Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dalilah

data urodzin a zaburzenia psych

Rekomendowane odpowiedzi

Hymm, sama nie wiem. Ale wydaje mi się, że sklonności do tego typu chorób można nabyć w wiele różnych sposobów. Bardzo ważne jest dzieciństwo. Wtedy dopiero poznajemy świat i wyrabiamy sobie o nim pierwsze wyobrażenia. Które potem jeśli są zle mogą rzutować na cale nasze życie. Myśle, że wplywają na to też pewne cechy mniej lub bardziej rozwinięte, np. nadwrażliwość. A odnośnie artykulu myślę, że może to być trochę naciągane. Ale może coś w tym być jeśli tak wywnioskowali. Najważniejsze jest jednak nasze życiowe doświadczenie i wydarzenia z przeszlości. One najbardziej rzutują na nasze życie. Nasze przekonania. Ale wątpię, że jakaś choroba może wystąpić tylko dlatego, że urodzilaś si e w lutym. Myślę, że to ma jakieś inne podloże. trzymaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

eeee...ja we wrześniu więc mi nie grozi...ale moje kochanie jest kwietniowe...kurczę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No ja lipcowy chłopak jestem... anoreksja? Ja się opycham ile wlezie i jestem chudy, ale anoreksja to jest jak się na siłę człek odchudza - to mi nie grozi :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi