Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sam chciałbym wiedzieć jak to nazwać...


zaczasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Od kilku miesięcy mam ze sobą mały problem.

Otóż na krótko po tym jak zerwała ze mną dziewczyna, dosłownie w jednej sekundzie, dopadła mnie krótka myśl-jestem gejem.

Dobrze wiem że to nie prawda ,bo takie rzeczy się wie, ale zaczęło mnie ot niepokoić.

Od tego czasu miewam takie napady tego "poczucia" , mam takie jakby poczucie pustki, jak mam zły dzień to nie potrafię się na niczym skupić bo w głowie mam takie "GEJ,PEDAŁ,HOMOSEKSUAAAALISTAAA"(co swoją drogą strasznie denerwuje), strasznie drażliwy czasem jestem(kiedyś też byłem ale nie aż tak),mam kłopoty ze snem(na początku chodziłem spać o 21 a zasypiałem o 1), generalnie czułem się jak pół człowieka jakim byłem.

Teraz lepiej dziewczyna do mnie wróciła, ale jak wiedzę jakiegoś chłopaka/mężczyznę, nie ważne jak wygląda, to mam przed oczami scenę seksu z nim, co mnie w ogóle wykańcza...

Czy ktoś mógłby się ze mną podzielić jakimiś spostrzeżeniami i/lub stwierdzić co mi dolega?

Nie krępujcie się żeby zadać pytanie-odpowiem prędzej czy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczasz, nerwica natrectw. Nic innego. Uswiadom sobie, ze kolezanka nerwica klamie, ale jednoczesnie dopuszczaj do siebie te mysli, tylko, uwaga, nie analizuj ich za duzo. Daj im przejsc i niech sobie ida. Albo zastosuj taktyke, ze jak patrzysz sie na jakiegos faceta i nerwica mowi Ci, ze to oznacza, zes gej, to powiedz jej w swoich myslach, czy to, ze patrzysz sie na psa, to oznacza, ze jestes zoofilem? No wlasnie. Wiem, co przezywasz, bo miewam podobne jazdy, aczkolwiek sa juz coraz slabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×