Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sny


Zalękniona21

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) Czy macie dziwne sny albo koszmary?

 

Ja od jakiegoś czasu mam bardzo dziwne sny, kiedyś w ogóle nie pamiętałam co mi się śni, a teraz prawie codziennie pamiętam. Sny są często nieprzyjemne. Mój mózg układa dziwne historie, w ciągu dnia myślę o czymś, i wiadomo, potem mózg sobie wybiera poszczególne fragmenty i sam tworzy jakieś dziwne historie.

Niestety mnie to bardzo niepokoi. Nie wiem czy te sny wynikają z lęków, czy np. są to tzw. "prorocze sny", mam nadzieję, że jednak wszystko to wina lęków, które we mnie siedzą.

Jak budzę się rano i przypominam sobie, co mi się śniło, to lęki się jeszcze bardziej nakręcają.

Myślę też, że może to być spowodowane lekami, które biorę, ale sama nie wiem.

Pytanie do nerwicowców-macie podobnie?

Nakręcają Was takie sny jeszcze bardziej?

Mnie niestety tak :(

 

Nie wiem czy jest tu taki temat, ale może pisalibyśmy tutaj swoje sny, które nas niepokoją? Może to pomogłoby nam wyrzucić to z siebie i wspólnie zastanowić się z czego to wszystko wynika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się sny nieprzyjemne, przyjemne, i praktycznie obojętne, ale też prawie codziennie pamiętam, co mi się śniło, a co gorsza - mam problem z odróżnieniem jawy od snu. Poza tym że często dopada mnie derealizacja, to jeszcze to... Nigdy nie wiem, czy to, co mi się przyśniło, było tylko snem czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie okresy właśnie... jakiś czas nic w ogóle nie pamiętałam

a teraz w ostatnim czasie budziłam się codziennie nad ranem, potem znów zasypiałam

potem wstawałam rano i w głowie miałam sny z tej nocy

często są jakieś dziwne, nieprzyjemne

i właśnie nie wiem czy to wina lęków, leków czy może jakieś prorocze sny, mam nadzieję, że nie

bo np. ostatnio śniło mi się, że moja mama była w szpitalu...

ale ja ciągle się boję o bliskich, ciągle myślę o tym, czy nic im nie jest czy nic się nie stanie, może dlatego potem mam takie sny...

no i najgorsze to, że rano o razu zaglądam w necie do senników, a to jeszcze bardziej mnie nakręca :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio też miewam dziwne sny, które, o dziwo, pamiętam, bo nigdy tak nie było.

Nie zwracam na nie uwagi i nie nakręcają mnie, chyba że pojawi się w nich jakiś wątek/osoba, które dają mi do myślenia. To o nich potem rozmyślam, ale bez zbędnych emocji, bo te emocje uwalniają się właśnie podczas snu. Przynajmniej takie mam wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×