Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakiej przeglądarki używacie ?


khaleesi

Rekomendowane odpowiedzi

Firefoks. Od lat. Przetestowałem już wszystkie oprócz tych niszowych. Dlaczego akurat ta? Dodatki, dodatki i jeszcze raz dodatki, plus skrypty. Dzięki nim można stworzyć dokładnie taką przeglądarkę jaką się chce - konfigurowalność totalna. Najlepszy wybór moim zdaniem dla wymagających internatów. Chrome, Opera, Explorer są daleko w tyle pod tym względem. Niestety 6 tygodniowy cykl wydawniczy (naśladownictwo pieprzone) chrzani współpracę z wieloma dodatkami, dlatego siedzę stale na wersji 16.02 a nie na 24. Z tym zrobili lipę straszną :? .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox a miałam wszystkie możliwe. Najgorsza to chyba Opera :?

No wlasnie mnie Mozilla zawiodla (jakies zamulanie, zwiechy - a najgorsze to bylo to jak mi sie zwieszala, gdy cos ogladalem :? ). Teraz uzywam Opery i musze powiedziec, ze jest lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Firefox, ale jak zobaczyłam u kogoś Google Chrome'a to mi się spodobała, wtedy była sporo do przodu :mrgreen: Po jakimś czasie zaczęła się zawieszać, więc zainstalowałam Operę. Trochę mi brakuje Chroma jednak, może spróbuję zmienić, albo znowu na FF (pewnie trochę się zmieniła w ciągu 2 lat) :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na desktopie do niedawna to była "stara, sprawdzona opera", ale w nowej wersji gdy nieudolnie przeskoczyli na silnik chrome'a i przepisali praktycznie całość od zera- wydarzyła się tragedia i moja ukochana, niszowa przeglądarka stała się zabugowanym szajsem. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na desktopie do niedawna to była "stara, sprawdzona opera", ale w nowej wersji gdy nieudolnie przeskoczyli na silnik chrome'a i przepisali praktycznie całość od zera- wydarzyła się tragedia i moja ukochana, niszowa przeglądarka stała się zabugowanym szajsem. :why:

Łączę się w bólu. :why: Jak mogli... Tej nowej nawet nie odpaliłem, to już nie jest Opera.

Używam jeszcze starej dopóki będzie się dało, czasem pomagam sobie FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google Chrome 30

 

A dlaczego ? Szybka (a przynajmniej kiedyś wybijała się na tle konkurencji), ładny interfejs i zgranie z usługami Google. Poza tym przyzwyczajenie robi swoje, miałbym problem z przesiadką na inną, bo nie wiedziałbym co i gdzie tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×