Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nadopiekuńczy ojciec mnie kontroluje


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam obecnie 19 lat. Obecnie moja narzeczona zerwała ze mną, ponieważ mam nadopiekuńczego ojca. Mój ojciec ma 63 lata, jestem najmłodszym rodzeństwem. Starsi rodzeństwo już pozakładało swoje rodziny. Mam taki problem ponieważ, chce nocowac u mojej dziewczyny, która chce ze mną zerwać, ponieważ nie mogę u niej nocować. Ojciec raczej hm jest takim typem, że musi być wszystko podporządkowane, musi wszystko kontrolować. Ja staram jemu powiedzieć że chce u niej nocować, ze mam 19lat, ze jej rodzice się na spanie się zgadzają itd. Ale te argumenty do niego niedocierają. Mam dosyć, być pod jego kontrola, nie wyrabiam psychicznie, dziewczyna nalega, zebym u niej spał, a on każe wracać do domu na noc. Wczoraj poszedłęm zapisać się do psychologa. Prosze Was poradzcie mi co mam zrobic. Mam dosyć tego jego kontrolowania i tego zakazywania, chce mieć swoje życie, mimo, że jeszcze zostało mi pół roku szkoły.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian124, Witaj na forum :D

 

Jeśli dziewczyna wie, że masz nadopiekuńczego ojca, myślę, że powinna zrozumieć Twoją sytuację.

Z drugiej strony jesteś jeszcze na utrzymaniu rodziców, uczysz się więc wypadałoby się stosować do reguł Twojego taty, który ma swój światopogląd na związki. Ojca nie zmienisz, zmienić możesz siebie.

Jeśli widzisz jak jest teraz, warto zastanowić się nad tym, żeby po skończonej szkole usamodzielnić się. Podjąć studia i pracować. Lub tylko pracować, jeśli nie zamierzasz uzupełniać swojego wykształcenia.

Wtedy będziesz mógł o sobie decydować. Będziesz wracał o której się Tobie podoba i sypiał z kim chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sebastian124, a masz swoje pieniadze na antykoncepcje? Bo jak masz swoje to sie wyprowadz i spij z dziewczyna, wtedy nawet możecie zrobić 10 bobasow i je utrzymywac. Na pewno rodzice dziewczyny Wam pomoga w tym ;) A jezeli nie pracujesz, to poczekaj z tym spaniem az Ty dojrzejesz i Twoja dziewczyna dojrzeje i sie usamodzielnicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×