Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Alf

Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Przemek.Mam 28 lat i mieszkam w Warszawie a moją przygodę z nerwicą rozpocząłem jakieś siedem lat temu,gdy po wielu nieudanych próbach pozbycia sie trądziku postanowiłem zastosować lek o nazwie Aknenormin,który oczywiście pomógł a moja mordeczka nareszcie wyglądała fantastycznie a ja byłem z tego powodu bardzo zadowolony,jednak mój organizm nie dał sobie rady w zwalczaniu szeregu skutków ubocznych jakie ten lek oferował w swoim pełnym pakiecie w skutek czego otrzymałem to co i tak zapewne by mnie czekało w przyszłości,czyli po prostu nerwice wraz z szeregiem jej symptomów takich jak drżenie mięśni na całym ciele w trakcie wykonywania ruchów,stany lekowe no i oczywiście z czasem dochodziły kolejne jak kolorowe swędzące plamy na ciele skacząca powieka i tp.Leki które przepisali mi lekarze zabierałym mi poczucie humoru i dynamiczny umysł czyniąc mnie w ten sposób kimś kim nie chciałem być,przy czym nie rozwiązywały problemu a jedynie hamowały pewne symptomy powodując występowanie innych,wiec postanowiłem zrezygnować z nich i na własną rękę odszukać powody moich dolegliwości.Odizolowałem się od życia(ludzi) i wielu jego przyjemności i tak przez lata czytałem ćwiczyłem i wypracowywałem kolejne sposoby by odzyskać zdrowie i radość z życia.W samotności z

żalem,smutkiem oraz nienawiścią do losu,siebie i tych którzy wyrządzili mi krzywdy,trwałem i zarazem szukałem drogi wyjścia ze swojego piekła i tak oto po upływie paru lat już jako nieco inna osoba,bogatsza i wrażliwsza mogę otworzyć sie na ludzi i świat.Mój obecny stan uważam za znacznie lepszy pod każdym względem.symptomy takie jak wysypki i swędzące plamy znikneły zupełnie a reszta jak uczucie strachu poczucie winy czy depresyjne stany są na poziomie na którym mogę cieszyć się otaczajacym mnie światem wiec jest naprawde ok.Wiem jak różni jesteśmy i czytałem trochę waszych postów i szczerze muszę przyznać że to czego doświadczyłem ja jest niczym wobec piekła doswiadczanego przez niektórych tu obecnych jednak uważam że zawsze znajdzie sie jakiś wspólny mianownik dla nas wszystkich.chce powiedzieć przez to że to co pomogło mi być może pomoże również i komuś innemu przy czym dołożę wszelkich starań by nie zaszkodzić nikomu.

Już przestaje pisać tylko jeszcze jedno...

Jestem sam i szukam kogoś do przytulania,wiec wykorzystam to forum by odszukać dziewczynę z którą będę mógł dzielić miłość na dwoje i być naprawdę blisko:}Myśle ze to miejsce może okazać się ku temu idealne a ja pragnę mieć kogos podobnego do siebie,kogoś kto nie koniecznie postrzega chorobę jako coś złego a nawet w chwilach wytchnienia rozumie iż jest to najlepsza sposobność by stać się bardziej ludzką istotą,oczyścić się i uczyć prawdziwej miłości,akceptacji i zrozumienia od niezwykle surowej ale przynoszącej w zamian ogromne bogactwo nauczycielki jaką jest choroba.

 

Gorąco pozdrawiam was wszystkich i witam serdecznie. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ciebie serdecznie . Niestety jeśli chodzi o chorobę to ciebie rozumiem już tyle widziałam tyle osób poznałam z różnymi problemami od trądziku to na prawdę skrajnych przypadkach. Jeśli chodzi o problemy na trądzik jak z każdymi lekami coś za coś ale dobrze że w miarę pozbyłeś się skutków ubocznych i dałeś sobie jakaś rade psychicznie teraz świat jest tak skonstruowany że wygląd jest najważniejszy . A z tego powodu na prawdę można się zdołować , a ludzie patrzą . Jak ja tego nie na widzę u ludzi . A jeśli chodzi o dziewuszkę ja uważam że i tak w życiu wirtualnym są lepsze osoby niż co wokoło się kręcą. Dlatego mam więcej przyjaciół w internecie . Choć zazwyczaj nigdy ich nie widziałam ale wiem że jednak mam z kim pogadać nie jak dawniej teraz to już mało mam przyjaciół a tym bardziej na żywo. Ludzie się odwiercając z powodu choroby. A jeśli chodzi o przytulasy ja ciebie ściskam bardzo mocno ale nie stety wirtualnie pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alf,

Siemasz Alf.

 

Jestem sam i szukam kogoś do przytulania,wiec wykorzystam to forum by odszukać dziewczynę z którą będę mógł dzielić miłość na dwoje i być naprawdę blisko:}

To dla mnie też jeden z powodów dla którego postanowiłem tutaj zawitać. Owocnych łowów Ci życzę. :D

 

Pozdrówka :papa:

 

SmutnaJustin,

A jeśli chodzi o dziewuszkę ja uważam że i tak w życiu wirtualnym są lepsze osoby niż co wokoło się kręcą.

Jak ja się z Tobą świetnie zgadzam w tej kwestii. W życiu codziennym otaczają mnie nieinteresujące mnie klony, a dopiero tutaj poznałem miłe, inteligentne, zabawne i rozumiejące mnie dziewczyny i mam nadzieję, że jeszcze poznam kolejne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ciebie smutna justin i ciebie rotten soul.sory że nie opd ale mam mało czasu :( dziś też dopiero wróciłem z pracy i postanowiłem się chociaż odezwać do was.W weekend będę miał wiecej wolnego czasu wiec chętnie poznam was nieco lepiej i rozejrzę się po forum a tym czasem mam pytanko do was.Jak znależć osoby z okolic np warszawy?

Ściskam ciebie Justin i pozdrawiam i mam jeszcze pytanie do rotten soul.Jak ci idzie amigo szukanie swojej połówki?

Czytałem cześć twoich postów i myślę że z ciebię naprawde interesujący gościu jest,wiec na pewno odniesiesz sukces.

I twoje SmutnaJustin również czytałem i sam nie wiem co powiedzieć i przyznam Ci że aż mną to wstrząsnęło.życzę ci z całego serca by udało ci się jakoś wybrnąć z tego wszystkiego i byś znajdywała na swojej drodze jak najwięcej kochających i życzliwych ci osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alf,

Jak ci idzie amigo szukanie swojej połówki?

Jak krew z nosa niestety. Żadna mnie nie chce na razie. Wiodę cały czas samotniczy tryb życia. :(

Jak znależć osoby z okolic np warszawy?

Warszawa

Czytałem cześć twoich postów i myślę że z ciebię naprawde interesujący gościu jest,wiec na pewno odniesiesz sukces.

Miło mi że tak uważasz. Dziękuję. :D

W weekend będę miał wiecej wolnego czasu wiec chętnie poznam was nieco lepiej i rozejrzę się po forum

Miłego wertowania forum życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć amonimku 96.Nie mam zielonego pojęcia w jaki sposób ci pomóc nie znam twojej mamy.ciebie i waszej sytuacji wiec naprawde cieżko mi cokolwiek powiedzieć,ale skoro mówisz że było ok to może coś jescze się zmieniło w tym okresie i wpłyneło na stan twojej mammy.Napisz post w innym miejscu,gdzieś gdzie można prosić o pomoc a wtedy wiecej osób bedzie wiedziało o twoim problemie i może ktoś podpowie ci jakies mądre rozwiązanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×