Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Przez kilka stron szukałem winnego i znalazłem :twisted: kto się wbił na moje, 9-te, miejsce na liście :twisted:

 

Nvm.

 

1. *Monika* - chcę być około 13-tej :D

2. virgo21- 13ta, z Moniką

3. rotten soul - wszystko zależy od Lilith, zmiennego, a właściwie od nawigatora davina, choć nie ukrywam, że o 13.00 chciałbym już być [Z tego, co się orientuję, to ruszamy o piątej, więc orientacyjnie powinniśmy być 13.00 po 13.00 ;)- dopisano Lilith ]

4. slow motion - w Łodzi koło 17:30, w arturówku koło 18:30

5. Dark Passenger- tak samo jak slow

6. Mush- po 14,00 w Łodzi do Arturowka doczlapiemy sie z Andriu o ktorejs tam

7. Candy- jak Mush

8. God's - W Łodzi Kaliskiej będę około 16.00, w Arturówku około godzinę później... po walce z komunikacją miejską. :D

9. L.E. i New Tenuis - koło 13 razem z davinem i Lilith

10.GILAMAN i monk.2000-przed 13.00-tą i jadę po Kaje i Marcina

11. veganka + 4 osoby z wawy - koło 14-14:30

12. Harry Haller - Ok. 16.08 Trasa Toruń-Łódź, 11.25 wyjazd. W Łodzi będę planowo o 14.15.

13. deader - 16/17, w zależności od mojego ogarnięcia łódzkiej komunikacji miejskiej

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, Moniś, sądzę, że osoba taka jak ja, zepsułaby atmosferę tego spontanicznego spotkania. W takich sytuacjach matka nie jest potrzebna :D

No popatrzcie tylko ! :evil:

Aniu bo kiedyś normalnie pofatyguję się i przyjadę po Ciebie :nono:

 

Nie żartuj sobie, wszyscy biliby się, żeby móc z Tobą zamienić słówko, jesteś taką przychylną, miłą i dobrą osóbką :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogąc się oprzeć urokowi Chusteczki , nie bez wpływu na moją decyzję była ofiarowana skrzynka piwa , 1 l wódki , 3 śniadania ,2 kolacje i 1 obiad informuję i mam nadzieję ,że moja zmiana miejscem z w/w nie będzie kłopotem :smile:

Jednocześnie informuję ,że nie przewiduję więcej zmian ,chyba ,że ... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bez wpływu na moją decyzję była ofiarowana skrzynka piwa , 1 l wódki , 3 śniadania ,2 kolacje i 1 obiad

Że niby to ja mam Ci zapewnić? :shock: To ja się jeszcze zastanowię ;) Tak serio, to mogę Ci odstąpić trochę mojego Vermuta i zrobić kanapki :smile: W ogóle, to wielkie dzięki :D

Od razu mówię wszem i wobec, że nie mam nic do Monka.2000. Po prostu czułabym się głupio będąc w pokoju z obcym facetem. Poza tym, mam nadzieję, że koleżanki z domku nie będą zawiedzione z powodu tej zamiany :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×