Skocz do zawartości
Nerwica.com

Osobowość unikająca (lękliwa)


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

ladywind, witam, ja napiszę coś więcej za kilka tygodni, wtedy będę miał wgląd w możliwość leczenia osobowości unikającej, przynajmniej jednej z metod, póki co nie chce zapeszać ;)

 

a w pełni odnieść się do wczorajszych wypowiedzi będę mógł za jakieś pół roku dopiero :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sczytałem kilka ostatnich stron i jest jeden wniosek - lepiej być samym i takim szczeznąć ew. pewne potrzeby i popędy załatwiać za pieniądze :evil: . Związek dwóch osób "zaburzonych" jest dla mnie ok ale do pewnego stopnia. Jeśli któraś ze stron jest bardziej przegięta od drugiej to według mnie to jest sytuacja niebezpieczna bo może się skończyć podwójnym samobójstwem, romantycznym skokiem do rzeki czy czymś takim. Choć chyba nic nie stoi na przeszkodzie by istniała damsko-męska przyjaźń a myślę że dla niektórych to jest maksimum na które ich stać bez szkody dla obydwu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ale z innej strony jak nawet jedna osoba ma zaburzenia a druga nie to też może sie skonczyc rozpadem, zaburzenia czasami izolują od świata itp. JAk zaburzone osobą są świadome i chcą pracować nad sobą a nie ,,zawieszać" na drugim człowieku to dlaczego to skreślać? Ale nie wiem . Po prostu z zaburzeniami chyba ciężko w związku z wszystko jedno kim.

A dwoje zaawansowanych introwertykow moze czasem miec problem chyba... zero rzucania taezami ? zero rozladowania napiec , zlosci ?! ; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autodestrukcja, zależy jacy są to zaawansowani introwertycy. Ja np. jestem cholerykiem, pomimo introwertyzmu, druga osoba może być spokojniejsza, toteż powstaje pewna równowaga i wtedy jest pole gdzie mozna wspólnie dochodzic do różnych wniosków, przemyśleń, czasem kłótni.

Jest wiele typów osób introwertycznych, tak samo jak każdy ekstra jest inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, no właśnie niekoniecznie, zależy z jakiego powodu nie chcesz sie spotkać, czasami to może być dobry powód.

 

powpow, na koniec dnia podsumowanie, na kartce, że zrobiło się to to i to. dobre to może być :)

sam ten impuls bedzie sie wzmacniał podprogowo przy takich zapiskach, najważniejsze te zapiski.

genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×