Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy na tym polega nerwica?


stx

Rekomendowane odpowiedzi

tzn między innymi na tym...

 

jestem w klasie 2 liceum i mam ostatnie terminy do poprawiania przedmiotów, bo w piątek już rada i koniec. no i jak nie poprawie to nie zdam.

 

 

a siędze kilka godzin przy książce i nic się nie mogę nauczyć, mysli mi odlatują co chwila itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba nie potrafię się skupić. ale ta niemożność tez chyba jest czymś spowodowana?

 

stres? codziennie mam go w nadmiarze bez szczególnego powodu. a jak mam teraz taką sytuacje to nawet nie mogę się spiąć i zebrać do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn między innymi na tym...

 

jestem w klasie 2 liceum i mam ostatnie terminy do poprawiania przedmiotów, bo w piątek już rada i koniec. no i jak nie poprawie to nie zdam.

 

 

a siędze kilka godzin przy książce i nic się nie mogę nauczyć, mysli mi odlatują co chwila itd

Żadna nerwica, zwyczajnie jak sam opisujesz nie jesteś największym mózgiem w szkole (tylko się nie obrażaj, po prostu nie każdemu pisane być Einsteinem a pogodzenie się ze swoją naturą daje dużo pozytywów) i nauka ci nie idzie, najlepszym dowodem to że w ogóle musisz podchodzić do poprawek, co świadczy o tym że albo miałeś marne oceny albo dużo wagarowałeś. Może pochopnie oceniam, ale jako że każdy ma prawo wygłosić swoją opinię - moim zdaniem szukasz wymówki na swoje nieuctwo (tak jak niektórzy masowo idą po papierek orzekający o dysleksji bo nie chce im się popracować nad poprawnym pisaniem), żeby potem móc tłumaczyć się rodzicom czy kolegom że "nie zdałem przez nerwicę"...

 

A tak w ogóle to tym niezdaniem się nie przejmuj tak strasznie, sam dwa razy nie zdałem (raz z 3 do 4 klasy liceum, raz w 4 klasie liceum przez kilka zawalonych przedmiotów nie dopuszczono mnie do matury i pisałem w sumie dwa lata później niż moi rówieśnicy) a wyszedłem na ludzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×