Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z uczuciem miłości :(


e398mati

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, pisałem wczesniej że nie mam problemów ale jak widać mam i to duży jak dla mnie :(

Chodzi o to że zakochałem sie w pewnej dziewczynie i to trwa od 14 lutego(walentynki)Chodziłem z nią nawet...niestety 3 dni bo wszystko zepsułem brakiem pewności siebie.Nie miałem odwagi chyba.Jak ktoś może to niech zagada do mnie na GG i da jakieś rady bo ja ją nadal kocham i nie umie o niej przestać myśleć.Prosze o pomoc na gg 7634455 lub w tym temacie.PoZdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to opisze cały ten czas od 14 lutego do dziś :D

tydzień przed walentynkami zagadałem do niej na GG bo zdobyłem nr od jej koleżanki.Zaczeliśmy pisać z 2 dni i zaprosiłem ją na łyżwy w walentynki.Kupiłem róże, kartke i ruszyłem do niej.Na miejscu było super oboje sie świetnie bawiliśmy.Jakiś czas potem około 10 dni spytałem o chodzenie i o dziwno po tak krótkim czasie zgodziła sie.Problem w tym że chodziliśmy ze sobą tylko 3 dni, może dlatego że nie byłem pewny siebie, nie miałem odwagi sie przytulić itd.Zerwała, tłumacząc sie jej nie szczerością.Teraz minęło troche czasu a ja nadal bardzo mocno ją kocham i nie wiem co zrobić z tym bo czasami coś we mnie pęka i sie powoli rozklejam :(

Dzisiaj sie mnie pytała co do niej czuje itd ja jej powiedziałem ale tego nie skomentowałem, być może że mnie olewa.Kumpel którego znam 9 lat doradza mi żebym sie starał i wymyślił wspólne wyjście ja, ona, mój kumpel i jego laska na piknik.A ja nie wiem czy czegoś nie zwale.Ona tak jakby nie chciała o tych rzeczach słyszeć i powiedziała żebyśmy zostali przyjaciółmi ale ja ją kocham i mi to nie wystarcza.Każdy wieczór i większość dnia o niej myśle a to jest dosyć dręczące.Prosze o pomoc.pozdro dla Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e398mati poslłuchaj-jeśli ona nie jest jeszcze gotowa na nic więcej to to uszanuj,nie spiesz sie bo naprawde możesz ją stracic raz na zawsze.Z przyjazni wyrasta najpiękniejsza miłość tego świata ;) bo ludzie poznaja się wtedy naprawdę-dogłebnie-ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu ;)(bez podtekstów:) dlateo też bądz cierpliwy a z pewnościa twoja cierpliwość zaostanie nagrodzona.Posłuchaj rady kumpla-i spokojnie zacznij wszystko od początku.Jeśli naprawdę ją kochasz to dasz radę:)poczekasz aż ona będzie gotowa bo po 3 dniach chodzenia to naprawde nie wiadomo czego się spodziewać?

Pozdrawiam cie ciepło:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×