raz na moją psychikę bo żadne wolności obywatelskie są mi nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, niewidzialna ręka rynku jest spoko, bo przynajmniej nie wyciąga mi pieniędzy z portfela ;)

 

I o to mi chodziło. Nie dają socjalu bo nie trzeba, gospodarka powinna być mieszana i ludzi żeby państwowe firmy były konkurencyjne a nie siedzą i biorą 100tyś miesięcznie!. A reszta to wolny rynek najlepiej narodowy.

Taki jest mój plan szybkiego bogacenia się POLAKÓW i POLSKI a obecnie to jest stagnacja!

Powstaje to na co socjal pozwala! to co jest nie wygodne niszczy się. Idealny ustruj dla agentów i wrogów POLSKI

 

Moim marzeniem jest wzrost POLSKI niczym Korei Płd. lub Japoni w XXw. ALE tu trzeba NARODOWEGO LIBERALIZMU, poczytajcie jak rozwijały się te kraje po wojnie. CAŁKOWICIE SKUPILI SIĘ NA WŁASNY KAPITALE, NIE WJECHAŁ SZWAB, JANKES LUB "FRANKENSZTAJN" I BUDOWAŁ MONTOWNIE.

A cała polityka społeczna powinna być uwolniona z pod władzy narodowców i dalej globalizowana

według tendencji. To mnie różni od właściwych narodowców. WOLNOŚĆ, NACJONALIZM, MIŁOŚĆ :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Polska za komuny raczej się dobrze nie rozwinęła czego skutki widzimy dzisiaj :(

Ale przynajmniej jednemu, dwóm pokoleniom się lepiej żyło niż w dzisiejszych czasach. A Korwin to chciałby aby Polska poszła po 89 roku drogą chińską zamordyzm polityczny w połączeniu ze skrajnym kapitalizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Polska za komuny raczej się dobrze nie rozwinęła czego skutki widzimy dzisiaj :(

 

Było to socjal więc był nie wypłacalny, ale że cudowali mniej więc dłużej pożył. "Łuni" od czasów zaczęcia "cudowania" mineło mało czasu a już się rozpada (wszystko jedzie na nieskończonych kredytach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Polska za komuny raczej się dobrze nie rozwinęła czego skutki widzimy dzisiaj :(

Ale przynajmniej jednemu, dwóm pokoleniom się lepiej żyło niż w dzisiejszych czasach. A Korwin to chciałby aby Polska poszła po 89 roku drogą chińską zamordyzm polityczny w połączeniu ze skrajnym kapitalizmem.

 

Dlaczego zamordyzm. O ile wiem on daje totalny wybór, ostatnio mówił że powinien być wybór czy ubierzesz kask na motorze. Tym samy chce ubić idiotów.

 

-- 06 lis 2013, 23:20 --

 

Niesocjalna Polska po 1989 roku zadłużyła się dużo bardziej niż socjalny PRL.

 

Oczywiście że to wiem, długi PRL to chyba tylko Gierka który coś robił. A IIIRP postkomunistyczna tylko wmawia że jest wolność i wolny rynek, a komuchy dalej robią co chcą. W którymś poście napisałem że mamy większy socjalizm jak za PRL, czy w PRL mierzono nachylenie warzyw, czy kazano mówić co się robi jak niewolnik :uklon: ?? (nie znam się dobrze więc mogę się mylić :blabla: )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Polska za komuny raczej się dobrze nie rozwinęła czego skutki widzimy dzisiaj :(

Ale przynajmniej jednemu, dwóm pokoleniom się lepiej żyło niż w dzisiejszych czasach. A Korwin to chciałby aby Polska poszła po 89 roku drogą chińską zamordyzm polityczny w połączeniu ze skrajnym kapitalizmem.

 

Dlaczego zamordyzm. O ile wiem on daje totalny wybór, ostatnio mówił że powinien być wybór czy ubierzesz kask na motorze. Tym samy chce ubić idiotów.

Chodzi mi o brak demokracji, wolnych wyborów, b. surowe karanie przestępców i przeciwników, rządy twardej ręki choć ograniczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze wiem to on chce monarchi??

Przestępców należy karać, czy to takie dziwne, raczej za jazdę po pijaku do paki nie pójdziesz bo wyznaję zasadę prostego przejrzysztego prawa. A mordercy i szumowiny to ...

Jest to całkowita alternatywa od obecnego syfu więc wybrałbym go, przecież Stalin z niego nie urośnie. (chyba)

W PRL też nie było wyborów i też karano ostro a teraz ludzie płączą za tamtymi latami

Zresztą masz demokrację, ludzie wybierają złodzieji albo nic nie robią choć jak najbardziej mogą

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zaprzeczam, przynajmniej będzie większa szansa na znalezienie pracy, założenie własnej firmy. Normalne życie finansowe. Powstaną firmy w których będą pracować ludzie, może i za 1000zł ale będą, za jakiś czas pracodawcy nie będą mogli pomiatać tak pracownikami bo będzie mniejsze bezrobocie i każdy będzie mógł sprubować sił np. z własną firmą. Nawet jeśli będą zarobki 1000zł to i tak będzie więcej pracy więc będzie zbytu. Nie muszę chyba mówić jak działa rynek.

 

-- 06 lis 2013, 23:36 --

 

6b3ff3123e4de9430d360ab9e83562f1_original.jpg?1372107670

 

No dobra, fajny kwejk ale dlaczego zmasakrowaną???

Czy kraje z wolnym rynkiem od tak sobie upadają???

Patrzyłem teraz na bilans handlowy, i Polska gdzie???

w czarnej d...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adrianoos966,

No dobra, fajny kwejk ale dlaczego zmasakrowaną???

Czy kraje z wolnym rynkiem od tak sobie upadają???

Bo ja jakoś nie słyszałem nigdy aby państwo z czystym wolnym rynkiem upadło, to jest nawet nie możliwe.

Nie zrozumiałeś. Na Youtube jest masa filmików typu "Korwin masakruje lewaka" i do tego się odnosi ten żart. To już jest ogólnie przyjęte, że "Korwin Krul" masakruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba chodzi o to, że Korwin mocno masakruje, a gdy ma dobry humor to tylko masakruje lewaka.

 

[videoyoutube=fMW55a_nlE4][/videoyoutube]

 

Film niszczy!

Mnie też niekiedy zajebiście śmieszy tym tępieniem lewaków.

Ostatnio przeczytałem komentarz na youtube

"Korwin jak zwykle masakruje lewaków 24h na dobę" haha

śmieszny gość tak się uwziął ale ma rację.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się najbardziej marzy powrót do komuny praca dla każdego po maksimum 8 godzin i zwykle niezbyt ciężka, szkoda że urodziłem się 30-40 lat za późno. A Eurosocjalizm to był dobry do 2004 roku gdy włączono Polskę do UE i Polacy totalnie schrzanili tamte rynki pracy zarówno o zarobki jak i tempo pracy które wzrosło w fabrykach 3 krotnie.

A mi się marzy sanacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się ośmieszę ale jestem anonimowy więc napiszę jaki WYMARZYŁEM sobie chyba nowy ustrój państwa.

 

1. Narodowy kapitalizm (Polska gospodarka państwowa, mieszana znacząca możliwie konkurencyjna, strategiczna. Stoi na 1 miejscu.

Prawo chroni i nagradza jak najprostszym prawem POLSKICH przedsiębiorców, nie pozwala na niekontrolowany rozwój kapitału obcego. Wyłącznie w strefach ekonomicznych które byłyby liczne)

2. Kapitał narodowy niczym wielka korporacja współgra z finansami narodowymi, przynosi względne dochody, walczy z bezrobociem, z ewentualną recesją w POLSCE. Wszystko kosztem własnych zysków(byłaby krową dojną narodu :mrgreen: ), wypłacanie państwu swojego kapitału kończy się z pozycją równą 15-10% zysków, nie może zadłużać się. Zarobki wynosiłyby ok. 2,5-3/4 rynkowej, firmy dłużej nie przynoszące dochodów zostałyby likwidowane. Większość państwowych firm działałaby na zasadzie franczyzny w tym że wszystko miałby gotowe a rządziłby jak swoim (szczególna niekompetencja byłaby surowo karana) . Obowiązkowo POLAK, dostawałby ok. 15-20% zysków małej firmy oraz do 10 % dużej.

(PRAWIE) Każdy więzień miałby prawo do zarabiania w wysokości 1/2 zarobków rynkowych. Pracowałby w państwowych inwestycjach (jako czasowy najemnik fizyczny prywatnej firmy lub państwowej, utrzymywałby siebie oraz obsługę więzienia. Obowiązywałaby kara śmierci dla wybitnie "zasłużonych" zwłaszcza polityków!

3. Uwolnienie życia społecznego (referenda internetowe dot. lokalnych lub ogólnokrajowych spraw życia ludzi (odpady, woda, energetyka, infrastruktura, podatki) oraz ma wpływ na blokowanie, lub zaproponowanie ustawy rządowej. Obowiązuje minimalne prawo państwowe dot. życia społecznego)

4. Prawo decydowania niewielkiego rządu bez immunitetów z wynagrodzeniem równym 2x średnim zarobkom w kraju. Ma prawo do modyfikowania każdej sprawy i ustawy, funkcja reprezentatywna oraz TYLKO propagowanie kultury narodowej, alternatywa do kultury konsumpcyjnej, laickiej, rynku kapitalistycznego

5. Ewentualna narodowa funkcja kościoła, wiara zwykle prywatna.

 

Taki prowizoryczny zarys, jest jeszcze mnóstwo spraw, nie wiadomo jak TO funkcjonowałoby ale tak sobie napisałem bo mi się nudzi.

 

-- 07 lis 2013, 16:57 --

 

Dopiszę że z rządem pracowaliby najlepsi najemni nawet zagraniczni jak najlepsi ekonomiści.

 

-- 07 lis 2013, 16:58 --

 

żal, powtórzyłem się

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×