Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Ania1987 z przedszkola

a w jakich okolicznościach - opowiesz historyjkę ?? :D

Piotrek czy ktoś kiedyś rozwiązał tego konia?

konia nie - na lekcjach matematyki (wyjątkowo) nie znęcamy się nad zwierzętami :twisted:

zadanie?

taaa... na następnej lekcji do czegoś tam doszli(śmy). ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w jakich okolicznościach - opowiesz historyjkę ??

nie mogę, ochrona prywatność...... :roll: no bo dzieciaki takie pobudzone sa od kiedy sie pogoda zmieniła a dzis dały pokaz pobudzenia w zenicie i tak: Oliwka ugryzła Wiki, Wiki ugryzła Dominika, Dominik nie ma zębów więc sie rozbeczał i nikogo nie ugryzł ale dzieciaki podchwyciły temat i dalej poszło jak z płatka: Kacper ugryzł Kubusia, Kubuś nie pozostał dłużny i pomagał sobie ręką gryząc i szczypiąc Adasia no i to już był koniec bo Adaś ma ADHD :shock: Usiadłyśmy bezradne z koleżanką i pozwoliłyśmy dzieciakom na spontaniczne wyrażanie uczuć zębami poniżej łokcia swojego rówieśnika :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z przedszkola Cool

 

Oliwka ugryzła Wiki, Wiki ugryzła Dominika, Dominik nie ma zębów więc sie rozbeczał i nikogo nie ugryzł ale dzieciaki podchwyciły temat i dalej poszło jak z płatka: Kacper ugryzł Kubusia, Kubuś nie pozostał dłużny i pomagał sobie ręką gryząc i szczypiąc Adasia no i to już był koniec bo Adaś ma ADHD

 

Niezłe to przedszkole, nie wiedziałam Atkaa że pracujesz z dziećmi. Ja w wakacje też pracowałam i było super tylko straszna odpowiedzialność, trzeba mieć oczy dookoła głowy i te słodkie małe brzdące krzyczące prossse pani plose pani a on.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz ja wam powiem historie mojego przedszkola :D

Opowiadam dzieciom wymyśloną przez siebie bajke i czekam na zakończenie. Moje ostatnie zdanie brzmiało "No jak myślicie dzieci dlaczego królewicz był zly na królewne?" a uslyszałam "Bo nie chciała sie z nim kochać" ;)

A w zeszłym tygodniu opowiadałam o psach i ich zasługach...na przykład pies opiekun promaga niewidomym...a Patryk pyta mnie "a kto to jest niewidom?".. :D ..sytuacji różnych jest sporo..powinnam je zapisywać czasami poprawia mi sie humor jak przebywam w gronie takich "luzaków"..jednak jak jest "komplet" prawie 30 to modle sie o koniec dniówki i z tęsknotą czekam na gong do domu ;)

Piotrdzięki za miejsce..przyniosłam paluszki więc sie poczęstuj za tą gościnnośc ;)

Atkaamasz fajną impreze..od dzisiaj siedze tu cały czas aż do zamknięcia ;) macie tu jakieś godziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No jak myślicie dzieci dlaczego królewicz był zly na królewne?" a uslyszałam "Bo nie chciała sie z nim kochać"

:lol::lol::lol: I niewidom też niezły... jak w "dużych dzieciach" na TVP ;)

przyniosłam paluszki więc sie poczęstuj za tą gościnnośc

mmmm... :smile: lubię paluszki :D

macie tu jakieś godziny?

24/7 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Makcia co do zapisywania złotych myśli moich dzieciaków to u nas w sali jest taka makieta, gdzie przypinamy uwiecznione na kartkach teksty dzieciaków :mrgreen: A dzisiaj? - Kacper, pomóż dziewczynkom zbierać klocki, - nie plose pani bo ja dziewcyn nie lubię, ja dziewcyny mam w nosie :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atkaa to nerwy. Nie przejmuj się tym. To był burzliwy temat i żadna ze stron nie zostawiła na sobie suchej nitki (nie powiem że też nie poczułam się urażona- bo bym skłamała). Ale to forum ma być przyjemne. Myślałam że tu można się otworzyć ale widzę że niektórych tematów po prostu nie umiem zaakceptować bez nerwów. Jeśli ten post o ludziach pełnych złośliwości jest też o mnie to Cię przepraszam, że czymś Cię uraziłam.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 5:50 pm ]

Z chamstwa, z głupoty,

 

Piotrek chyba właśnie obraziłeś wszystkie osoby które wypowiadały się na temat leków za

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu miałem na myśli tylko jedną osobę (zobacz co się stało w temacie - będziesz wiedzieć :sad: ) nie chciałem Cię urazić :oops: A na temat leków staram się patrzeć z pozytywnej i negatywnej strony. Nie widać tego? Przecież nie potępiam biorących... tylko tych, którzy widzą cały świat w lekach. Kilka razy to pisałem. Przykro mi, że to jest odbierane w inny sposób niż chciałbym :( :( :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ania1987 nie kotuś, do Ciebie nie mam żadnego żalu, chciałam tylko wyrazić swoje zdanie ale spokojnie w formie wymiany zdań... nie udało się... przykro mi...

 

Piotrek chyba właśnie obraziłeś wszystkie osoby które wypowiadały się na temat leków

Kto jak kto ale ostatnią rzeczą, której Piotrek by sie dopuścił to obrazić Ciebie :D Przecież go znasz :D Teraz wszyscy są rozdrażnieni i we wszystkich postach widzimy złośliwość. Ochłońmy i przypomnijmy sobie co sprawiło, że się tak bardzo polubiliśmy :D Ja pamiętam że Ania1987 i Piotrek byliście pierwsi, którzy okazali mi sympatię. To dzięki Wam tu zostałam i ogromnie Was lubię. Nie pozwólmy żeby coś błahego nas poróżniło. Ja was potrzebuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek jest wyraźnie napisane, Atkaa pytała się o ludzi a nie o konkretną osobę. Dobra nie ma sprawy nie ma co chować urazy, ale to mi trochę wygląda na uciekanie do innego tematu i obgadywanie za plecami, mógłbyś tej osobie napisać w tamtym temacie to co napisałeś tutaj po to żeby mogła się obronić. Wiem jedno nie myślałam że coś takiego mogę tu o kimś przeczytać i teraz wiem że jak się komuś nie spodoba to co napisałam to też mi może coś takiego napisać. :(

 

Racja to emocje, przepraszam Piotrek, przepraszam Atkaa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu, źle zrozumiałem myśl Atkii. W sumie to dopiero co teraz dochodzę do siebie... a przedtem trochę się musiało ze mnie wylać w tekst, bo co jak co, ale dawno nie dałem się aż w takim stopniu wyprowadzić z równowagi. Faktycznie z tym obgadywaniem masz rację - przynajmniej mimo tego, że po prostu miałem chwilę wylewności i się wylało na ten temat, ale faktycznie wygląda to na obgadywanie. Co do twojego ostatniego zdania - nie wiem, czy dobrze Cię zrozumiałem. W sumie (chyba niechcący) wylałaś mi kubeł zimnej wody na głowę, za co Ci szczerze i serdecznie dziękuję. Nie chcę, żeby nas cokolwiek poróżniło. Ani leki, a na pewno nie ten dzisiejszy spór. Jeszcze raz - przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak pomiędzy naszymi przeprosinami to znajdziecie chwilkę na pomysł z czym można podać naleśnika? Dżem to takie oklepane :roll: Tak tylko wtracam, jakbyśmy się skończyli przepraszać przed północą to bardzo proszę o odpowiedź :lol: No, to już nie wprowadzam elementów paniki :D Możemy kontynuować :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co nie było mnie tu raptem 3 godziny a już wypadłam z tematu..ale macie tempo :D

Co do naleśników to z jogurtem jeszcze ich nie jadłam na pewno spróbuje ;) ..ja jem tradycyjnie z dżemem..

A co powiecie o plackach ziemniaczanych? Nie moge sie nigdy zdecydować z czym je jeść więc w ogóle ich nie robie.. :? cukier oklepany, sól słona..sos dobry ale też oklepany macie jakiś nowy pomysł? :D

Wiecie że chodze na basen??? :D Jestem tak szczęśliwa jak nigdy a to dlatego że wreszcie pokonalam newrice w formie "ej stara nic ci sie nie chce połóż sie na kanapce" no i dzisiaj sie zmusiłam aby iść i coś zrobić. Popływałam i jak sie okazalo nie ucieklam czego sie bałam a i zmęczenie mi gdzieś zniknęło..teraz mam tyle energii że moglabym ha..góry przenosić..i takie błogie poczucie wygranej..dzisiaj mi sie udało ;) Toast za to Kochani :D Stawiam wszystkim szampana :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr ;)

Jutro w takim razie robie placki ...już czuje ich zapach :D (ciekawe jak teraz usne? ;) )

Właśnie przeczytałam "to" co mnie ominęło w jednym z tematów...Piotr,Atkaa gratuluje wam zdrowego podejścia do sprawy..jak najbardziej zgadzam sie z waszą teorią na temat leków...a "ewenementami" się nie martwcie..zawsze znajdzie sie ktoś kto ma problem z utrzymaniem "właściwego" poziomu..więc Atkaa prosze mi sie nie przejmować i przepraszam że do tego wrócilam ale musialam ;)

A co teraz robicie? Bo was nie widze ..pochwalcie sie więc..bo mnie tu tak troche smutnawo samej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie, nie! Placki ziemniaczane są najlepsze z sosem czosnkowym! Sos to pół na pół śmietana i majonez oraz wyciśnięte dwa ząbki czosnku, dosolić do smaku i pycha! Place lizać!!!!

Makcia zdrówko! Nieźle sobie tam imprezujesz z tym basenem :mrgreen: Ja po pracy padam z nóg i marzę o ciszy 8) W sumie pod wodą chyba jest cicho? Chyba spróbuję też :roll:

P.S. Wiecie co, chyba mnie wyrzucili z forum bo powiadomienia nie przychodzą :cry: Wiedziałam, że to się źle skończy :cry:

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:42 pm ]

Słuchajcie, idę się położyć z moją książką bo to już mój czas na relaks się zbliża :mrgreen: A jutro ostatni dzień do pracy i juupiiii :mrgreen: weekend :!: I to słoneczny zapowiadali więc coś mi się wydaje, że będę miała rowerową sobotę :mrgreen: Siuuper :mrgreen: A teraz już znikam do łóżeczka. Dobranoc moje aniołki ;)

 

P.S. Nie rozumiem co faceci mają z tym jedzeniem po 20.00. Człowiek się męczy i systematycznie spożywa wieczerzę nie dalej niż o 18.00 a tu ci taki przyjdzie i jajecznice sobie smaży w nocy :evil: Nie zniese tego nooo :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×