Skocz do zawartości
Nerwica.com

Narodowcy


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

anonus, wynajęcie pokoju, mieszkania tak, ale żywność nie koniecznie bywa nawet tańsza. W Anglii np jest mnóstwo promocji i ciągle coś można kupić 2 za 1 czyli za pół ceny i wtedy wychodzi taniej niż w Polsce a objętym tym jest minimum 10% produktów. Słodycze są tańsze, ubrania są tańsze, ogólnie wysoko przetworzona żywność jest w zbliżonych cenach co w Polsce nawet mięso niewiele droższe. Tylko może chleb, ziemniaki i usługi np fryzjer, wynajęcie fachowca są rzeczywiście sporo droższe. Ogólnie to przeciętna pensję około 4 razy wyższą wydasz na życie może 1/3 więcej niż niż w Polsce( oczywiście jeśli utrzymujesz sie tu i tu sam) czyli opłacalność jest ogromna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pizza w pizzeri owszem ze sklepu nie, bo to do usług należy tak samo piwo w pubie w Anglii kosztuje,4 funty a w Holandi 4-5 euro, ale już w sklepie jest cena taka jak w Polsce. Na zachodzie dniówka za minimalną krajową starczy Ci na solidne jedzenie na cały tydzień i nawet jakieś alko w weeekend a w Polsce nie ma na to szans żebyś za 50 zł się porządnie wyżywił( czy zaspokoił głód) nie mówiąc już o piciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pizza w pizzeri owszem ze sklepu nie, bo to do usług należy tak samo piwo w pubie w Anglii kosztuje,4 funty a w Holandi 4-5 euro, ale już w sklepie jest cena taka jak w Polsce. Na zachodzie dniówka za minimalną krajową starczy Ci na solidne jedzenie na cały tydzień i nawet jakieś alko w weeekend a w Polsce nie ma na to szans żebyś za 50 zł się porządnie wyżywił( czy zaspokoił głód) nie mówiąc już o piciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszpirowski, jestes bydlakiem, nie czlowiekiem. Jakbys umieral z glodu na tej Twojej wspanialej Ukrainie z winy pana Stalina to tez bys tak mowil? Poza tym w tej Twojej wspanialej Korei Polnocnej trawie dodaje sie jakiegos skladnika, dzieki ktoremu czlowiek moze ja strawic i tym jest karmione spoleczenstwo. Co do zachowania-tam ludzi sie indoktrynuje od malego, wiec nie ma o czym mowic

Co konkretnie się dodaje i co trawią? Celulozę? Nie uwierze póki nie podasz dowodu, a poza tym jakbyśmy mogli trawić trawę dzięki bioingerencji to w czym taka trawa gorsza od chleba? Chyba tylko smakiem, do końca chyba nie wiesz o czym mówisz.

Kaszpirowski albo prowokuje i się z naszego bulwersu zbija, albo jest hmm...niemądry. Wariata co przesiaduje na forum psychologicznym pierwszego by zagłodzili, więc wyluzuj (jesli pisałeś na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaszpirowski, jestes bydlakiem, nie czlowiekiem. Jakbys umieral z glodu na tej Twojej wspanialej Ukrainie z winy pana Stalina to tez bys tak mowil? Poza tym w tej Twojej wspanialej Korei Polnocnej trawie dodaje sie jakiegos skladnika, dzieki ktoremu czlowiek moze ja strawic i tym jest karmione spoleczenstwo. Co do zachowania-tam ludzi sie indoktrynuje od malego, wiec nie ma o czym mowic

Co konkretnie się dodaje i co trawią? Celulozę? Nie uwierze póki nie podasz dowodu, a poza tym jakbyśmy mogli trawić trawę dzięki bioingerencji to w czym taka trawa gorsza od chleba? Chyba tylko smakiem, do końca chyba nie wiesz o czym mówisz.

Kaszpirowski albo prowokuje i się z naszego bulwersu zbija, albo jest hmm...niemądry. Wariata co przesiaduje na forum psychologicznym pierwszego by zagłodzili, więc wyluzuj (jesli pisałeś na serio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tym wykradzeniu prywatnej, fejsbukowej korespondencji Holochera, szefa ONR-u?

Niby to robota lewackich hakerów, ale w sumie to na rękę narodowcom bo uzna się ich za prześladowanych, tępionych i ogólnie narodowych cierpiętników. Mi zarówno z lewactwem jak i narodowcami nie po drodze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nie wątpiłem, że Prawdziwi Polacy dadzą dziś radę. :105: Jaki kraj, tacy patrioci. Nie, jacy patrioci, taki i kraj. Szczególnie gorące pozdrowienia dla ambasady rosyjskiej się udały. Ta obora odbije się szerokim echem u Matuszki Rosiji, to zabawne, bo jeszcze przed paranoją Macierewicza Polacy byli jednym z bardziej lubianych narodów w R. Dawne dzieje. :mrgreen:

 

-- 11 lis 2013, 19:51 --

pewnie za same nazwisko lanie by mi sprawili.

Przecież ten menel, były szef ONR'u ma niemieckie nazwisko, pogadałbyś cośtam o muslimach i daliby Ci spokój. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to większość środowisk narodowych twierdzi że Polska nie jest niepodległa, jest podległa Rosji, Niemcom albo zależna od Żydów i masonów. Więc oni walczą o niepodległość a walka nie może być spokojna, wielu marzy wręcz o wojnie z tym iluzorycznym okupantem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zdążyłam zobaczyć tęczy po remoncie a już zjarana... Ciekawe ile razy będą ją odnawiać? Przecież to pieniądze wyrzucone w błoto...

A swoją drogą to dopiero włączyłam tv i jak co roku to samo... Współczuję mieszkającym w centrum i przy Placu Zbawiciela :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kokojoko, odnowili tęczę tuż przed świetami + nikt jej nie chronił...

przypadek? nie sądze... > : P

 

Wiadomo było, że ją zjarają... Zawsze jest nadpalona.

 

-- 11 lis 2013, 20:03 --

 

siema w wawie !!!

 

:?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×