Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wasze awatary


Pieprz

Rekomendowane odpowiedzi

Dark Velvet, twój mi się niesamowicie podoba :105:

 

Ja kiedyś często zmieniałam, ale ten chyba zostanie na dłużej. Nastassja Kinski na planie "Tess". To bardzo ważna dla mnie powieść i to, że znalazłam to zdjęcie tylko w takim formacie, że akurat na awatar wystarczyło i symbolika/estetyka klatki. Poza tym ludzie nie lubią jak zmieniam.

 

Chociaż ok jest, jak ktoś się trzyma jednego stylu, więc wzrokowo idzie dalej kojarzyć, że to ta sama osoba :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze dostrzegałam pewien artyzm w tym, co stare, zniszczone, zapomniane; stąd na moim lapku wzięło się mnóstwo zdjęć we wszystkich odcieniach szarości - często nie przedstawiających nic konkretnego, ale świadczących o upływie czasu. Może to i głupie, ale lalka ze zdjęcia przypomina mi moje dzieciństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się ta lalka skojarzyła ze zdjęciem z jakiegoś filmu typu horror, jeśli mogę wtrącić swój mały komentarz ;)

 

Heh, rzeczywiście ;)

Horrorów co prawda nie oglądam, za to czytam dużo kryminałów i innych, "horroropodobnych" (po prostu nie lubię, gdy ktoś lub coś narzuca mi wizualizację postaci i zdarzeń, dlatego oglądam średnio jeden film do roku). Jest coś w tym, że moja wyobraźnia lubi to, co brzydkie, straszne, brudne i patologiczne; próbowałam się temu przyjrzeć, a nawet nieco zmienić - zaprzestałam czytania kronik kryminalnych i kryminałów w ogóle, ale inny typ literatury mnie za bardzo nie pociąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi mi ktoś zmniejszyć wagę awatara? Maksymalnie może mieć 14.3 KB,

 

Po wycięciu tła i zapisaniu do .png jest o wiele za duży 34.1 KB:

455554679_WITABOEGONARODZENIA2005024.jpg.4f630678730b032ce81a2a79a1536ae5.jpgpng.gif[/attachment]

 

W formacie .jpg ma 9 KB, ale zostaje białe tło:

[attachment=0]png.jpg[/attachment]

 

Najlepszy byłby ten pierwszy .png, ale trzeba by obniżyć wagę o 20 KB, rozumiem, że to niewykonalne? Jest na forum jakiś grafik? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafi mi ktoś zmniejszyć wagę awatara? Maksymalnie może mieć 14.3 KB,

 

Po wycięciu tła i zapisaniu do .png jest o wiele za duży 34.1 KB:

455554679_WITABOEGONARODZENIA2005024.jpg.4f630678730b032ce81a2a79a1536ae5.jpgpng.gif[/attachment]

 

W formacie .jpg ma 9 KB, ale zostaje białe tło:

[attachment=0]png.jpg[/attachment]

 

Najlepszy byłby ten pierwszy .png, ale trzeba by obniżyć wagę o 20 KB, rozumiem, że to niewykonalne? Jest na forum jakiś grafik? :D

 

Stary, zainstaluj gimpa, tło ustaw to co masz w forum zamiast białego tła tak żeby obraz się zlewał z tym "niebiesko-szarym kolorem" - najlepiej zrób screenshota, wklej do edytora i skorzystaj z poboru koloru, zapisz w gimpie z jakością 85-90% i tyle.

Na forum jak chcesz dobry avatar jakościowo to zostaje ci tylko .jpg, więc musisz bawić się w edycję bo on nie obsługuje przezroczystości.

 

Aaa, no tak ja korzystam ze starej wersji forum, a są ludzie którzy korzystają z tej nowej i kolory będą się mieszać. Zaczekaj może jak będzie aktualizacja engine, to może będzie obsługiwać większe avatary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×