Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość unikająca (lękliwa)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno samotność nie jest taka zał ;)

 

Tjaa jasne , samotność jest zajeebista :-\

 

Nieznany sprawca , daj spokoj z wenla toż to nic nie daje , jak landrynki

 

-- 18 wrz 2013, 23:12 --

 

wyleczyc z typu osobowosci? czaarno widze

 

no podobno leczy się to terapiami różnymi :bezradny:

 

Niech se piszą co chcą , a my jetodik wyjdziemy poza schematy naszej osobowości jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, wiesz, mi wyszlo chyba 50% intro w jakims cwanym tescie, takze bez tragedii, za to na neurotyzm nie mam zaaadnego pomyslu. takze umiem udawac calkiem skutecznie ekstrawertyka, ale to wszystko powierzchowne ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, sądzę, że tak. Wiąże się to z wiarą w siebie /zbudowaną dzięki kochającym osobom/, a także koniecznością pokonywania wszelkich lęków, gdy dzieci potrzebowały pomocy matki.

U mnie to był długi proces, zarówno pracy nad sobą, jak również oderwania się od ludzi, którzy jeszcze pogłębiali mój

problem. Udało mi się.

Na pewno w moim przypadku nie była to fobia społeczna, a właśnie unikająca, lękliwa. Zresztą i pokonanie bardzo poważnej choroby, wpłynęło bardzo na zmiany mojej osobowości, choć niektóre lęki powstały własnie z jej powodu. I tak - jeden problem odchodzi, robiąc, jakby, miejsce innym. Taki typ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jetodik, przez ostatnie 3-4 lata czesto wygladalem jak unikowiec, ale gdy mialem dobry okres, to lubilem, jak za starych dobrych czasow isc na zywiol :mrgreen: ja ogolnie teraz wciaz lubie ryzyko, ale nie zwiazane bezposrednio z ocena mnie.

 

takze nie mam os. unik., tylko czesto bardzo ostre leki, wrecz paniczno-histeryczne :D zeenadaaaaa

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdolowaliscie mnie konkretnie ta wieczorna debata :( a Miro podku..il tymi aluzjami odnosnie introwertykow. :evil:

 

No sami siebie tez chyba sie zdolowaliscie, przynajmniej co niektorzy. Teraz mam leb jak sklep, a trzeba wracac do roboty :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×